eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçen haftanın telafisi derken, ben sana daha yüksek vermiştim, 6 puandı sanırım :D

Yaprak Dökümü severek izlediğim bir diziydi, Kanal D'ye de reyting rekorları kırdırdı :A Ama bu hafta diğer sahneler zayıftı, biraz da ondan parladın :D

Bende yüksek verdim diye hatırlıyorum. Aynı puanı verdik yada.:A Bende İçerdeye bakıyorum ama beklediğim sahneler ile gelmiyorsun artacağına eminim. Özellikle Mert'in şaka sahnesi güzeldi.:)

Çok parlak bi dizi zaten. Eminim daha iyi vereceğin puanlar olacak. Rekor kırdığı sahneler ile gelmedim daha.:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,293
Puanı
1,061
Puan durumunun ardından @Bully umudunu koruyor: "İkinci puan durumunda toparlarız, daha beklediğim çok tam puan var." #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,509
Puanı
1,061
Kardeş Payı'nı oldum olası sevemedim. Türk televizyonlarına yeni Zeki-Metin ikilisi olarak enjekte edilmeye çalışılan ikili bana hiç samimi gelmiyor, ayrıca absürt komedinin kralı L&M ile bu dizi senaryo bakımından Akasya Durağı'ndan öteye gidemedi.

Anne'yi @denizz19 yüzünden sevmiyorum onu başka bir zamanda açıklarım :A :A
@mesmeso61 @denizz19 yüzünden oy alamıyorsun Batuhan`dan haberin olsun:A
Kardeş Payı`nın mesela bu haftaki sahnesine bak kahkaha attım:D zevkler farklı zaten o yüzden onca adam oyluyor orta yol bulunsunn:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bende yüksek verdim diye hatırlıyorum. Aynı puanı verdik yada.:A Bende İçerdeye bakıyorum ama beklediğim sahneler ile gelmiyorsun artacağına eminim. Özellikle Mert'in şaka sahnesi güzeldi.:)

Çok parlak bi dizi zaten. Eminim daha iyi vereceğin puanlar olacak. Rekor kırdığı sahneler ile gelmedim daha.:A
sokak sanati oyları

9 - Kavak Yelleri
8 - Suskunlar
7 - Hayat Bilgisi
6 - Anne
5 - İçerde
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Cennet Mahallesi
2 - Kardeş Payı
1 - Söz

Bully oyları

9 - Söz
8 - Hayat Bilgisi
7 - Suskunlar
6 - Yaprak Dökümü
5 - Cennet Mahallesi
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Anne
2 - Kavak Yelleri
1 - Kardeş Payı

Geçen haftaki oylar bu şekilde :D Mert'in şaka sahnesini değerlendireceğiz bakalım :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,293
Puanı
1,061
@sokak sanati'nin oyları:

8 - Anne
7 - Suskunlar
6 - Çocuklar Duymasın
5 - İçerde
4 - Kavak Yelleri
3 - Hayat Bilgisi
2 - Söz (Oyunculuklar bayağı kötü)
1 - Kardeş Payı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,293
Puanı
1,061
Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,293
Puanı
1,061
@S.G.A.T. "Bu hafta zirvede gözüm yok" diyor ve zirvenin favorisi olarak Hayat Bilgisi'ni gösteriyor! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi