eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

1 kişinin daha oylarından sonra puan durumu geliyor! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

@Bully'nin oylarının ardından puan durumu geliyor. :)

8 - Hayat Bilgisi
7 - Yaprak Dökümü
6 - Söz
5 - Çocuklar Duymasın
4 - Anne
3 - Suskunlar
2 - Kardeş Payı
1 - Kavak Yelleri

Hepinize tesekkurler. Benim yillardir gecirdigim bir rahatsizligim var ama iyiye gitmekte. son zamanlardada bas agrim baslamisti. suanki tedavim onun icinIyi olacagimdan eminim. Yakinda anne babama kavusacagim ve Türkiye bana herzaman şifa olmustur. eminim yine öyle olacaktir :Z
Forumada kafam dağilsin diye giriyorum ve son haftalardada elimden gelediğince tartismalardan uzak durmaya calisiyorum çunku beni inanilmaz etkiliyor. Aktifligimi bir ara azaltmamda bundan kaynaklaniyor :)
@vadikızı @Bully @S.G.A.T. @denizz19 @Aserat @turkuazz

Teşekkür edenlere ben de teşekkür ediyorum. Teşekkür etmeyip de giybetimi yapanlara da bunun bir sonraki oylaması da var diyorum. :A
Neyse amann bol şans herkese ben kaçar. Öpüldünüz hepiniz. :love1:

Hepinize tesekkurler. Benim yillardir gecirdigim bir rahatsizligim var ama iyiye gitmekte. son zamanlardada bas agrim baslamisti. suanki tedavim onun icinIyi olacagimdan eminim. Yakinda anne babama kavusacagim ve Türkiye bana herzaman şifa olmustur. eminim yine öyle olacaktir :Z
Forumada kafam dağilsin diye giriyorum ve son haftalardada elimden gelediğince tartismalardan uzak durmaya calisiyorum çunku beni inanilmaz etkiliyor. Aktifligimi bir ara azaltmamda bundan kaynaklaniyor :)
@vadikızı @Bully @S.G.A.T. @denizz19 @Aserat @turkuazz

Sana ne iyi geliyorsa onu yap tartışmalardan durman en iyisi zaten:D evet ailen sana çok iyi gelecek o yüzden türkiyede olduğun zaman seni merak etmiyorum bir evlat için en güzel şey annesinin babasının yanında olmasıdır

Vatanım Sensin, sürprizlerle dolu sezon finaliyle yarın 20.00'de Kanal D'de!

Şaşırttın doğrusu @Bully :D teşekkür ederim. Geçen haftanın telafisi oldu bu gelecek haftada ben telafi ederim.:A