eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

SON DURUM!

1) Suskunlar - 43
2) Hayat Bilgisi - 37
3) Çocuklar Duymasın - 36
4) Yaprak Dökümü - 36
5) İçerde - 35
6) Söz - 33
7) Anne - 30
8) Kardeş Payı - 29
9) Kavak Yelleri - 27

Adım adım 60 milyona tırmanan klibimiz Yan Benimle :A

Dün EDHO'nun yokluğunda biraz bakındım da yoklukta bile izlenmez o dizi :A :A Dizi zevklerimiz uyuşmuyor bunu sen benden iyi biliyorsun yoksa benden kaynaklı bir problem yok :D
Bu aralar biraz çıkmaza girmiş olabilir ama Şule için bile izlenir :A

Şaşırttın doğrusu @Bully :D teşekkür ederim. Geçen haftanın telafisi oldu bu gelecek haftada ben telafi ederim.:A
Geçen haftanın telafisi derken, ben sana daha yüksek vermiştim, 6 puandı sanırım :D

Yaprak Dökümü severek izlediğim bir diziydi, Kanal D'ye de reyting rekorları kırdırdı :A Ama bu hafta diğer sahneler zayıftı, biraz da ondan parladın :d

Baş jüriliğe terfi eden @Dosi'nin oldukça bonkör puanları var sırada. :A

9 - Yaprak Dökümü (efsane)
9 - Söz (harika)
8 - Hayat Bilgisi (ağlattı)
8 - Suskunlar
8 - Çocuklar Duymasın
7 - İçerde
7 - Kavak Yelleri
6 - Anne
6 - Kardeş Payı
benim açiklamamda yokmuydu? :A bundan sonra aciklamalarim olursa yayinla :D

9 arkadaşın hikayesini konu alan, senaryosunu @mesmeso61'in kaleme aldığı gençlik dizisi "SEVDA KUŞU" çok yakında ekranın yeni rengi eTV'de başlıyor!

Anne Kavak Yellerini 3'e katlar aslında Kavak Yelleri de güzel ama sen sahne seçme problemlisin :A
Kavak Yelleri şimdi her gün biri çıkan gençlik dizilerinin çoğunun fikir babası.Konunun en iyisiydi.Anne son zamanların en iyi dram işlerinden.Pek karşılaştırılacak diziler değil tarzları farklı:) Ama bu haftaki sahne çok boştu Kavak Yelleri`nde

tamam Kavak Yelleri gençlik efsanesiydi ama diğerlerini neden aşağıladın şimdi?:)) zaten Sahneleri oyluyoruz dizileri değil:D
Kardeş Payı'nı oldum olası sevemedim. Türk televizyonlarına yeni Zeki-Metin ikilisi olarak enjekte edilmeye çalışılan ikili bana hiç samimi gelmiyor, ayrıca absürt komedinin kralı L&M ile bu dizi senaryo bakımından Akasya Durağı'ndan öteye gidemedi.

Anne'yi @denizz19 yüzünden sevmiyorum onu başka bir zamanda açıklarım :A :A

@destere'nin oyları geliyor:

9 - İçerde
8 - Anne
7 - Yaprak Dökümü
6 - Kardeş Payı
5 - Hayat Bilgisi
4 - Suskunlar
3 - Çocuklar Duymasın
2 - Söz
1 - Kavak Yelleri

Kardeş Payı'nı oldum olası sevemedim. Türk televizyonlarına yeni Zeki-Metin ikilisi olarak enjekte edilmeye çalışılan ikili bana hiç samimi gelmiyor, ayrıca absürt komedinin kralı L&M ile bu dizi senaryo bakımından Akasya Durağı'ndan öteye gidemedi.

Anne'yi @denizz19 yüzünden sevmiyorum onu başka bir zamanda açıklarım :A :A
Ne yaptı bu Deniz sana bi anlat :A

SON DURUM!

1) Suskunlar - 43
2) Hayat Bilgisi - 37
3) Çocuklar Duymasın - 36
4) Yaprak Dökümü - 36
5) İçerde - 35
6) Söz - 33
7) Anne - 30
8) Kardeş Payı - 29
9) Kavak Yelleri - 27