eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

Geçen haftanın telafisi derken, ben sana daha yüksek vermiştim, 6 puandı sanırım :D

Yaprak Dökümü severek izlediğim bir diziydi, Kanal D'ye de reyting rekorları kırdırdı :A Ama bu hafta diğer sahneler zayıftı, biraz da ondan parladın :D

Bende yüksek verdim diye hatırlıyorum. Aynı puanı verdik yada.:A Bende İçerdeye bakıyorum ama beklediğim sahneler ile gelmiyorsun artacağına eminim. Özellikle Mert'in şaka sahnesi güzeldi.:)

Çok parlak bi dizi zaten. Eminim daha iyi vereceğin puanlar olacak. Rekor kırdığı sahneler ile gelmedim daha.:A

Puan durumunun ardından @Bully umudunu koruyor: "İkinci puan durumunda toparlarız, daha beklediğim çok tam puan var." #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Kardeş Payı'nı oldum olası sevemedim. Türk televizyonlarına yeni Zeki-Metin ikilisi olarak enjekte edilmeye çalışılan ikili bana hiç samimi gelmiyor, ayrıca absürt komedinin kralı L&M ile bu dizi senaryo bakımından Akasya Durağı'ndan öteye gidemedi.

Anne'yi @denizz19 yüzünden sevmiyorum onu başka bir zamanda açıklarım :A :A
@mesmeso61 @denizz19 yüzünden oy alamıyorsun Batuhan`dan haberin olsun:A
Kardeş Payı`nın mesela bu haftaki sahnesine bak kahkaha attım:D zevkler farklı zaten o yüzden onca adam oyluyor orta yol bulunsunn:A

Bende yüksek verdim diye hatırlıyorum. Aynı puanı verdik yada.:A Bende İçerdeye bakıyorum ama beklediğim sahneler ile gelmiyorsun artacağına eminim. Özellikle Mert'in şaka sahnesi güzeldi.:)

Çok parlak bi dizi zaten. Eminim daha iyi vereceğin puanlar olacak. Rekor kırdığı sahneler ile gelmedim daha.:A
sokak sanati oyları

9 - Kavak Yelleri
8 - Suskunlar
7 - Hayat Bilgisi
6 - Anne
5 - İçerde
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Cennet Mahallesi
2 - Kardeş Payı
1 - Söz

Bully oyları

9 - Söz
8 - Hayat Bilgisi
7 - Suskunlar
6 - Yaprak Dökümü
5 - Cennet Mahallesi
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Anne
2 - Kavak Yelleri
1 - Kardeş Payı

Geçen haftaki oylar bu şekilde :D Mert'in şaka sahnesini değerlendireceğiz bakalım :A

@sokak sanati'nin oyları:

8 - Anne
7 - Suskunlar
6 - Çocuklar Duymasın
5 - İçerde
4 - Kavak Yelleri
3 - Hayat Bilgisi
2 - Söz (Oyunculuklar bayağı kötü)
1 - Kardeş Payı

@S.G.A.T. "Bu hafta zirvede gözüm yok" diyor ve zirvenin favorisi olarak Hayat Bilgisi'ni gösteriyor! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi