FF dizi kolik

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Düşününce geliyor:X
İzlediğimiz diziler, dinlediğimiz müzikler (Dikkat ettiğim kadarıyla sende slowu poptan daha çok seviyorsun yani o kadar sohbetten sonra.) yaptığımız yorumlar genelde hep benzer nitelikte. Şu ana kadar tek ayrıştığımız nokta sanırım Meryem Uzerli'ydi. :X

Şuan takibe aldım seni haha diye güldüğünde oldu diyeceğim harbiden.:D
sokak sanati sizi izliyor. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzlediğimiz diziler, dinlediğimiz müzikler (Dikkat ettiğim kadarıyla sende slowu poptan daha çok seviyorsun yani o kadar sohbetten sonra.) yaptığımız yorumlar genelde hep benzer nitelikte. Şu ana kadar tek ayrıştığımız nokta sanırım Meryem Uzerli'ydi. :X

sokak sanati sizi izliyor. :F

Seni tebrik etmek için izliyorum.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kırmızı yere sıkılarak bozularak HAYIRRRRRR diyorum:X Pop'u (hareketli şarkıları) daha çok seviyorum:X

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Geçen sene forumda olsaymışım @dizi kolik ile daha iyi anlaşacağım kesinmiş. :A Gerçi şimdi de anlaşabiliyoruz sanırım ortak noktalarımız arasında o biliyor zaten. Yorumlarını takip ediyorum gerçekten çok başarılı birisi.

Söylemezsem olmaz triplerin kraliçesidir ha bir de İlucu. :A

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Geçen sene forumda olsaymışım @dizi kolik ile daha iyi anlaşacağım kesinmiş. :A Gerçi şimdi de anlaşabiliyoruz sanırım ortak noktalarımız arasında o biliyor zaten. :X

İyi ya muhabbeti filan yorumlarını takip ediyorum gerçekten çok başarılı birisi.

Söylemezsem olmaz Triplerin Kraliçesidir. :T::T:

Bi de İlucu. :X
Hahaha 3. cümle hariç katılıyorum bir tanedir benim tatlım :p

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
eskiden hiç sevmezdim saçma sapan konular ve yorumlar atardı şimdi de öyle bi gıcıklığım yok ne konuşurum ne karışırım :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Cok svdigim arkadasim
Hamdi. Seni gören cennetlik arkadaşım. Nerelerdesin sen ya? :(

Yorumun için çok teşekkür ederim. :)
Geçen sene forumda olsaymışım @@dizi kolik ile daha iyi anlaşacağım kesinmiş. :A Gerçi şimdi de anlaşabiliyoruz sanırım ortak noktalarımız arasında o biliyor zaten. Yorumlarını takip ediyorum gerçekten çok başarılı birisi.

Söylemezsem olmaz triplerin kraliçesidir ha bir de İlucu. :A
Ben seni şu anda tanımlayamıyorum Mert. Show TV hayranı değilsin gibi geliyor. Yani iyiye gidiyorsun yavaş yavaş. :X

Yorumların içinde teşekkür ederim ama trip atmam, bozulduğumu hissettiririm sadece. :)
Hahaha 3. cümle hariç katılıyorum bir tanedir benim tatlım :p
Canım benim ya. Kankam, kardeşim her şeyimsin sen benim. :)
Yorumlarını beğendiğim ve sevdiğim bir üye. :)
Teşekkür ederim için yorumun Emre. Çok fazla online değil misin fazla mı karşılaşamıyoruz bilmiyorum ama eskiden daha fazla konuşurduk.
eskiden hiç sevmezdim saçma sapan konular ve yorumlar atardı şimdi de öyle bi gıcıklığım yok ne konuşurum ne karışırım :D
Teşekkür ederim takas bu yorumun için. :)

p atmam ben. Bozulduğumu hissettiririm sadece, o kadar. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Esra iste ya, daha denebilir ki? Kendine has bir kisiligi var bence :)
Birde beni 2. cevaa ilan etti ya, daha ne diyeym :X