eTV Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu yarışmada adaletsizlik diye bir mevzu yokki :F Masacreye değil bana diss at :bağır:
Sen önce ilk sayfaya gidip beğenimi ver :bağır::bağır::bağır::bağır:Kaç kere dedirtecen :T:
Ne demek yok, bak "ona diss atma bana at" diyorsun :A
Beğeni atarsam yarişma amacından cıkar:A Olmamiş at diyorsan hemen atayım:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne demek yok, bak "ona diss atma bana at" diyorsun :A
Beğeni atarsam yarişma amacından cıkar:A Olmamiş at diyorsan hemen atayım:A
Konuya diss istemem çünkü herkesin disslerini hesaplayıp konuyu hazırlamak bir sürü vaktimi alıyor. Tamam kalsın beğenin.

Diğer meseleye gelince yarışmanın maksatıda her tür oyun ile damar basma ile diss toplamak. Ben en sonki bölümden şuana kadar 146 diss aldım ve bunun 140'i destere ve gözlemci ile girdiğim iddiayı kazanmam vesilesiyle kazandığım dissler oldu :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konuya diss istemem çünkü herkesin disslerini hesaplayıp konuyu hazırlamak bir sürü vaktimi alıyor. Tamam kalsın beğenin.

Diğer meseleye gelince yarışmanın maksatıda her tür oyun ile damar basma ile diss toplamak. Ben en sonki bölümden şuana kadar 146 diss aldım ve bunun 140'i destere ve gözlemci ile girdiğim iddiayı kazanmam vesilesiyle kazandığım dissler oldu :D
13. beğeniyi attım :A:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
13. beğeniyi attım :A:A
Süründürerek :ppp:
En sonki bölümde 19 beğeni almıştık :A şuan forumda olmayan 2 yarışmacımız ve kadrolu bir kaç seyircilerimiz eksik :T:

Sen yarışmacı olmaktan vazgeçtin galiba? Doğal halinle yarışsan bile @MEnes i geçerek sonuncu olmaktan kurtulursun bilesin:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Süründürerek :ppp:
En sonki bölümde 19 beğeni almıştık :A şuan forumda olmayan 2 yarışmacımız ve kadrolu bir kaç seyircilerimiz eksik :T:

Sen yarışmacı olmaktan vazgeçtin galiba? Doğal halinle yarışsan bile @MEnes i geçerek sonuncu olmaktan kurtulursun bilesin:A
Ekstradan hesaplayabilirsen hesapla :A Ama evet olmamiş almak çok kolay :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ekstradan hesaplayabilirsen hesapla :A Ama evet olmamiş almak çok kolay :A
Tabiki şimdi hepimiz sıfırlandık ve bugünki tarihden 1 aya kadar olan disslere göre sıralama yapıyorum :D
Kayıtlara geçtin artık :A @MasacRE- @kerem @DarkLegenD @denizz19 @MEnes yeni rakibiniz :A ve @ozgur2113 düşünme aşamasında :D
20190106_200332.png

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu yarişma başladiğindan beridir kaç tane kastın acaba:A Yarişmadıkileri çıkar bakim:X
Yok ya tam tersi, resmen yarışma başladığından beridir doğru düzgün dis almaz oldum. Eskiden çok daha fazla dis alırdım :A İnanmıyorsan @Dosi ye sor :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
işte böylelikle :A
İlkkez birinci oldum :Z Bir dahaki ay sana güveniyorum alırsın:A ben genelde sonlardaydım ama beni kızdırmıştınız en son :A Artık köşeye çekilebilirim :A
Hep öyle diyorsun ama bazen öyle bir hortluyorsun ki +100 dissin cepte. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tabiki şimdi hepimiz sıfırlandık ve bugünki tarihden 1 aya kadar olan disslere göre sıralama yapıyorum :D
Kayıtlara geçtin artık :A @MasacRE- @kerem @DarkLegenD @denizz19 @MEnes yeni rakibiniz :A ve @ozgur2113 düşünme aşamasında :D
Ekli dosyayı görüntüle 64070
Esktradan hesaplayabilirsen dedin :X Yarişmaya dahil değilim. Zaten kaç kişiyle kaç konu hakkında konusuyorum :F Onlardan diss dilenecek halim yok heralde :F:F
Yok ya tam tersi, resmen yarışma başladığından beridir doğru düzgün dis almaz oldum. Eskiden çok daha fazla dis alırdım :A İnanmıyorsan @Dosi ye sor :A
Ben san gönüllü oluyorum bol bol diss atıcam :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Esktradan hesaplayabilirsen dedin :X Yarişmaya dahil değilim. Zaten kaç kişiyle kaç konu hakkında konusuyorum :F Onlardan diss dilenecek halim yok heralde :F:F

Ben san gönüllü oluyorum bol bol diss atıcam :F
eksta nasıl oluyor be? Yok ben kaydettim bir kere. Artık yarışmacısın :A MEnes bazen 0 bazen 2 alıyor. Onun gibi doğal olup takıl işte ama gönüllü olma kimseye :bağır:
Yukardaki bildirimlerini es geçme. Ben bir belge yayınladım, kerem'de etiketlemiş seni ve MasacRE-ninde alıntısı var:A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hep öyle diyorsun ama bazen öyle bir hortluyorsun ki +100 dissin cepte. :A
yoo bir önceki bölüm 29, ondan öncede 29 diss aldım. 141 diss 3 ay öncesinden kalma. Okadar yoktum. Çalışsaydınız banane :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Diss savaşlarında ortalık çok karışmış :A:A @Dosi ilk sırayı kapmayı başarmış, @denizz19 ilk 3 te kalmayı başarmış :A:A diss deyince aklıma hep @DarkLegenD geliyor aslında ama biraz düşüş bulunuyor onda :A:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Diss savaşlarında ortalık çok karışmış :A:A @Dosi ilk sırayı kapmayı başarmış, @denizz19 ilk 3 te kalmayı başarmış :A:A diss deyince aklıma hep @DarkLegenD geliyor aslında ama biraz düşüş bulunuyor onda :A:A
@DarkLegenD e sert düştün dedim burun kıvırdı. Görsün :A
Benimkisi büyük olasılıkla 1 kerelik zirveydi :A

@Sherlock konumuzu es geçme :A bir iki söz söyle. Darklegend ve adaşın @MEnes in performansını değerlendir :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
6 yıldır üye ama benim disslerimin yarısı kadar diss almış. Yinede zirveye oynayabilir bir potansiyele sahip. :A @Forumdash
Senden diss beklıyorum o zaman :F Berlinin İtlerinden kapıcam muhtemelen:A

eksta nasıl oluyor be? Yok ben kaydettim bir kere. Artık yarışmacısın :A MEnes bazen 0 bazen 2 alıyor. Onun gibi doğal olup takıl işte ama gönüllü olma kimseye :bağır:
Yukardaki bildirimlerini es geçme. Ben bir belge yayınladım, kerem'de etiketlemiş seni ve MasacRE-ninde alıntısı var:A
Eksra işte:X Bonus niteliğinde koyarsın listeye :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com