Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm (Yaz Özel Başvuruları) Sonuçlar 10-12 Ağustos'ta 🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@Aserat @MasacRE @Sherlock @Tolstoyevski @Turkuazz @eskici @Gerekli24 @MEnes hazır konu uplanmışken yarın sayılarınızı yollayın artık yoksa yeni bölümde olmazsınız :T:
Kullanıcı adınız veya avatarınızı belli edecek şekilde SS atın😊 özelden.
Twitter'da ekli olanlar ordan da yollayabilirler.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
  • Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@MasacRE ve @MEnes ikisi benle birlikte bu yarışmanın en önemli mimarları. Aramızdaki sohbetten dolayı oluşmuştu yarışma. Henüz diss sayılarını ulaştırmadılar ve onları yarışma dışı yapmam imkansız.
Kendileri bugün giremezlerse ileriki günlerde bana böyle bir SS atmak zorundalar. 31 Temmuz sonrası diss sayıları geçerli olmayacak çünkü. (@Sherlock bu senin için geçerli değil. Bugün planladığın gibi at :A )

@MasacRE @MEnes Ağustos'ta yollarsanız bu şekilde istiyorum özelden:
IMG_20200731_204432.jpg

Bu arada @Gerekli24 defalarca hatırlattım. Yarışmada olmak istiyorsan artık ulaştır Diss Sayılarını BUGÜN!

• Beğendim
  • Üzücü
Reactions: MEnes and MasacRE

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@MasacRE ve @MEnes ikisi benle birlikte bu yarışmanın en önemli mimarları. Aramızdaki sohbetten dolayı oluşkuştu yarışma. Henüz diss sayılarını ulaştırmadılar ve onları yarışma dışı yapmam imkansız.
Kendileri bugün giremezlerse ileriki günlerde bana böyle bir SS atmak zorundalar. 31 Temmuz sonrası diss sayıları geçerli olmayacak çünkü. (@Sherlock bu senin için geçerli değil. Bugün planladığın gibi at :A )

Ekli dosyayı görüntüle 90416
Bu arada @Gerekli24 defalarca hatırlattım. Yarışmada olmak istiyorsan artık ulaştır Diss Sayılarını BUGÜN!
Biliyorum aklımda bir ümit artar diye bekletiyorum. Her türlü sonuncuyum da bari fark az olsun :A Telefon şu an yanımda değil. İki saat içinde atacağım süreç başından beri aklımda unutkan değilim bu sefer :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Biliyorum aklımda bir ümit artar diye bekletiyorum. Her türlü sonuncuyum da bari fark az olsun :A Telefon şu an yanımda değil. İki saat içinde atacağım süreç başından beri aklımda unutkan değilim bu sefer :A
Bugünden sonrası hesap edilmeyecek. Artık bekletmene gerek yok :A bari özelden çıtlat sayınıda anlayayım sonuncumusun :A sonra SS atarsın ama onu da bugün at :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@MasacRE ve @MEnes ikisi benle birlikte bu yarışmanın en önemli mimarları. Aramızdaki sohbetten dolayı oluşmuştu yarışma. Henüz diss sayılarını ulaştırmadılar ve onları yarışma dışı yapmam imkansız.

Ekli dosyayı görüntüle 90416
Bu olmamışlara falan nerden bakıyoruz ya? :A
edit: 5 saniye inceleyince gördüm çok da zor değilmiş bakmak :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün