Dilan Çiçek Deniz Fotoğrafları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy şimdi düşüp bayılacam Çukurda bunun ecünnü suratı yetmiyor gibi bir de konu açmışlar :confused::confused::confused:

4 yaş küçükmüş bir de benden eşşek kadar ecünnü :eek::eek::eek: @serhatt @xemrexxx
bu şahesere rağmen çukurda senin aras kazması var diye uğramadım diziye:) senin saplar ölse keşke dizilere iki kat kalite gelir :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ayy şimdi düşüp bayılacam Çukurda bunun ecünnü suratı yetmiyor gibi bir de konu açmışlar :confused::confused::confused:

4 yaş küçükmüş bir de benden eşşek kadar ecünnü :eek::eek::eek: @serhatt @xemrexxx
O mâlum kelimeyi yine söyledi, durur mu hiç. Kendisinden küçükleri bile kıskanıyor. Dilan Çiçek Deniz'i geçtim, Aleyna Tilki'yi bile kıskanıyor. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sincap o yalnız, bırak "hogatha"yı. Ona sevgi değil, ceviz ver. Aç bıraktın kızı hep. Sevgi karın doymuyor. :)
aynen hogatha der başka bişey diyemem:) korku kötü bişey oklava korkusuyla bazen kendimi kaybedebiliyorum :)
ben @Çiğdem- in ısrarlarına dayanamayıp yan çizebilirm beni katma herkesin içine :) hogathamı yalnızlaştırıp ateşlere atamam :)
Merak etme! @Bully kardeşimle gitsek bile, Dilan Çiçek Deniz'e destek verecek çok kişi var! :A @MasacRE- var örneğin, @Sherlock var, @turkuazz da vardı bak, gitmezse @destere var, @MEnes var, var oğlu var. Sana bu konuda destek veren yok. Kendi kendine konuş. :A
Aaa @destere gözüme girdi yine :A :A :A Onu hemen kendi grubunuza katıyorsunuz @xemrexxx mi sandınız siz onu :A :A :A