Dev Derbiden Gol Sesi Çıkmadı! | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe

Dev derbi sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Görmedim tahmini, tebrikler o zaman. Fazla şaşırtıcı bir derbi olmadı. :A
Şu bizim maç skorları tahmin yarışmamız da yapıp 3 puan aldım :A
Avatarımdaki ifadeyle bakıyorum şu an sana. :A

Oyundan çıkınca avatarı da değiştirmeyi düşündüm Samatta ile ama totem bozucu tehlikeli bir hamle gibi geldiğinden vazgeçtim. Eğer avatarı değiştirseydim maçın kaç kaç biteceğini asla bilemeyeceğiz. :A
Şu avatar hem sevimsiz hem sinir bozucu 😏

Neyseki futbolcu avatarını maç esnasında değiştirmedinde maç skorunu öğrenmiş olduk:A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu bizim maç skorları tahmin yarışmamız da yapıp 3 puan aldım :A

Şu avatar hem sevimsiz hem sinir bozucu 😏

Neyseki futbolcu avatarını maç esnasında değiştirmedinde maç skorunu öğrenmiş olduk:A
İçindeki gizli sevimliliği görmek için diziyi izlemek gerek. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Beklediğim bir skordu açıkcası Fatih hoca ardayı oynatarak zaten mesajı verdi ki sahanın en kötülerinden biriydi arda 2topuk ve bir saçma şutun gol girebilme olasılığı dışında.
Gelelim hakeme utanmasa kaleci ve teknik ekibe kart verecekti gerçekten 2-3 sarı kart çok saçma ve gereksiz işin ilginci fenerbahçenin aldığı 3siyahı futbolcuda abiyane tabirle beş kuruş etmez tamamen faul yapmak üzerine gelmişler aslantepeye ALTAY'ı kutluyorum 3 tane net çıkardı özellikle linnesin plasesini çıkarmak babayiğitliktir. Ek olarak Rangers'ı sahadan silecek fatih terim top oynamadık ikinci yarı fark ettiyseniz hep geride bekledik fenerbahçeyi yorulmadık

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beklediğim bir skordu açıkcası Fatih hoca ardayı oynatarak zaten mesajı verdi ki sahanın en kötülerinden biriydi arda 2topuk ve bir saçma şutun gol girebilme olasılığı dışında.
Gelelim hakeme utanmasa kaleci ve teknik ekibe kart verecekti gerçekten 2-3 sarı kart çok saçma ve gereksiz işin ilginci fenerbahçenin aldığı 3siyahı futbolcuda abiyane tabirle beş kuruş etmez tamamen faul yapmak üzerine gelmişler aslantepeye ALTAY'ı kutluyorum 3 tane net çıkardı özellikle linnesin plasesini çıkarmak babayiğitliktir. Ek olarak Rangers'ı sahadan silecek fatih terim top oynamadık ikinci yarı fark ettiyseniz hep geride bekledik fenerbahçeyi yorulmadık
meşale konusunda nediyorsun @Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
cezası olabilir fenerbahçe 2013 te almıştı nerdeyse ihraç ediliyorduk avrupadan @Felon
hiç bir şey olmaz seyircisiz derbi oynatan TFF Ve MHK'ya ceza yazar avrupa ancak bir çok avrupa ülkesinde seyirci varken ve onlarda bu vüris denen illet fazlayken güya bizde az iken seyirci yoksa seyirci ne yapsa haktır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
faillerin yakalanması lazım ya o meşalenin hepsi girse ya bir futbolcunun üstüne düşşe ne olurdu
bir tane video var fenerlisi galatasaraylısı nerden baksan 100 kişi sırayla atıyor meşaleleri 1 tanesi giriyor içeri sadece