Dev Derbiden Gol Sesi Çıkmadı! | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe

Dev derbi sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sıkıcı bir maçtı, hiç zevk alamadım. Seyircinin olmaması da havaya sokamıyor, gerçekten çok büyük etki... Zaten fark olmasını beklemiyordum ama 1-0 ile bir tarafın kazanacağını düşünüyordum, ikinci tahminim de beraberlik olurdu sanırım. Forumdan kimse de berabere biter dememiş. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Evet, doğrı adamı Profile taşıdım, Altay iyi maç çıkardı.. Özellikle ikinci yarı Fenerbahçe hakimiyetinde geçti... Galatasaray ne zaman iyi olsa zaten bizi yenemiyor. Fenerbahçe hep haticeye oynadı.... Bir neticeyi bulamadık. Genel olarak takımı beğendim. Gecenin hayal kırıklığı Sosa, birde Valencia vucud yapması lazım :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sıkıcı bir maçtı, hiç zevk alamadım. Seyircinin olmaması da havaya sokamıyor, gerçekten çok büyük etki... Zaten fark olmasını beklemiyordum ama 1-0 ile bir tarafın kazanacağını düşünüyordum, ikinci tahminim de beraberlik olurdu sanırım. Forumdan kimse de berabere biter dememiş. :D
Ben skor bile yazdım 0-0 :Z
Sadece buradaki anketi oylamadım :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
What! :F
Başkalarının tahminine bakmamıştım. Acaba hangi gün hangi saate yazdı bu tahmini @Tolstoyevski
Ben de geçen hafta sefilleri oynuyordum. Bu hafta biraz analiz yaparak kaptım puanları :A
O yüzden bu maçtan 3 puan almayı sezon sonunda oyunda birinci olmaya tercih ederim demiştim ama kısmet olmadı.. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Galatasaray yorgunluk ve transfer beceriksizliğinin acısını bu maçta çekti. Orta sahaya transfer yapmazsan orta sahayı rakibe verirsin. Geçmiş olsun bu maç yönetime yazar.

İnşAllah şampiyon olacağız.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Bu arada 5 yıllık aradan sonra ilk kez iki maç üst üste gol yememeyi başardık galiba. :A Jailson efendi izliyordur inşallah bu maçları. :A

Bu durum bu sene savunmada sıkıntı yaşamayacağımız anlamına geliyor. Ama 3 maçta, 2 gol atmak istemsiz bir durum. Samatta formunu yakalarsa gol yollarında da olumlu yol almış oluruz. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öncelikle profilimdeki adam harika oynadı 1-2 yerde iyi gol pozisyonu üretti ama hücumda etkili olamadık.
3 maça ve hazırlık maçlarına bakacak olursak takımın genel defansı oldukça iyi hücumda hala sıkıntılar var ama kadronun oturmasıyla bu sıkıntı da çözülür umarım. Erol Bulut biraz daha cesur olsa maçı alabilirdik ama yine de iyi hazırlamış takımı hakkını vermek lazım.
Ferdi son 20 dakka giriyorsun henüz yaşın 20 biraz deli dana gibi koş ya o ne 35lik topçu gibi sahada geziyorsun bu gidişle formayı zor görürsün zaten benim de çok tuttuğum bir futbolcu değilsin.
Galatasaray daha ölçü maçı oynamamıştı ve ilk ölçü maçında defoları göze çarptı. Hücümun oturmasıyla birlikte şampiyonlukta ciddi favori olabiliriz. Maç maç bakmalıyız artık umarım Karagümrük'ü yener ve en azından 3-4 maç seri galibiyet almaya başlarız.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu durum bu sene savunmada sıkıntı yaşamayacağımız anlamına geliyor. Ama 3 maçta, 2 gol atmak istemsiz bir durum. Samatta formunu yakalarsa gol yollarında da olumlu yol almış oluruz. :)

Thiam niye bu kadar çabuk söndü anlamadım. Valencia iki maç daha gol atamazsa bidon muamelesi görmeye başlar maalesef. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Biraz da rakibi analiz edelim.
Defans hatları iyi ama orta sahaları bu tür maçlar için çok yumuşak ve böylesine uzun bir maratonu idare etmelerinin mümkünatı yok. Etebo 11'e monte olur ama bana göre 1 tane daha orta saha almaları lazım.
Kanatlarını da etkisiz buldum bir kanat transferi daha yapabilirler forvette de Falcao yedek Diagne as olmalı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray'ın berbat oynadığı, Fener'in ise iyi oynamadığı klasik bir derbi oldu. Özellikle Aykut Kocaman ekolü buram buram göze çarptı Fener'de. Galatasaray'da ise yaşlı ve yavaş kadro, güçsüz fizik eksiklikleri göze çarptı. Onyekuru gibi şimşek bir kanatın eksikliğini çok aradık uçup kaçan ama bu maçın olumlu noktası, belki transfer dönemi kapanmadan bir şeylerin yapılmasına neden olur. Yoksa bu kadroyla olmayacağı en başından belliydi ama sezona iyi başlayınca ulan acaba dedirtmişti...

Hakem maçın kaderini etkilemedi zira zaten öyle aman aman bir olay olmadı. Fakat hakemin biraz Galatasaray lehine davrandığı da hissedildi sanki, kartlarda. Ama şu net kırmızıydı bu penaltıydı gibi bir pozisyon olmadığı için kayda değer bir şey yok.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Dünyanın en overrated derbisi. Her sene gittikçe kalitesi düşüyor bu iki takımın maçlarının.

GS maçı almak istemedi sanırım. O kare kafalı arkadaşı FB direk olarak aldı sanırım. Erol kulübede unuttu onu. :D FB bu sene bizi çok eğlendirecek. Adamlar 15 transfer yaptı ama hâlâ bir oyun kurguları yok.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
BELHANDA ABİMİ AFFEDİN ARTIK.. @MasacRE @MEnes
Hocam bile bağrına bastı kendisini, Hagi'den daha çok seviyor Belhanda'yı baksanıza... Size de dünyanın en iyi 10 numarasını affetmek yakışır yoldaşlarım...

Ekli dosyayı görüntüle 92738
Evet yoldaşım, Pazar günü önemli... Pazar gününü çözerse düşünebiliriz bu durumu...

Hocam el mahkum seviyor ve bağrına basıyor gibi gözüküyor bence...
Bir kere de leş gibi oynadığımız bir maçta bir şeyler yap ne yap ne et al maçı be leş herif LEŞ LEŞ LEŞ