Dev Derbiden Gol Sesi Çıkmadı! | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe

Dev derbi sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Gs-Fb-27.09.2020.jpg

Spor Toto Süper Lig'de dev derbide Galatasaray, Fenerbahçe'yi konuk etti.

Türk Telekom Stadı'nda gol sesi çıkmadı. İki ezeli rakip sahadan 0-0 beraberlik ve birer puanla ayrıldı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Erol'un karbonat olduğu maç olmaz inşallah. Aslına bakıldığı vakit Galatasaray şu ana kadar çok ciddi rakiplerlere maç yapmadı. Avrupa Ligindeki rakipleri vasat altı takımlardı zaten ligde de Antep ve Başakcity'i yendiler. Başakcity'i yenmeyen yok şu anda zaten.
Eğer biz hazırlık ve lig maçlarında iyi bir ivme yakalamış olsak Arena'dan galibiyetle çıkardık. Ama Erol Bulut'un futbol aklı 9 kişilik Hatay'ı yenmeyi bırak atak organizasyonu yapmaya yetmiyor maalesef. Geldiğinde hücum oynar Fenerbahçe dedi ama bence Fenerbahçe daha çok defans yapacak bu sene fakat kadrosu da defans yapmalık kadro değil neyse.
2'nin üstü fark yemeyiz umarım Erol Bulut'a olan inancım Hatay maçıyla bitti maalesef. Sıkıcı bir derbi izleyeceğimizi düşünüyorum ama büyük ihtimalle Galatasaray 1-2 farkla kazanacaktır.

Erol Bulut'un çıkaracağı 11 şu şekilde olur.
Altay
Gökhan Zanka Lemos Novak
Gustavo Tolga
Ferdi Sosa Thiam
Enner

Benim istediğim 11
Harun
Gökhan Serdar This Novak
Gustavo
Mert Sosa
Enner Caner
Samatta

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Erol'un karbonat olduğu maç olmaz inşallah. Aslına bakıldığı vakit Galatasaray şu ana kadar çok ciddi rakiplerlere maç yapmadı. Avrupa Ligindeki rakipleri vasat altı takımlardı zaten ligde de Antep ve Başakcity'i yendiler. Başakcity'i yenmeyen yok şu anda zaten.
Eğer biz hazırlık ve lig maçlarında iyi bir ivme yakalamış olsak Arena'dan galibiyetle çıkardık. Ama Erol Bulut'un futbol aklı 9 kişilik Hatay'ı yenmeyi bırak atak organizasyonu yapmaya yetmiyor maalesef. Geldiğinde hücum oynar Fenerbahçe dedi ama bence Fenerbahçe daha çok defans yapacak bu sene fakat kadrosu da defans yapmalık kadro değil neyse.
2'nin üstü fark yemeyiz umarım Erol Bulut'a olan inancım Hatay maçıyla bitti maalesef. Sıkıcı bir derbi izleyeceğimizi düşünüyorum ama büyük ihtimalle Galatasaray 1-2 farkla kazanacaktır.

Erol Bulut'un çıkaracağı 11 şu şekilde olur.
Altay
Gökhan Zanka Lemos Novak
Gustavo Tolga
Ferdi Sosa Thiam
Enver

Benim istediğim 11
Harun
Gökhan Serdar This Novak
Gustavo
Mert Sosa
Enver Caner
Samatta
Enver kim? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Enner yazacaktım kafam yerinde değil :A
İki maçtan fazla gömüyorsun Erol hocayı. Alanyaspor geçen sene şahane hücum futbolu oynadı. Trabzonspor ve Başakşehir'den sonra en çok gol atan takımdı. Takım daha aşırı yeni. Fifa'daki gibi gücü 80 olanı direkt 11'e koymak takımı daha iyi yapmıyor maalesef. :D Bu maçı kaybetsek bile hocaya desteğe devam.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İki maçtan fazla gömüyorsun Erol hocayı. Alanyaspor geçen sene şahane hücum futbolu oynadı. Trabzonspor ve Başakşehir'den sonra en çok gol atan takımdı. Takım daha aşırı yeni. Fifa'daki gibi gücü 80 olanı direkt 11'e koymak takımı daha iyi yapmıyor maalesef. :D Bu maçı kaybetsek bile hocaya desteğe devam.
Ya zaten gelsin 5 haftada 5 win alsın demiyorum :A Sorun şurda takımın organizasyon eksikliği var maalesef. Ne Rize ne Hatay maçında adam akıllı bir hücum organizasyonu göremedim hiç iyi çalışmamış takım hücum anlamında. 9 kişilik Hatay hiç 9 kişilik bir takım havası vermedi bizim yüzümüzden mesela :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya zaten gelsin 5 haftada 5 win alsın demiyorum :A Sorun şurda takımın organizasyon eksikliği var maalesef. Ne Rize ne Hatay maçında adam akıllı bir hücum organizasyonu göremedim hiç iyi çalışmamış takım hücum anlamında. 9 kişilik Hatay hiç 9 kişilik bir takım havası vermedi bizim yüzümüzden mesela :D
Takımın hücum oyuncuları daha yeni yeni gelmeye başlıyor. Bütün hazırlık döneminde takımın forveti Frey'di nasıl bir hücum organizasyonu bekliyorsun. :D İlk etapta geçen seneki savunma zayıflığımızı çözmesi daha mantıklı. Hücum oturmaya başlar yavaş yavaş. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Takımın hücum oyuncuları daha yeni yeni gelmeye başlıyor. Bütün hazırlık döneminde takımın forveti Frey'di nasıl bir hücum organizasyonu bekliyorsun. :D İlk etapta geçen seneki savunma zayıflığımızı çözmesi daha mantıklı. Hücum oturmaya başlar yavaş yavaş. :D
Yanılmayı çok isterim göreceğiz :A İnşallah bugünden başlarım yanılmaya :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Galatasaray kazanacaktır ama tahminde Fenerbahçe'ye oy kullanmıştım galiba. Unuttum tahminimi. Sürpriz olsun bana :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gönlüm Fenerbahçeden yana ama geçen haftadan sonra..GS üzerimden vapur misali geçmesin diye dua ediyorum.

Ama bu Fenerbahçe işte; sağımız ve solumuz belli değil. Seyircide yok. GS belki 2 haftanın galibiyetlerinin verdiği özgüvenle gelecek. Bu özgüven işimize gelebilir.

Geçen maç topu ceza sahasında taşıyamadık. Ve geçen maç Altaya hiç iş düşmedi gibi.
Bugün ise herşey farklı olacak...

Erol Ya Kral olacak yada Karbonat @xdragxx dediği gibi. :A :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx