Klasik Desperate Housewives - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x4
Şükür izleyebildim bölümü, bir önceki bölümden daha iyiydi. :Z

Mary Alice konusu gittikçe daha meraklandırıcı bir hal alıyor.

Carlos, Gabrielle ve John arasında olanları öğrenecek sanmıştım ama öğrenemedi. :A

Lynette kesinlikle en doğru kararı verdi. :Z

Mrs. Huber kendinden nefret ettirmeye devam ediyor. Sonda Susan'ın yaptığı çok iyiydi. :A

Susan'ın bu bölümki yaşadıkları da çok ilgi çekiciydi. Diğer bölüm ne olaylar olacak acaba. :A

Edit: Anam puan vermeyi unutmuşum ya ben. :A

Daha yükseğini vermek isterdim ama 9/10 gayet yeterli. :A

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x5
Yine gayet güzel bir bölümdü.

Carlos'un annesi artık her şeyi anladı da gidip de hemen söyler mi orasını bilmiyorum.

Zach bu bölüm kendini göstermeye başladı. Onların olayları da artık ilgi çekici bir hal almaya başladı.

Lynette bu bölüm yok gibi bir şeydi. Okul hikayesi orijinalinde o kadar da uzatılmamış.

Son olarak Edie'nin de görünmemesi çok iyi oldu. Hem Mike'da Susan'a abayı yaktı. Edie artık otursun öyle. :A

Bu völüm çok akıcıydı ama tam puanlık olabilir mi bilmiyorum. Önceki bölüme de çok yüksek vermişim mecbur ara puanları kullanıcam artık da bu bölüm değil. :A

9.5/10

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x6
Bu bölümü bi oturuşta izleyemediğimden mi ne önceki bölüme göre sönük geldi.

Bree kendinde hata olmadığını sanıyor sanırım ama bana hata onda gibi geliyor da yazık Rex çok kaba konuşuyor. :A

Juanita ha anlıyor ha anlamadı derken sonda anladı gibi ya, kanıtlayabilecek mi acaba.

Lynette'ye şu ilaç hızır gibi yetişti. :A O veli adı her neyse cidden çok değişik. Lynette sonda üstüne yürür dedim ama yürümedi. :T:

8/10

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x7
Bir önceki bölüme göre ciddem daha iyiydi ki güzel bir bölüm göreyim diye hemen başladım da sonu da heyecanlı bitti. :A

Bree'nin birden fazla hikayesi vardı. Çocukların eşyalarını bahçeye koyduğu kısım çok iyiydi. :A

Yeni gelen misafir Susan'ın aklını karıştırdı bile.

Juanita'nın hikayesini uzatmadan 2 bölümde bitirmeleri (sanırım) çok iyi oldu. :A Bir de Allah'tan Susan'ın annesi falan yok burada. :A

Lynette delirecek bu gidişle söyleyeyim. Gabrielle de yırttı valla. :A

Mary Alice'in hikayesi gittikçe açılıyor ve heyecanlı bir hal alıyor.

8.8/10

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x8
Bölümün ilk yarısı çok sıkıcıydı ama 2. yarısı aşırı iyiydi.

Carlos'un annesiyle ilgili pek bir olay olmadı bu bölüm, büyük ihtimalle birkaç bölüm sonra hastanede ölecektir.

Bree gerçekten güzel bir ceza versin şu çocuğa. Çocukta da 0 vicdan azabı. :bağır:

Lynette artık aşırı kötü olmuştu. Sakinleşmesi iyi olacaktır.

Susan sonundq Mike'la bekleneni gerçekleştirdi. Bir ara cidden görüşmeyi kesecekler sanmıştım. Bu arada tabanın kırıldığı kısım aşırı iyiydi. :F

Gabrielle bu bölüm pek yoktu. Onunla ilgili önemli şeyler olacaktır.

Son olarak Edie'den biraz nefret ediyor gibiydim de garibimin bir suçu yokmuş. Huber hak ettiğini gördü valla, onunla ilgili neler olacak çok merak ediyorum.

Son olarak çok iyi bir puank hak ediyordu ama ilk yarısını hem çok anlamadım hem de cidden kötüydü bu yüzden 8.7/10

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x9 1x10

Şaka maka 1 ay geçmiş izlemeyeli ve tam da güzel bölümlermiş.

10'da Bree'nin, Rex'in öbür kadına gittiğini öğrendikten sonra artık her şeyi bitirmesi çok iyi oldu. Her şeyi hep Rex mi bitirecekti. :A

Zach hızlı yakalandı, biraz daha durur diye düşünmüştüm ama Paul'de insafa geldi np yani. :A

Gabrielle, John'la yakalandıktan sonra olayın Susan'ın üstüne kalmaması iyi oldu. Mike'la ilişkileri hasar görebilirdi mazallah. :A

Lynette'in bakıcı olayı burada daha farklı ve daha güzel işleniyormuş. O kısımları beğendim.

Önceden puanları aşırı yüksek tutmuşum. Biraz düşürmek iyi olacak. :A

8/10 8/10

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7x10
Waowwwww bomba bölümdü, çok heyecanlıydı. Ara sezon finali gibi oldu. Mahallede kargaşa çıktı, bildiğin iç savaşa döndü. Suzan yere yığıldı, Vanida gerçekleri öğrendi, Paul vuruldu, Bree sevgilisi linç yedi, keza babasının ona aşık olduğu ortaya çıktı. Efsaneydi... :eek: @phoebebuffay

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
7x10
Waowwwww bomba bölümdü, çok heyecanlıydı. Ara sezon finali gibi oldu. Mahallede kargaşa çıktı, bildiğin iç savaşa döndü. Suzan yere yığıldı, Vanida gerçekleri öğrendi, Paul vuruldu, Bree sevgilisi linç yedi, keza babasının ona aşık olduğu ortaya çıktı. Efsaneydi... :eek: @phoebebuffay
Bomba gibi bir bölümdü gerçekten. Tarihin en kaoslu dizi bölümlerinden biri... :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hayır son sezon için demiştim onu. Gizem değil de diğer sezonlara göre daha karanlık ve kasvetli hava var. Sezon finalinde bir cinayet olacak. Son sezon bu olay üzerinden ilerleyecek genel olarak. :A
En sevdiğim konular. :Z Merakla son sezonu bekliyorum seneye izleyeceğim inşallah :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x14

Dizinin en iyi bölümlerinden biriydi. Şu ana kadar kızların hepsinin başından eğlenceli şeylerin geçtiği ilk bölüm olabilir. Sondaki bileklik mevzusu da ayrıca bir gizemliydi.

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7x13 / Bu bölümde biraz ara verdim, çok güzel gidiyor. Gabriel daha fazla kafayı yemeden Carlos müdahale etti. Paul'un saf eşi son anda hayatını kurtardı, oğlunun vurduğunu anladı. Suzan ve annesinin hikayesi de çok duygu yüklü. :T

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7x13 / Bu bölümde biraz ara verdim, çok güzel gidiyor. Gabriel daha fazla kafayı yemeden Carlos müdahale etti. Paul'un saf eşi son anda hayatını kurtardı, oğlunun vurduğunu anladı. Suzan ve annesinin hikayesi de çok duygu yüklü. :T
Ayrıca Bree'nin yalan söylemesine şok oldum, senaristler hata yaptı. Böyle doğrucu bir karakter bu imaja büründürülmemeliydi, çocuğu sakladı para verip. Hiç yakışmadı. :T