Klasik Desperate Housewives - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ayrıca Bree'nin yalan söylemesine şok oldum, senaristler hata yaptı. Böyle doğrucu bir karakter bu imaja büründürülmemeliydi, çocuğu sakladı para verip. Hiç yakışmadı. :T
Yazdığın olayı hatırlamıyorum ama Bree son bölümlerde iyice sapıtıp buhrana giriyordu diye hatırlıyorum. :A

• İlginç
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazdığın olayı hatırlamıyorum ama Bree son bölümlerde iyice sapıtıp buhrana giriyordu diye hatırlıyorum. :A
Şöyle göstersem. :A Yuva yıkanın yuvası olmaz Bree..

1622223789879.png

• İlginç
Reactions: phoebebuffay

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x16 | İnanmıyorum Beth'den intikam beklerken kendi kafasına vurdu. Dizinin sözleri çok anlamlı, genelde yabancı dizilerden çok anlam çıkarmam izlerken ama bu dizide anlatılan, söylenen çoğu şey ders niteliğinde.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
7x23 Sezon Finali
Çok güzel başlamıştı sezon, ikinci yarısında tempo biraz düştü ama her bölüm keyifliydi. Yeni sezona herhalde yazın ya da gelecek dönem geçerim. Bu sezona genel puanım 8... Son sahnedeki olay, çok farklı bir gelecek sezonu getirecek gibi özellikle Bree'nin sevgilisinin polis olması tehlikeli.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Bahsettiğin kimin vurduğu gizemi bundan sonra mı başlıyor. :A
Yerli versiyonu izledınmı Foxda
------

7x23 Sezon Finali
Çok güzel başlamıştı sezon, ikinci yarısında tempo biraz düştü ama her bölüm keyifliydi. Yeni sezona herhalde yazın ya da gelecek dönem geçerim. Bu sezona genel puanım 8... Son sahnedeki olay, çok farklı bir gelecek sezonu getirecek gibi özellikle Bree'nin sevgilisinin polis olması tehlikeli.
Yerli vesıyonu izledınmı foxda

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
8x23 FİNAL

Güzel bir son oldu, benim için tatmin ediciydi. Kızların hepsi mahalleden ayrıldılar ama güzel bir hikaye ile ayrıldılar. Bir tek McCluskey'nin ölümü tatsızdı ama gerçek hayatta da hastaymış herhalde ona göre yazdılar. Suzan'ın ayrılırken arabada bütün eski karakterleri göstermesi güzeldi. Lynette CEO oldu ve centrel park manzaralı eve yerleşti, Gabrielle kendi moda internet sitesi ve tv programı oldu, Bree politikaya atıldı muhafazakar olarak. Hoşçakal sevgili dizim...

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
8x23 FİNAL

Güzel bir son oldu, benim için tatmin ediciydi. Kızların hepsi mahalleden ayrıldılar ama güzel bir hikaye ile ayrıldılar. Bir tek McCluskey'nin ölümü tatsızdı ama gerçek hayatta da hastaymış herhalde ona göre yazdılar. Suzan'ın ayrılırken arabada bütün eski karakterleri göstermesi güzeldi. Lynette CEO oldu ve centrel park manzaralı eve yerleşti, Gabrielle kendi moda internet sitesi ve tv programı oldu, Bree politikaya atıldı muhafazakar olarak. Hoşçakal sevgili dizim...
Canım dizim, uyarlaması da çok güzeldi. :bhr:

• Harika

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
8x23 FİNAL

Yeni mi izledin finali? Güzel bitirmişlerdi. İnsan böyle uzun süredir izlediği diziyle, karakterlerle vedalaşınca biraz hüzünlü hissediyor. :(

Yine böyle karakterlerin günlük yaşamlarının anlatıldığı, bağ kurulabilecek bir diziye mi başlasak? Bayağıdır yeni diziye başlamadım, var mı listende bir dizi? :A

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yeni mi izledin finali? Güzel bitirmişlerdi. İnsan böyle uzun süredir izlediği diziyle, karakterlerle vedalaşınca biraz hüzünlü hissediyor. :(

Yine böyle karakterlerin günlük yaşamlarının anlatıldığı, bağ kurulabilecek bir diziye mi başlasak? Bayağıdır yeni diziye başlamadım, var mı listende bir dizi? :A
3 senedir izliyordum valla bağlanmıştım :( Listemi eritiyorum yeni arayışlara girmedim açıkcası, sende öneri var mı? :A

Canım dizim, uyarlaması da çok güzeldi. :bhr:
Evet yerli versiyonu da çok güzeldi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
3 senedir izliyordum valla bağlanmıştım :( Listemi eritiyorum yeni arayışlara girmedim açıkcası, sende öneri var mı? :A

Dizi önerilerim sana, ben bunları izliyorum. :bhr: (KIRMIZI OLANLAR İNTERNETTEN)

Pazartesi: Yasak Elma,
You (9 Şubat), Never Have I Ever, Slasher, Bir Küçük Gün Işığı
Salı: Taçsız Prenses, The Good Doctor, Evil 3x11, The Flight Attendant
Çarşamba: Hayatımın Şansı, Chucky, Euphoria, The Secrets She Keeps
Perşembe: Threesome, Squid Game, The Cleaning Lady, Tell Me Lies
Cuma: İyilik, Pretty Little Liars: Original Sin, Yalı Çapkını
Cumartesi: Dark Desire, Tell Me Your Secrets, Modern Love
Pazar: Valeria, Big Sky, Gossip Girl, The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window,
Cruel Summer, Now and Then, Lord of The Rings, Diario de Un Jigoló, The Company You Keep (19 Şubat), Sky Rojo

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dizi önerilerim sana, ben bunları izliyorum. :bhr: (KIRMIZI OLANLAR İNTERNETTEN)

Pazartesi: Yasak Elma,
You (9 Şubat), Never Have I Ever, Slasher, Bir Küçük Gün Işığı
Salı: Taçsız Prenses, The Good Doctor, Evil 3x11, The Flight Attendant
Çarşamba: Hayatımın Şansı, Chucky, Euphoria, The Secrets She Keeps
Perşembe: Threesome, Squid Game, The Cleaning Lady, Tell Me Lies
Cuma: İyilik, Pretty Little Liars: Original Sin, Yalı Çapkını
Cumartesi: Dark Desire, Tell Me Your Secrets, Modern Love
Pazar: Valeria, Big Sky, Gossip Girl, The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window,
Cruel Summer, Now and Then, Lord of The Rings, Diario de Un Jigoló, The Company You Keep (19 Şubat), Sky Rojo
Teşekkür ederim inceleyeceğim Halukcum. :bhr:

• Harika
Reactions: cokiyitvci

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

Profilimdeki diziyi (Gilmore Girls) önerebilirim. Desperate Housewives gibi kasaba dizisi ama burada entrika ve kötülük yok. Çok tatlış bir dizi. :bhr:

Yarın 1 aylık sömestr tatilim başlayacak. Yeni bir diziye başlayayım diyorum, yıllardır listemde TBBT ve Six Feet Under duruyor ama biraz araştırma yapıp farklı bir şeye de başlayabilirim. :A

Ben DH'den sonra benzer temada diye Sex and The City'ye başlamıştım bu arada ama birkaç bölüm sonra sıkmıştı. DH daha iyi kesinlikle. :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Profilimdeki diziyi (Gilmore Girls) önerebilirim. Desperate Housewives gibi kasaba dizisi ama burada entrika ve kötülük yok. Çok tatlış bir dizi. :bhr:

Yarın 1 aylık sömestr tatilim başlayacak. Yeni bir diziye başlayayım diyorum, yıllardır listemde TBBT ve Six Feet Under duruyor ama biraz araştırma yapıp farklı bir şeye de başlayabilirim. :A

Ben DH'den sonra benzer temada diye Sex and The City'ye başlamıştım bu arada ama birkaç bölüm sonra sıkmıştı. DH daha iyi kesinlikle. :A
Six Feet Under’a başladın bile. :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Gilmore Girls izleme listemde var tam sonbahar havasını veren bir diziymiş diyorlar. :bhr: TBBT de iyidir eğlenirsin tatilinde. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Gilmore Girls izleme listemde var tam sonbahar havasını veren bir diziymiş diyorlar. :bhr: TBBT de iyidir eğlenirsin tatilinde. :A
Evet, tam bir sonbahar dizisi ama bu mevsimde de iyi gider. Sıcak bir içecek eşliğinde yorganın altına girip izlemelik bir dizi tam. :A

Bakalım listemde ama ne zaman başlarım emin değilim. :A
------

Bazı sınavlarda bitim yaşanmış belli ki. :A Finaline 10/10 verdiğini şimdiden görür gibiyim. :A
İnşallah, inşallah. :A İlk sezonlar ağır ilerliyormuş galiba ama karakterleri seversem hiç sorun değil, severim ağır ama kaliteli dizileri. :A

• Harika
Reactions: Sherlock and mrt-06