Klasik Desperate Housewives - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yok az dediğim Gossip Girl idi. Yoksa DH reytingleri çok iyiydi biliyorum. İlk sezonda Lost ile hemen hemen aynı reytingi alıyordu galiba. Onun reytinglerine de bakmıştım. :A İzlediğim 1-2 Amerikan komedi filminde bile muhabbeti dönmüştü bu dizinin. Ben de bu vasıtayla izlemeye başlamıştım hatta. :A
Blu TV'ye mail atalım mı? İlgileniyorlar, belki alırlar hazır boştayken. :A

Aynen daha dün Glee'de muhabbeti geçti, adam şey diyor. "Desperate Housewives'a alternatif final senaryoları yazıyorum, çok işsizim." :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
Blu TV'ye mail atalım mı? İlgileniyorlar, belki alırlar hazır boştayken. :A

Aynen daha dün Glee'de muhabbeti geçti, adam şey diyor. "Desperate Housewives'a alternatif final senaryoları yazıyorum, çok işsizim." :A
10 yıl önceki popülerliği olmadığı için dikkate alacaklarını çok sanmıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
Gossip Girl'ün çok mu popüleritesi vardı ki önce Netflix sonra Blu TV aldı :A Bunu da alabilirler yani..:A
Imdb'de popülerlik olarak gossip girl 256. desperate housewives 309.sırada. Ama Gossip Girl'ün de eskisi kadar olmasa da kitlesi var ya. Bizdeki reytingi düşük ama fan kitlesi fazla olan diziler gibi. Gençlik dizisi olmasının da etkisi büyük tabii, DH daha çok yetişkin kesime hitap ediyor. Bir de GG'nin remake'i yapılacak, belki tekrar popüler olur bu vesileyle. :A

• İlginç

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Imdb'de popülerlik olarak gossip girl 256. desperate housewives 309.sırada. Ama Gossip Girl'ün de eskisi kadar olmasa da kitlesi var ya. Bizdeki reytingi düşük ama fan kitlesi fazla olan diziler gibi. Gençlik dizisi olmasının da etkisi büyük tabii, DH daha çok yetişkin kesime hitap ediyor. Bir de GG'nin remake'i yapılacak, belki tekrar popüler olur bu vesileyle. :A
Çok fark yokmuş. Bu listeye nerden bakılıyor merak ettim. :A

DH izleyen yetişkinlerin bir kısmı muhtemelen seri katil olmuştur bence.. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
  • Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
1x1
Fena değildi, özellikle müzikleri çok güzeldi.. Gerilim temalarına bayıldım... Kadroda tanıdığım çok isim var zaten bir kısmı AHS'nin oyuncuları.. Ratched hemşire gibi gösterip kendini, akıl hastanesinde çalışmaya başladı ama çok güzel entrikalar çevrildi.. 1940'lar güzel yansıtılmış AHS ekibi dönem işlerini beceriyor. Puanım; 7/10

Tanıdın mı :A @phoebebuffay

Ekli dosyayı görüntüle 98843
Fotoğrafta yüzü net gözükmüyor ama Lynette'in oğlu olduğunu anladım. :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7x1
Yeni sezona geçtik. Bir tuhaflık vardı kızlar yüzünü mü gerdirmiş, yönetmen mi değişmiş farklı bir hava geldi diziden. Beğendim, gayet sürükleyiciydi.. Üvey kız Solislerinmiş. :A @phoebebuffay ayrıca bahsettiğin fettan kadın da geldi. Süpermiş. :A Linet ile atışmaları çok komikti, üçlü sahnesine koptum. :A:A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
7x1
Yeni sezona geçtik. Bir tuhaflık vardı kızlar yüzünü mü gerdirmiş, yönetmen mi değişmiş farklı bir hava geldi diziden. Beğendim, gayet sürükleyiciydi.. Üvey kız Solislerinmiş. :A @phoebebuffay ayrıca bahsettiğin fettan kadın da geldi. Süpermiş. :A Linet ile atışmaları çok komikti, üçlü sahnesine koptum. :A:A
Edie'nin yerini dolduramasa da Renee'de iyidir, eğlenceli karakter. :A
Bu arada haftada 1 bölüm mü izleyeceksin :eek:

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,775
Puanı
559
@Afet Güçverir Desperate Housewives 3-4.sezonunda bile en çok izlenen 2.dizi oluyormuş, şaşırdım. :A
Ekran Resmi 2021-02-14 17.24.09.png

• İlginç

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Olmamış

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok güzel dizi ama bu kadar izlenmesi bana tuhaf geldi açıkcası hani hak ediyor o ayrı da... Neticede entrikalı sıradan bir kadın dizisi. :A

38 Milyon :eek: @bazinga
Son 500 yıldır Grey's Anatomy'nin reyting rekorları kırdığı bir toplumdan bahsediyoruz, çok da şaşırtıcı değil. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
  • Sinir Bozucu