Demet Akalın, Aleyna Tilki'ye Sert Çıktı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Sen ve @Çiğdem e karşı desteklerim
hqdefault (1).jpg
yine :A

• Harika
Reactions: xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
500 milyon+, kesin yoktur. :A Boşuna Türkiye üstü bir değer, dünya starı demiyoruz. :A Yine hayal görmeye başlamış bu adam, polisi falan bir şeyi arayın alsınlar götürsünler. :A @MasacRE @dreamy

Bunun konsunu açacaktım unuttum ya. 🤦🏼‍♂️

Türkiye’de 500+ milyon tıklanan tek müzik videosunun sahibi, kimse laf edemez bu konuda. Yakında dünyaya açılacak. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bunun konsunu açacaktım unuttum ya. 🤦🏼‍♂️

Türkiye’de 500+ milyon tıklanan tek müzik videosunun sahibi, kimse laf edemez bu konuda. Yakında dünyaya açılacak. :A
Şimdiden ellerinize sağlık İsmail beyciğim, açın da harikamızı atalım, gururlanalım. :A

BABA'nın yeni hedefi 1 milyar...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Demek ki sandığın kadar değer vermiyor @Sherlock sana. :A
Bak bak, @serhatt isimli adam yine hakkımda asılsız iddialarda bulunmuş... Yaptığımız şakaları ciddiye almış. :A

Oysa ben o sırada ortağımın çok sevdiği bir şarkıcı olan Bilal Sonses’in son röportajını buraya atmakla meşguldüm... Çünkü kendisi son derece değer verdiğim bir insandır, ortağımdır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bak bak, @serhatt isimli adam yine hakkımda asılsız iddialarda bulunmuş... Yaptığımız şakaları ciddiye almış. :A

Oysa ben o sırada ortağımın çok sevdiği bir şarkıcı olan Bilal Sonses’in son röportajını buraya atmakla meşguldüm... Çünkü kendisi son derece değer verdiğim bir insandır, ortağımdır...

Eminim meşguldün :A

Bu röportaj 2 gündür karşıma çıkmakta ama daha izleyemedim. Yarım saat ekran başında duracak vaktim olmuyor :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Aleyna Tilki yanlış yapmış... Demet Akalın da gündem olmak için böyle bir yorum yazmış şaşırtmadı. :A
Aleyna'nın yanlış yaptığını kabullendin hayret. :A

Haklıyım. :A

Bilemem artık, ortaklığınızı yeniden gözden geçirme vakti. :A @Sherlock

Asılsız mı? :eek: @Dosi kendi ağzıyla söyledi hatırlamadığını ne asılsızı. :A

Tamamen meşgul olduğumdan ortağım, sen bu @serhatt isimli şahsın oyununa gelme. :A
Uydur uydur ipe diz. :A @Dosi inanma şuna. :A

Aleyna sevgimi bilmiyordun ama Bilal Sonses sevgimi biliyormuşsun. Kurtardın durumu :bhr:
@serhatt 'ın sevinci kursağında kalacak :A
Yazıklar olsun sana da...

• Güldürdün
Reactions: dreamy