Sohbet & Muhabbet Konusu

MV5BYTA2MTliOWUtMWZiMS00YzcwLTk2OGUtMjBjMjJiODFmN2U4XkEyXkFqcGdeQXVyMTAwMzM3NDI3._V1_.jpg

Netflix'in geçtiğimiz hafta yayına sürdüğü bir Meksika erotik-polisiye drama dizisi olan Dark Desire'ın barollerini, Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón, Alejandro Speitzer, ve Erik Hayser'ın üstleniyor. Dizi 18 bölümden oluşup süre olarak (ort) 30 dakikadan oluşuyor.

Dizinin konusu ise kısa şöyle;Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar.

Dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.​
konusu ilginçmiş hem polisiye hemde erotik buna kesin göz atmam lazım :D
@Keith Long sendende böyle diziler bekliyoruz :D

Nasılsa hiç izleyen olmadığı için rahat rahat yazabilirim.

Klasik zombi dizisi gibi başlasada içinde ciddi bir dram ve komedi barındıran bir dizi.

Kore bölgesinin üstün teknoloji ve görsel efekt değerleri eklendiğinde dahada başarılı oluyor.

Dizinin tek handikapı 55 ile 70 dk bulan dizi süreleri. Gerçi 180 - 250 dk türk dizilerini düşününce yanında leblebi kalıyor.

Her bölümünü ayrı keyif ile izledim.
Dizi aşırı derece kan içeriyor; yoğun şiddet sahneleri mevcut.

Karakterilerin kendi dünyaları birçok değerede dokunmuş.

Genel olarak teenager zombi dizisi havası var ama kendi açıma zerre sıkılmadım.

yönetmeninde dediği gibi ikinci sezonu gelirse
diğer tarafdan bakacağını söyledi.hayatta kalan yarı zombi-yarı insanlarla ilgili olacakmış.

izlemek isteyen varsa tavsiye ederim ama burada 1 kişi çıkmayacağı için ziyaretçi olup okuyan olursa bu tarzı ve kore dünyasını seven biriyseniz kesinlikle izlemelisiniz.

10 üzerinden 9 veriyorum.

dizi 1 . ayına girecek şuan 2. sırada Türkiyede.
kore dizi dünyasını seven biriyim ama ben özgün olan şeyler yüzünden kore dizilerini sevmiştim bu tarz zombili taklitlerden nefret ederim .

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully