Netflix Dark - 2. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşte RTÜK saçma sapan cezalar vereceğine bu duruma el atmalıydı ama devletin ve kanalların işine gelince kimse gıkını çıkarmıyor. Hele şimdi ülkede ekonomik kriz çıktı, artık hiç parmağını bile oynatmazlar. Bu durumda senarist ve oyunculara iş kalıyor herkes toplanıp gelen teklifleri reddedip protesto edecek ki o zaman kanallar mecburen süreleri kısaltacak ama oda yok. Herşey para olmuş. :(
Yeni yüzler türedi farkındamısın acaba:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Türkiyede paranın değeri kalmadı vlla aylar önce et döner yiyemiyor millet tavuk döner var diyordum 3 defa ardı ardına zam yapıldı ramazandan itibaren tavuk dönerede burada :F Dahada artacak diyorlar millet tavuk yiyordu onuda yemeyin geberin diyorlar :A :A :A @xemrexxx @MasacRE
Burada ne güzel hep 5 €'ya tabak döner yiyoruz. Bırakın Türkiye'yi avrupaya taşının. :A @Forumdash @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
5 Tl yer olan bir yere gidiyordum 6 oldu dediler 3-4 gün sonra 7 oldu dediler şimdi 8 :F Tavuk dönerleri 8 yaptılar ve yine zam gelecek heryerde böyle diyorlar yine ucuz yerler biliyorum ama iyi yerleri 10 a kadar çıkıcak bu nedir :A :A :A @xemrexxx @kerem @MasacRE
5 TL olsa ben şüphelenirdim zaten, bu devirde 5 TL'ye döner mi olurmuş :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bunlar milenyum cocukları bunlara eski günleri anlatma bacım anlamazlar:A @MasacRE

Güncel kur güncel:F çok şey değişmeseydi nolurdu acaba 0.01$ :A
İhtimalleri göz önünde bulundurursak, Almanya olmasa Türkiye çökerdi. Suriye'den farkımız kalmazdı ki fark git gide kapanıyor zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende geçmiş zaman romantizmi yok valla, her zamanın iyisi de var kötüsü de :A
Yok cocukluk anısı ben de sevmem:A Yaş aldıkca cocukluk anısı da anlatmazsın zaten:A Şuan sana geçmiş zaman anlat desem muhtemelen çocucklguna denk gelecek:F
Burada ne güzel hep 5 €'ya tabak döner yiyoruz. Bırakın Türkiye'yi avrupaya taşının. :A @Forumdash @MasacRE
Tavuk için gerek yok et kaç para onu de:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5 TL olsa ben şüphelenirdim zaten, bu devirde 5 TL'ye döner mi olurmuş :A
Yok cocukluk anısı ben de sevmem:A Yaş aldıkca cocukluk anısı da anlatmazsın zaten:A Şuan sana geçmiş zaman anlat desem muhtemelen çocucklguna denk gelecek:F

Aaa işte bir tavuk döner ucuzdu oda 10 a doğru gidiyor işte :F :F :F

Alamanyada et dönerler inanılmaz ucuzmuş @kerem yollasa bize kilo kilo :A :A :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ben de isterdim de zor işler onlar ya, üşengeç adamım ben :A
Ha vize falan diyorsun, gerçekten zor iş. Allahtan çift vatandaşlık diye birşey var. :A

Hayat kaliten artıyor ama, ekonomik yönden sıkıntı da çekmiyorsun. Şuan devlet benim kiramı, suyumu ve doğalgazı ödüyor. Üstüne aylık 500 € veriyorlar. O yüzden baya rahatım. :D

Tavukla etin fiyatı eşit. :A @Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Anı olarak değil ya genel dedim ben. Her şeyde eskiler iyi diyenler oluyor ya onu diyorum :A Ya benim yaşım belli en azından sen kaç yaşındasın o bile belli değil :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nasıl ya? :A Forumun en entel iki adamı (@MEnes @Tolstoyevski ) bile diziyi anlamadığı için ağlaşıyorlardı burada. :A Hatta depresyona girdiler ama neyse ki 3-4 aylık psikolog yardımı ile atlattılar o kötü günleri. :A Sen nasıl olur da sıkıntısız şekilde bitirirsin bu dizinin ilk sezonunu? :A Sen kimsin ya? :A
Seni bozmak istemiyorum ama buna cevap vermem icap etti. :A Benim beynim yanmadı, çünkü henüz ilk sezonu izlemedim, ahahahhahaha. :A 2 yıl önce çıktığı zaman tüm bölümleri indirdim ama fırsat bulamadım izlemeye. :A Ama izleyeceğim elbette böyle bir diziyi...

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Anı olarak değil ya genel dedim ben. Her şeyde eskiler iyi diyenler oluyor ya onu diyorum :A Ya benim yaşım belli en azından sen kaç yaşındasın o bile belli değil :A
Eskici değiliz zaten dediğin gibi romantiğiz :A @Çiğdem
Ben bilmiyorum senin yaşını :A Sormadım sormam da:A Ben sadece forumun ortalamasına göre konusyorum:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Seni bozmak istemiyorum ama buna cevap vermem icap etti. :A Benim beynim yanmadı, çünkü henüz ilk sezonu izlemedim, ahahahhahaha. :A 2 yıl önce çıktığı zaman tüm bölümleri indirdim ama fırsat bulamadım izlemeye. :A Ama izleyeceğim elbette böyle bir diziyi...
Çabuk izle, adına ve namına leke sürmene izin vermem. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Nasıl ya? :A Forumun en entel iki adamı (@MEnes @Tolstoyevski ) bile diziyi anlamadığı için ağlaşıyorlardı burada. :A Hatta depresyona girdiler ama neyse ki 3-4 aylık psikolog yardımı ile atlattılar o kötü günleri. :A Sen nasıl olur da sıkıntısız şekilde bitirirsin bu dizinin ilk sezonunu? :A Sen kimsin ya? :A
Bir şeyler sıralardım da kendimi övmeyi sevmiyorum :A :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD