Netflix Dark - 2. Sezon Yorumları

Ahmed

Emekli
12 Eylül 2013
19,708
11,522
860
2. sezonu bugün bitirdim.
İlk sezon kadar beğenmedim ama yinede çok güzeldi.
Yorumum:

Dizide bazı olaylar Brezilya dizisine döndü. :F Jonas meğerse halasını seviyormuş. Jonas'ın annesi ise kayınpederi ile yatıyormuş, polis kadın Noah'ın kızı vs. vs. :F
Genel olarak dizinin 1986 ve 2019 dışında 1953e ve 1921-e ayrıca 2052-e gitmesi falan iyice kafayı karıştırdı. Karışıklık iyidir sorular iyidir amma bu kadarı bazen sıktı. 5 zaman dilimi yordu. Jonas'dan kaç tane var unutdum. :F
Adam karakterinin çok korkunçtu görüntüsü. Hele onun Jonasın yaşlılığı olması şoke etdi. Ama yaşlı ise neden 1921de oturuyor anlamadım. :D
Ayrıca ilk sezonda yağmurdan bıkmıştım, bu sezon yaz havasında idi güzeldi.
2052-deki olaylara çok değinilmedi bence. Bakalım 2020-deki apokalipsis sonrası olaylar nasıl irelleyecek.
Jonas'ın 40lı yaşlı hali çok homeless ya. Böyle duş alsa bile iğrenç duruyor. :F
Claduia en sevdiğim katakter, hele 1986 hali baya havalı. :Z

8.5/10

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
14,713
6,951
700
Berlin
2. sezonu bugün bitirdim.
İlk sezon kadar beğenmedim ama yinede çok güzeldi.
Yorumum:

Dizide bazı olaylar Brezilya dizisine döndü. :F Jonas meğerse halasını seviyormuş. Jonas'ın annesi ise kayınpederi ile yatıyormuş, polis kadın Noah'ın kızı vs. vs. :F
Genel olarak dizinin 1986 ve 2019 dışında 1953e ve 1921-e ayrıca 2052-e gitmesi falan iyice kafayı karıştırdı. Karışıklık iyidir sorular iyidir amma bu kadarı bazen sıktı. 5 zaman dilimi yordu. Jonas'dan kaç tane var unutdum. :F
Adam karakterinin çok korkunçtu görüntüsü. Hele onun Jonasın yaşlılığı olması şoke etdi. Ama yaşlı ise neden 1921de oturuyor anlamadım. :D
Ayrıca ilk sezonda yağmurdan bıkmıştım, bu sezon yaz havasında idi güzeldi.
2052-deki olaylara çok değinilmedi bence. Bakalım 2020-deki apokalipsis sonrası olaylar nasıl irelleyecek.
Jonas'ın 40lı yaşlı hali çok homeless ya. Böyle duş alsa bile iğrenç duruyor. :F
Claduia en sevdiğim katakter, hele 1986 hali baya havalı. :Z

8.5/10
Netflix hesabı açar açmaz Dark'ı izlemekle en doğru kararı vermişsin. :Z

• Harika
Reactions: Ahmed