serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
tam senlikti bunlar önce bir incele bunları kaçırmak istemezsin :)
original.gif
Hmmm fena değillermiş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalnız öyle bir yazmışsın ki zorunluluktan Maskeli'ye kaldım gibi bir açıklamaya benziyor :A

zorunluluktan değil bak orda en iyisi diye devam etmiş cümle demekki en iyisi sensin :) zorunluluktan olsa şöyle derim ''ya forumdashta yok bari şu maskeli keltoşuyla dizi arkadaşlığı yapalım o gelene kadar :)''
ama cümlede buna benzer en ufak bir açıklama yok :)
sen boşuna alınganlık yapıyorsun orda bilakis övmüşüm seni farkında değilsin :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
@vadikızı Çok iyi bir dizi şu an çok iyi gidiyor yani 5.Bölümü yayınlandı en son 6 ise Salı günü her Salı dizi Türkiye de yeni bölümü sanırım. Bir yazar kız ile kitapçıda çalışan psikopat erkeği anlatıyor !! :eek::bhr: ben 5 i izlemedim tek o kaldı bugün tamamlarım. inş hiç bozmaz bu çok iyi dizimde amin..
you-netflix-tv-series-1.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@vadikızı Çok iyi bir dizi şu an çok iyi gidiyor yani 5.Bölümü yayınlandı en son 6 ise Salı günü her Salı dizi Türkiye de yeni bölümü sanırım. Bir yazar kız ile kitapçıda çalışan psikopat erkeği anlatıyor !! :eek::bhr: ben 5 i izlemedim tek o kaldı bugün tamamlarım. inş hiç bozmaz bu çok iyi dizimde amin..
you-netflix-tv-series-1.jpg
kitap okuyan sarışın şeyin adı sanı ismi cismi nedir:) @vadikızı na anlatırken bari bizde faydalanırdık bilgilerden :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
sonradan bozulsada kız ilk halindeki masumiyetiyle izlenebilir bence :)
yok şu an dizi çok iyi gidiyor önemli olan hikaye bir dizide.. kişileri boşver.. (ki bu dizide kişiler de çok iyi dizi bozmasınher türlü bakarım ben. :) ) kişilerde n derken rolleri canlandıranlar ünlü yani :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060