NBC Constantine 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Konusu aslında bana göre tamamdır,bunada başlıyorum :) yaırndan itibaren :) Bu gece The Killing gecesi :)

Bende başlıyım bari :) Bu arada önerdiğin diğer mini dizinin adı neydi karıştı gitti sayfalar bana bir daha yazıversen onuda izlesem :-)
iki tane mini dizi var ikiside sadece 4 ölümden oluşuyor ikiside kaliteli ben olive kitteridge i izledim harikaydı şimdide jane eyre adlı diziyi izliyorum ilk bölümü bitirdim 3 bölüm kaldı buda harika :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
constantine ve gotham bu iki diziyede başla bence güncel diziler ve henüz bölümleri 8-9 bölüm yanı bölümler birikmeden bakma şansın var cnm :-):-):-)
Aynen bu fırsat kaçarmı dostlar :)
Yarın başlıyorum ben tez vakitte yetişirim :)

iki tane mini dizi var ikiside sadece 4 ölümden oluşuyor ikiside kaliteli ben olive kitteridge i izledim harikaydı şimdide jane eyre adlı diziyi izliyorum ilk bölümü bitirdim 3 bölüm kaldı buda harika :)
Yarın full boşum hespine bakacam :) o 4 bölümlük diziler daha iyi yarın her birinden birer bölüm izlerim :) Pazartesi de evdeyim bitirim belki de))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere constantinede mini sezon finali yapmış 9 ocakta yeni bölüm yayınlanıcak)::)::)::
demekki bu dizininde sezonu uzun olucak 20 bölüme yakın falan yoksa mini sezon arası vermezdi 16 bölüm falan olabilir ilk sezonu :Z:Z:Z
9 ocak kadar bekleyecez malesef :ppp::ppp::ppp:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere constantinede mini sezon finali yapmış 9 ocakta yeni bölüm yayınlanıcak)::)::)::
demekki bu dizininde sezonu uzun olucak 20 bölüme yakın falan yoksa mini sezon arası vermezdi 16 bölüm falan olabilir ilk sezonu :Z:Z:Z
9 ocak kadar bekleyecez malesef :ppp::ppp::ppp:
olsun bekleriz iptal etmesinler yeterki, 9 ocakta zed le kavuşmayı hayal ediyorum :) şimdi yeni yılda beklentin ne diye sorsalar bu beklentilerden biride zed olacaktır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x9 . bölüm

baştan sona harikaydı muhteşemdi :)

yengeç kılıklı şeytan pezo john a girdi , john iyileşmek için kendini pezoya teslim etti :)

sonraki sahnelerde çok çok iyiydi mesela annie marie nin john u hapisten kaçırırken soyunuşu...

chas ın içeri girmek için polise yumruk atışı ve ağzı burnu kanlı halde sırıtışı :)

zed i bu kadar harika görmemiştim, kıza hayran oldum o ne vücuttur öyle muhteşemdi
cezaevine erosbu olarak girerken ,yürüyüşüyle cezaevi ahalisini kalpten götürmüştür :)

son sahnede şeytan çıkarılırken john un şeytan aracılığıyla annie ye zed e ve chas e saydırışıda süperdi ..

tek kelimeyle şahaneydi bölüm :)

@Çiğdem- @Forumdash @kaan955 @xemrexxx @Harunnn60

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash @destere @Harunnn60 @kaan955
9.bölümü izledim
dizilere noel tatili yaramış bence özellikle constantine çok iyi bir dönüş yaptı sezonun en güzel bölümüydü açık ara :love1::love1::love1:
ahh cosntantineye iblis olmak nekadar güzel bir karizma kattı öyle :F:F
ben genelde insanalrın içine iblis girince korkardım ama constantine çok karizmatik görünüyordu ve hep kendisi iblis çıakrtırken bu sefer kurban kendisiydi tuhaf bir olay o yılan adamda midemi kaldırdı :ppp::ppp::ppp::ppp:
o zenci melek sonunda ağırlığını koydu 8 bölümdür constantine tarafından eziliyordu ama bu bölümde sonunda cosntantineye sert yaptı böyle güçlü görmemiz lazım zaten onu constantine iblis çıakrtırkende melek onun için yine endişelenmiş orda bekliyordu çok hoştu:love1: rahibe kadını bukadar kolay affetmelerine sinir oldum :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash @destere @Harunnn60 @kaan955
9.bölümü izledim
dizilere noel tatili yaramış bence özellikle constantine çok iyi bir dönüş yaptı sezonun en güzel bölümüydü açık ara :love1::love1::love1:
ahh cosntantineye iblis olmak nekadar güzel bir karizma kattı öyle :F:F
ben genelde insanalrın içine iblis girince korkardım ama constantine çok karizmatik görünüyordu ve hep kendisi iblis çıakrtırken bu sefer kurban kendisiydi tuhaf bir olay o yılan adamda midemi kaldırdı :ppp::ppp::ppp::ppp:
o zenci melek sonunda ağırlığını koydu 8 bölümdür constantine tarafından eziliyordu ama bu bölümde sonunda cosntantineye sert yaptı böyle güçlü görmemiz lazım zaten onu constantine iblis çıakrtırkende melek onun için yine endişelenmiş orda bekliyordu çok hoştu:love1: rahibe kadını bukadar kolay affetmelerine sinir oldum :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
ağzından köpükler çıkması constantine in karızmasını yerle bir etmişti ama :)

sanırım benim verdiğim spoiler ların hiçbirini bulamadın bölümde :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ağzından köpükler çıkması constantine in karızmasını yerle bir etmişti ama :)

sanırım benim verdiğim spoiler ların hiçbirini bulamadın bölümde :))
senin verdiğin spoiilleri bölümde beklemekten dolayı tat alamadım vlla izlerken :F:F
o köpük olayını saymıyorum o tiksinç bir durumdu :ppp::ppp::ppp::ppp:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
senin verdiğin spoiilleri bölümde beklemekten dolayı tat alamadım vlla izlerken :F:F
o köpük olayını saymıyorum o tiksinç bir durumdu :ppp::ppp::ppp::ppp:
annie marie nin
çıbıl bir vaziyette mahkumlarıyla gardiyanlarıyla herkesi ağaç ettiği sahne nasıldı ama :))

birde zedoşum at bacaklım
nasılda salına salına girdi hapishaneye, yeterki öyle bir mahkum arkadaşım olsun, ömür boyu ceza yesemde sorun olmazdı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
annie marie nin
çıbıl bir vaziyette mahkumlarıyla gardiyanlarıyla herkesi ağaç ettiği sahne nasıldı ama :))

birde zedoşum at bacaklım
nasılda salına salına girdi hapishaneye, yeterki öyle bir mahkum arkadaşım olsun, ömür boyu ceza yesemde sorun olmazdı :)
ayyyyyyyyyyy şimdi düşüp bayılıcammm sen sinirden öldürürsün insanı vlla :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.bölümü izledim @destere neredesin yine :F:F:F
bu bölümde çok keyifliydi :love1::love1::love1:
chasın hayatını ailesinden detaylar verdiler bölüm boyunca aaa meğerse bu adam meğer 40 canlıymıs @destere hahaha :F:F:F
30 canı kaldı galiba hhh bende öyle olabilsem keşke :-):-):-)
bölümdeki yaşlı adam gargamere benziyordu şirinlerden :F:F:F
ama chas ın planı olmaa constantine o yaşlıa damın dedikelrini yapıp durucaktı bus efer cas zekasını konuturdu constantine belkıde bu sezonun en pasif durumundaydı :kiki::kiki::kiki:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x9

Özlemişim, zed reyisi görmek için bile izlerdim. :Z

Şu melek arada işe yarasa keşke, adamıda sevmiyorum zaten Lost dizisinden gıcıklığım var ölsede kurtulsak. :D Zed'in babası mafya çıktı John öldürür muhtemelen, bu kadar basit senaryoyu yazmak .s

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x10 . Bölüm

her zamanki gibi muhteşemdi

artık diziye alıştık karakterlerede alıştık bir anlamadığım chas ın neden bir türlü ölmediğiydi onuda anlamış olduk sonunda

chas a büyü yapmış john o yüzden adam 47 canlı 17 tanesi gitti kaldı 30 tanesi :)

@Çiğdem- bu karabasan ingilizcedede mi karabasan diye söyleniyor :) daha doğrusu karabasan ı karı basın olarak telafuz ediyordu john :))

ve mutlu son
chas ın kızı kurtarıldı karısı renee de bayağı güzel bişeydi :)

zed her zamanki gibi harikaydı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x10 . Bölüm

her zamanki gibi muhteşemdi

artık diziye alıştık karakterlerede alıştık bir anlamadığım chas ın neden bir türlü ölmediğiydi onuda anlamış olduk sonunda

chas a büyü yapmış john o yüzden adam 47 canlı 17 tanesi gitti kaldı 30 tanesi :)

@Çiğdem- bu karabasan ingilizcedede mi karabasan diye söyleniyor :) daha doğrusu karabasan ı karı basın olarak telafuz ediyordu john :))

ve mutlu son
chas ın kızı kurtarıldı karısı renee de bayağı güzel bişeydi :)

zed her zamanki gibi harikaydı :)
hahahahhaha karıbasan ne bee ayy öldürüceksin sen birgün beni:F:F:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x10

Chas olayını çok iyi ayarlamışlar, bu şekilde anlatmak çok iyi oldu. Bide chas'in ailesini gördük olaylar daha da aydınlandı. Fakat aklım almıyor şu Kız olayı açıldığında herkes sanki çok çok büyük bişimiş gibi geliyorlar.

John nasıl bir hata yaptıda bu kadar üstüne kaldı merak ediyorum. -Her gün birini öldürüyorlar, masum vs vs- O olayda daha değişik bişi olmalı ondan bahsediyorum.