HBO Chernobyl - Dizi Yorumlar覺

bazinga

Admin
1 ubat 2007
96,176
34,960
1,060
襤lk b繹l羹m羹 izledim kaliteli ama s羹r羹kleyici bir yan覺 yok. 襤kinci b繹l羹m羹 izleme istei pek yok i癟imde...

襤lk ve son sahneler g羹zeldi. 襤nallah iyileir ileride.

7/10

• Beendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Favori ye
14 Temmuz 2014
8,618
13,014
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com
襤lk b繹l羹m羹 izledim kaliteli ama s羹r羹kleyici bir yan覺 yok. 襤kinci b繹l羹m羹 izleme istei pek yok i癟imde...

襤lk ve son sahneler g羹zeldi. 襤nallah iyileir ileride.

7/10
S覺rf neden bu kadar abart覺ld覺覺n覺 繹renmek i癟in bir iki b繹l羹m daha izlemeye 癟al覺aca覺m, en az覺ndan bu kadar insan覺n bir bildii vard覺r deyip izlemeden kesin konumak istemiyorum, ama... Yani s覺rf HBO adl覺 kanalda olduu i癟in abart覺l覺yor gibi durmuyor mu? :( Bu kanal deil de Showtime ya da ABC gibi kanallarda olsayd覺 da yine ayn覺 dizi u an IMDb Top 250 dizi listesinin 1.s覺ras覺nda olur muydu? :)

bazinga

Admin
1 ubat 2007
96,176
34,960
1,060
S覺rf neden bu kadar abart覺ld覺覺n覺 繹renmek i癟in bir iki b繹l羹m daha izlemeye 癟al覺aca覺m, en az覺ndan bu kadar insan覺n bir bildii vard覺r deyip izlemeden kesin konumak istemiyorum, ama... Yani s覺rf HBO adl覺 kanalda olduu i癟in abart覺l覺yor gibi durmuyor mu? :( Bu kanal deil de Showtime ya da ABC gibi kanallarda olsayd覺 da yine ayn覺 dizi u an IMDb Top 250 dizi listesinin 1.s覺ras覺nda olur muydu? :)
HBOnun d羹羹k puan alan dizileri de 癟ok pay覺 var elbet ama tek sebep de olamaz bence. :)

• Beendim

Tolstoyevski

Favori ye
14 Temmuz 2014
8,618
13,014
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com
HBOnun d羹羹k puan alan dizileri de 癟ok pay覺 var elbet ama tek sebep de olamaz bence. :)
Tek sebep elbette deil ama tekrardan soruyorum, bu dizi Showmaxda olsayd覺 bak覺n ikinci ya da 羹癟羹nc羹 d繹rd羹nc羹 s覺rada olur muydu demiyorum, birinci s覺rada olur muydu BByi GoTu ge癟erek? :)

Bir de GoTun cenazesi de yeni yap覺ld覺 tabi, onun da etkisi olmal覺. Ortada bir taht boluu olduu i癟in insanlar yeni bir kral ar覺yor olmal覺. LOTRun dizisi de eer potansiyeline yak覺n gelirse ilk geldii d繹nemde baya bir etki yaratacakt覺r.

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,945
8,865
710
26
襤stanbul
Tek sebep elbette deil ama tekrardan soruyorum, bu dizi Showmaxda olsayd覺 bak覺n ikinci ya da 羹癟羹nc羹 d繹rd羹nc羹 s覺rada olur muydu demiyorum, birinci s覺rada olur muydu BByi GoTu ge癟erek? :)

Bir de GoTun cenazesi de yeni yap覺ld覺 tabi, onun da etkisi olmal覺. Ortada bir taht boluu olduu i癟in insanlar yeni bir kral ar覺yor olmal覺. LOTRun dizisi de eer potansiyeline yak覺n gelirse ilk geldii d繹nemde baya bir etki yaratacakt覺r.
Ben de s覺rf meraktan bakaca覺m bu diziye ama hi癟bir ekilde 1 numara olacak kadar b羹y羹k bir i olaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum. 1 numara ne demek ya, orada Breaking Bad var ay覺pt覺r.

Yaln覺z LOTR ii i癟in 癟ok b羹y羹k heyecan覺m var be. Orta D羹nya"y覺 繹yle bir 繹zlemiim ki 繹n羹me 癟繹p de koysalar sanki beeneceim gibi hissediyorum. Amma ve lakin b繹yle hissetsem de bir Hobit facias覺 daha kald覺rabileceimi d羹羹nm羹yorum. L羹tfen iyi olsun ya l羹tfen iyi olsun...

• Beendim

bazinga

Admin
1 ubat 2007
96,176
34,960
1,060

Netflix'te de olabilirdi ama onun d覺覺nda zor, evet. :)

Harunnn60

S羹per Mod.
15 Eyl羹l 2013
52,449
46,442
1,061
襤stanbul
Netflix'te de olabilirdi ama onun d覺覺nda zor, evet. :)
Tamam kanal覺 y繹n羹nden anl覺 ama dier anslar覺n覺 iyi kulland覺 dizi.
Bence yay覺n tarihi iyi se癟ilmi. Tam GOT yay覺nlan覺rken girdi piyasaya. 襤lk b繹l羹m sessiz sakin giderken 2-3 b繹l羹mlerde dizi 癟otu. GOT son b繹l羹mlerde 繹yle bir 癟繹kt羹 insanlar direk bu diziye ka癟t覺. Dizi de kalitesiyle bu ans覺 iyi deerlendirdi. Eee zaten HBO mini dizileri iyi yap覺yor.

Forumdash

Kendi Modu
Favori ye
21 Temmuz 2012
58,440
28,710
1,060

Harunnn60

S羹per Mod.
15 Eyl羹l 2013
52,449
46,442