HBO Chernobyl - Dizi Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk bölümü izledim kaliteli ama sürükleyici bir yanı yok. İkinci bölümü izleme isteği pek yok içimde...

İlk ve son sahneler güzeldi. İnşallah iyileşir ileride.

7/10

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk bölümü izledim kaliteli ama sürükleyici bir yanı yok. İkinci bölümü izleme isteği pek yok içimde...

İlk ve son sahneler güzeldi. İnşallah iyileşir ileride.

7/10

Sırf neden bu kadar abartıldığını öğrenmek için bir iki bölüm daha izlemeye çalışacağım, en azından bu kadar insanın bir bildiği vardır deyip izlemeden kesin konuşmak istemiyorum, ama... Yani sırf HBO adlı kanalda olduğu için abartılıyor gibi durmuyor mu? :( Bu kanal değil de Showtime ya da ABC gibi kanallarda olsaydı da yine aynı dizi şu an IMDb Top 250 dizi listesinin 1.sırasında olur muydu? :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sırf neden bu kadar abartıldığını öğrenmek için bir iki bölüm daha izlemeye çalışacağım, en azından bu kadar insanın bir bildiği vardır deyip izlemeden kesin konuşmak istemiyorum, ama... Yani sırf HBO adlı kanalda olduğu için abartılıyor gibi durmuyor mu? :( Bu kanal değil de Showtime ya da ABC gibi kanallarda olsaydı da yine aynı dizi şu an IMDb Top 250 dizi listesinin 1.sırasında olur muydu? :)
HBO’nun düşük puan alan dizileri de çok payı var elbet ama tek sebep de olamaz bence. :)

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
HBO’nun düşük puan alan dizileri de çok payı var elbet ama tek sebep de olamaz bence. :)

Tek sebep elbette değil ama tekrardan soruyorum, bu dizi Showmax’da olsaydı bakın ikinci ya da üçüncü dördüncü sırada olur muydu demiyorum, “birinci” sırada olur muydu BB’yi GoT’u geçerek? :)

Bir de GoT’un cenazesi de yeni yapıldı tabi, onun da etkisi olmalı. Ortada bir taht boşluğu olduğu için insanlar yeni bir kral arıyor olmalı. LOTR’un dizisi de eğer potansiyeline yakın gelirse ilk geldiği dönemde baya bir etki yaratacaktır.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tek sebep elbette değil ama tekrardan soruyorum, bu dizi Showmax’da olsaydı bakın ikinci ya da üçüncü dördüncü sırada olur muydu demiyorum, “birinci” sırada olur muydu BB’yi GoT’u geçerek? :)

Bir de GoT’un cenazesi de yeni yapıldı tabi, onun da etkisi olmalı. Ortada bir taht boşluğu olduğu için insanlar yeni bir kral arıyor olmalı. LOTR’un dizisi de eğer potansiyeline yakın gelirse ilk geldiği dönemde baya bir etki yaratacaktır.
Ben de sırf meraktan bakacağım bu diziye ama hiçbir şekilde 1 numara olacak kadar büyük bir iş olacağını düşünmüyorum. 1 numara ne demek ya, orada Breaking Bad var ayıptır.

Yalnız LOTR işi için çok büyük heyecanım var be. Orta Dünya"yı öyle bir özlemişim ki önüme çöp de koysalar sanki beğeneceğim gibi hissediyorum. Amma ve lakin böyle hissetsem de bir Hobit faciası daha kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Lütfen iyi olsun ya lütfen iyi olsun...

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Netflix'te de olabilirdi ama onun dışında zor, evet. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Netflix'te de olabilirdi ama onun dışında zor, evet. :)
Tamam kanalı yönünden şanlı ama diğer şanslarını iyi kullandı dizi.
Bence yayın tarihi iyi seçilmiş. Tam GOT yayınlanırken girdi piyasaya. İlk bölüm sessiz sakin giderken 2-3 bölümlerde dizi çoştu. GOT son bölümlerde öyle bir çöktü insanlar direk bu diziye kaçtı. Dizi de kalitesiyle bu şansı iyi değerlendirdi. Eee zaten HBO mini dizileri iyi yapıyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Anmasan olmaz zaten onu dimi :T::T:
Şu an tum overrop seviciler :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @Forumdash @Dosi @mrt-06 @serhatt
FB_IMG_1558909457740.jpg