Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  1. Okulum bitmiş, iş bakıyor olurum muhtemelen. :A
  2. Söylenenlere göre aşk öyle çok sık rastlanır bir durum değil. Bu yüzden aşk diyorum. Zor soruymuş bu baya, inşallah böyle seçimler yapmama gerek kalmaz. :A
  3. İleriye gitmek isterdim herhalde ya, sonuçta bilmediğim kısım orası. Gerçekten dizilerde, oyunlarda veya filmlerdeki gibi distopik bir dünya ile mi karşılaşırdım acaba...
  4. Hem güncel, hem de bitirdiğim diziler arasından top3 yapmamı istiyorsun? Doğru mu anladım? :A
  5. YouTube, Twitter, Ekşi veya Reddit diyeyim.
Evet doğrudur. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Merhaba Enescim;

1- Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
2-Benim hakkımda ne DÜŞÜNMÜYORSUN?
3- @Sherlock olmasaydın ne olurdun ?
4--Duşta şarkı söyler misin ?
5-- Sanal Gazete mi yoksa gerçek gazete mi?
6--- Özel Değilse En büyük KEŞKEN ? ve En büyük İYİKİN?
7-- Enesi 3 kelime ile özetler misin?
8--- Nasıl bir tipin var?
9--- Ağlar mısın ?
10-- Forumda en çok yazmayı sevdiğin bölüm; en uzak kaldığın bölüm?

Haydi canım; şimdilik yeter :)

Kolay gelsin @Sherlock cum.

Öncelikle merhaba abi;

1. Yaşının olgunluğunu mesajlarınla hissettirdiğini düşünüyorum, bunu olumlu anlamda söylüyorum. Gereksiz tartışmaya, kavgaya girmiyorsun hiçbir şekilde. Haksız bulduğun kişiye bunu doğrudan söyleyebiliyorsun, bunu da oldukça düzgün bir üslupla yapıyorsun. Karşı tarafı incitmeden. Böyle yazınca biraz ciddi bir üyeymiş gibi tarif ettim ama öyle değil. Eğlenmesini de biliyorsun, normal hayatında da durumun bu şekilde olduğunu ve hayattan hep tat almaya/olaylara her zaman olumlu tarafından bakmaya çalışan bir insan olduğunu düşünüyorum. Şimdilik bu kadar. İnşallah uzun yıllar aramızda olmaya devam edersin.
  2. Sinirli, asabi, sert ve kaba bir insan olduğunu düşünmüyorum. Yorumlarını yaparken, eleştiri yaparken asla kötü düşüncelere sahip olduğunu düşünmüyorum.
  3. Enes'li bir şey düşünürdüm herhalde. Veya o dönemi düşünürsem Sneijder falan olabilirdi, çok severdim kendisini.
  4. Söylediğim olur ama her zaman değil. :A
  5. Artık sanal gazete, kağıt olanının eski çekiciliği kalmadı.
  6. "Keşke" dediğim bir şey hatırlamıyorum. Yakın zamanı düşünürsek belki kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum onu derim, erteledim erteledim ben erteledikçe dolar/euro sağ olsun fiyatları arttı. :A Gereksiz detaylara çok kafamı takılır ve stres yapardım, bu yüzden ana olaydan uzaklaşırdım. Bunu artık yapmıyorum. Ufak tefek yine oluyordur ama genel olarak kurtuldum bu huyumdan.
  7. Bu zor olmuş ya, özellikle kendim için yazmak zor ama eğlenceli, detaycı ve konuşkan diyeyim. Aklıma ilk bunlar geldi şimdilik.
  8. 1.80 boylarında, sanırım koyu kumral dedikleri saç rengine sahip, beyaz tenli bir tipim var. :A Saçlarım geçtiğimiz seneye kadar bir hayli uzundu ama artık kısa. 65-70-75 kilo arasında gidip gelirim kilo olarak da.
  9. Ağlarım ya.
  10. Film yorumu yapmaktan çok keyif alıyorum, aynı zamanda o bölümde film etkinliklerini de düzenliyorum @bazinga sağ olsun. En sevdiğim bölüm orası diyebilirim. "Magazin Haberleri" ve "Köşe Yazıları" bölümü sanırım en az yazı yazdığım bölümler de. "TV Haberleri" bölümüne de çok yazmam, bana hitap eden bir haber görmediğim sürece.

• Harika
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Zor soru ama aklıma gelenlerden yazayım artık. Çekici dediğin için ona göre yazacağım ve sırasız. :A

• Westworld - Dolores (Evan Rachel Wood)
  • Peaky Blinders - Grace (Annabelle Wallis)
  • The Sopranos - Adriana (Drea de Matteo) - Şimdi yaşlanmıştır ama dizideki haline göre düşündüm. :A
Natalie Dormer (Game of Thrones), Katee Sackhoff (Battlestar Galactica) gibi isimler listeye girmeyi ucu ucuna kaçırdı. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Zor soru ama aklıma gelenlerden yazayım artık. Çekici dediğin için ona göre yazacağım ve sırasız. :A

• Westworld - Dolores (Evan Rachel Wood)
  • Peaky Blinders - Grace (Annabelle Wallis)
  • The Sopranos - Adriana (Drea de Matteo) - Şimdi yaşlanmıştır ama dizideki haline göre düşündüm. :A
Natalie Dormer (Game of Thrones), Katee Sackhoff (Battlestar Galactica) gibi isimler listeye girmeyi ucu ucuna kaçırdı. :A
Sopranos'taki hanım sayesinde harikayı kaptın, yaşı hoşuma gitti... :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Huy fizik her şeyi düşünerek ideal kadınını oluştur Enes hocam ünlü kadınlarla :A Mesela x'i seçtim çünkü dudağı güzel, y'yi seçtim bel kısmı güzel falan @Sherlock

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sopranos'ta tenis kortunda bir sahnesi vardır, YouTube üzerinden bulabilirsin diye tahmin ediyorum. :A Ondan sonra daha çok etkilenirsin muhtemelen kendisinden. :A
Şu sanırım.. :A Maşallah mavi şortu çok da güzelmiş, tenis kortu ise harikaymış bütün dikkatim böyle şeylerdeydi.. .:A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pardon rengini karıştırmışım bir an... :A
1593462308893.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle merhaba abi;

1. Yaşının olgunluğunu mesajlarınla hissettirdiğini düşünüyorum, bunu olumlu anlamda söylüyorum. Gereksiz tartışmaya, kavgaya girmiyorsun hiçbir şekilde. Haksız bulduğun kişiye bunu doğrudan söyleyebiliyorsun, bunu da oldukça düzgün bir üslupla yapıyorsun. Karşı tarafı incitmeden. Böyle yazınca biraz ciddi bir üyeymiş gibi tarif ettim ama öyle değil. Eğlenmesini de biliyorsun, normal hayatında da durumun bu şekilde olduğunu ve hayattan hep tat almaya/olaylara her zaman olumlu tarafından bakmaya çalışan bir insan olduğunu düşünüyorum. Şimdilik bu kadar. İnşallah uzun yıllar aramızda olmaya devam edersin.
  2. Sinirli, asabi, sert ve kaba bir insan olduğunu düşünmüyorum. Yorumlarını yaparken, eleştiri yaparken asla kötü düşüncelere sahip olduğunu düşünmüyorum.
  3. Enes'li bir şey düşünürdüm herhalde. Veya o dönemi düşünürsem Sneijder falan olabilirdi, çok severdim kendisini.
  4. Söylediğim olur ama her zaman değil. :A
  5. Artık sanal gazete, kağıt olanının eski çekiciliği kalmadı.
  6. "Keşke" dediğim bir şey hatırlamıyorum. Yakın zamanı düşünürsek belki kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum onu derim, erteledim erteledim ben erteledikçe dolar/euro sağ olsun fiyatları arttı. :A Gereksiz detaylara çok kafamı takılır ve stres yapardım, bu yüzden ana olaydan uzaklaşırdım. Bunu artık yapmıyorum. Ufak tefek yine oluyordur ama genel olarak kurtuldum bu huyumdan.
  7. Bu zor olmuş ya, özellikle kendim için yazmak zor ama eğlenceli, detaycı ve konuşkan diyeyim. Aklıma ilk bunlar geldi şimdilik.
  8. 1.80 boylarında, sanırım koyu kumral dedikleri saç rengine sahip, beyaz tenli bir tipim var. :A Saçlarım geçtiğimiz seneye kadar bir hayli uzundu ama artık kısa. 65-70-75 kilo arasında gidip gelirim kilo olarak da.
  9. Ağlarım ya.
  10. Film yorumu yapmaktan çok keyif alıyorum, aynı zamanda o bölümde film etkinliklerini de düzenliyorum @bazinga sağ olsun. En sevdiğim bölüm orası diyebilirim. "Magazin Haberleri" ve "Köşe Yazıları" bölümü sanırım en az yazı yazdığım bölümler de. "TV Haberleri" bölümüne de çok yazmam, bana hitap eden bir haber görmediğim sürece.
Allahın sırığı seni :D :D :D

1 numara için neresinden teşekkür etsem bilemedim.

İçten cevapların için teşekkürler... ama sonraki 10 soruyada hazırlan :D :D :D

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Morgot Robbie'yi aldın, kendisine prime Angelina Jolie dudağı nakli yapıyoruz, vücut hatlarını Scarlett Johansson'dan alıyoruz ama boyu aynı kalıyor. Ona ellemeye gerek yok. Saçı ve gözü de kalabilir, zaten muazzam o konuda. Onun dışında Natalie Portman'ın masum bakışlarını alabiliriz, o nasıl olacak bilmiyorum ama nasılsa burada hayali bir ürün oluşturuyoruz. :A Huylarını bilemiyorum ki ünlü kadınların, dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla Angelina Jolie iyi kalpli bir kişilik, evlat falan ediniyordu. Onun iyi kalbini alalım. Saoirse Ronan dışarıdan bakıldığı kadarıyla tam bir sanatsever, onun sanata düşkünlüğünü alalım. Blake Lively baya eğlenceli gözüküyor, onun da eğlenceli yönünü alalım. Beyin de lazım tabii, Natalie Portman beş dil biliyormuş. Her türlü anlaşırız bu hayali varlıkla, dil sorununu çözer aramızdaki. Beş dil biliyorsa zekidir de zaten.

Bak Emma'cığımdan bir şey almamışım. Emma Stone'un da güzel gözlerini alalım bari. Margot'nun saçından feragat edemem. :A

Böyle bir şey oldu bu. :A @xdragxx

A.jpg

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Morgot Robbie'yi aldın, kendisine prime Angelina Jolie dudağı nakli yapıyoruz, vücut hatlarını Scarlett Johansson'dan alıyoruz ama boyu aynı kalıyor. Ona ellemeye gerek yok. Saçı ve gözü de kalabilir, zaten muazzam o konuda. Onun dışında Natalie Portman'ın masum bakışlarını alabiliriz, o nasıl olacak bilmiyorum ama nasılsa burada hayali bir ürün oluşturuyoruz. :A Huylarını bilemiyorum ki ünlü kadınların, dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla Angelina Jolie iyi kalpli bir kişilik, evlat falan ediniyordu. Onun iyi kalbini alalım. Saoirse Ronan dışarıdan bakıldığı kadarıyla tam bir sanatsever, onun sanata düşkünlüğünü alalım. Blake Lively baya eğlenceli gözüküyor, onun da eğlenceli yönünü alalım. Beyin de lazım tabii, Natalie Portman beş dil biliyormuş. Her türlü anlaşırız bu hayali varlıkla, dil sorununu çözer aramızdaki. Beş dil biliyorsa zekidir de zaten.

Bak Emma'cığımdan bir şey almamışım. Emma Stone'un da güzel gözlerini alalım bari. Margot'nun saçından feragat edemem. :A

Böyle bir şey oldu bu. :A @xdragxx

Ekli dosyayı görüntüle 88526
Kate Upton yok mu Kate Upton :A

• Güldürdün