Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock normalde bu soruyu sormayacaktm ama herkesi sıvamışsın ben eksik kalmayayım:A
BHND
Uzun yazacağın için şimdilik tek bu soru olsun :A

Gidip dinlenmeye devam edeyim, döndüğümde soru şova başlarım :A

Forumda kendime gerçekten yakın gördüğüm ve hissettiğim, en yakın arkadaşlarımdan, dostlarımdan birisin. Forum dışından da muhabbet ediyoruz tabii sadece forum demek doğru olmaz o yüzden. Bugüne kadar birçok şey yaşadın, yaşadığın her şeye rağmen dik durabilmen ve kolay kolay galeyana gelmemen gerçekten takdir edilmesi gereken bir durum. Mesela ben kolay sinirlenebiliyorum, sende bu durum yok. Bir şekilde sakin kalıp, gerekli cevabı vermeyi biliyorsun her zaman. Onun dışında özellikle son bir yıldır gerek düzenlediğin, gerekse katılım gösterdiğin etkinlikler sayesinde forumun aktif kalmasında payın büyük. Aynı şekilde yazdığın mesaj sayısı da ortada, en aktif üyelerden birisin. Yani çevrendeki insanların da aktifliğine olumlu yönde etki ediyorsun. Onun dışında pek çok ortak noktamız var, bu da bir hayli eğlenmemizi sağlıyor. Son olarak çok iyi okey oynuyorsun, bırak biraz da biz kazanalım. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Her şeyden önce forumda gördüğüm en saygılı insanlardan birisin, kullandığın kelimelerle dahi bunu hissettirmeyi başarıyorsun bence herkese. Kimseyle kavga ettiğini, kimseye sataştığını görmedim. Göreceğimi de düşünmüyorum. Son zamanlarda gerek sporla alakalı konular, gerekse Survivor sebebiyle seninle olan iletişimimiz de arttı. Eğlenceli ve cana yakın bir üye olduğunu düşünüyorum, zaman geçtikçe daha da kaynaşacağız muhtemelen çünkü ortak noktalarımız mevcut seninle de. Spordan, özellikle de futboldan baya iyi anladığını düşünüyorum yorumlarından gördüğüm kadarıyla. Umarım aramızda olmaya devam edersin.

• Harika
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Var var olmaz mı... En son hatta lafımı dinlemeyip sanatsal bir geç kalışın vardı... :A Geç kalmanın da ötesinde bir şeydi o... :A

Ahahahahaha. :A Susar mısın kardeşim yok öyle bir şey, ben her yere tam saatinde yetişirim. Aşırı dakik bir insanım biliyorsun. :A (Ulan filme bile geç kaldığım olmuştu ahahahaha. :A)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahahaha. :A Susar mısın kardeşim yok öyle bir şey, ben her yere tam saatinde yetişirim. Aşırı dakik bir insanım biliyorsun. :A (Ulan filme bile geç kaldığım olmuştu ahahahaha. :A)
Tabi tabiii sen her yere tam dakikasında geliyorsun, yersen... Olum filme geç kalmayı geçtim filme komple gelmedin, hahahahah... :A Bunun daha ötesi yok, olabilemez... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
1-) Yerli sinemada en sevdiğin 5 film?
2-) Yabancı sinemada en sevdiğin 5 film?
3-) En abartılı gördüğün 3 film?
4-) En sevdiğin 5 oyun?
5-) Görünmezlik yeteneğin olsa yapacağın en sapıkça şey?

1. Eşkıya, Babam ve Oğlum, Gora, Vizontele, Her Şey Çok Güzel Olacak. En sevdiklerim bunlar sanırım.
  2. Bunu düşüneceğim biraz, birbirinden ayıramadığım çok film var.
  3. IMDb puanlarını baz alayım burada. Mary and Max, Good Will Hunting, Matrix. :A Matrix'in devam filmleri daha doğrusu.
  4. God of War, RDR2, Spider-Man (Çok sevmiştim), The Last of Us ve The Witcher diyeyim.
  5. Sapıkça mı... Aklıma ilk geleni söyleyeyim, sanırım etkinliğin de etkisi var. Margot Robbie'nin veya Scarlett Johansson'un evini ziyaret ederdim. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Forumda kendime gerçekten yakın gördüğüm ve hissettiğim, en yakın arkadaşlarımdan, dostlarımdan birisin. Forum dışından da muhabbet ediyoruz tabii sadece forum demek doğru olmaz o yüzden. Bugüne kadar birçok şey yaşadın, yaşadığın her şeye rağmen dik durabilmen ve kolay kolay galeyana gelmemen gerçekten takdir edilmesi gereken bir durum. Mesela ben kolay sinirlenebiliyorum, sende bu durum yok. Bir şekilde sakin kalıp, gerekli cevabı vermeyi biliyorsun her zaman. Onun dışında özellikle son bir yıldır gerek düzenlediğin, gerekse katılım gösterdiğin etkinlikler sayesinde forumun aktif kalmasında payın büyük. Aynı şekilde yazdığın mesaj sayısı da ortada, en aktif üyelerden birisin. Yani çevrendeki insanların da aktifliğine olumlu yönde etki ediyorsun. Onun dışında pek çok ortak noktamız var, bu da bir hayli eğlenmemizi sağlıyor. Son olarak çok iyi okey oynuyorsun, bırak biraz da biz kazanalım. :A
Şu hale geldim ":bhr: :bhr: :bhr:"

Duygular kesinlikle karşılıklı ve seninle sohbet etmekten büyük keyif almaktayım. Çabuk sinirlendiğinin farkındayım. Sana yapılan haksızlıklara hakkın olarak sinirlendiğin zamanların olmuştu ve bilerek üstüne çok gelmişlerdi ama neyseki seni ozamanlar sakinleştirebildik ve istediklerini vermedin. Tecrübemden yararlandın :F
Evet ben sabırlı ve sakin kalmayı iyi beceren biriyim. Öğretmenliğin faydası işte.
Seni az çok çözdüm ben. Sinirlendiğinde seni kendi haline bırakmak gerekiyor. Biz ikimizde zaman zaman gerilebiliyoruz nedense :F dün benimde biraz ters bir zamanımda denk gelmişti ve farkındaydım tavrımın oyüzden bu kez seni kendinle bırakmayıp anında kendimi izzah ettim. Kendimi tam ifade edememe sebebiyle ters algılanabiliyor mesajlarım, oyüzden fazla uzatmadan yazdım hemen sana.
Arada o tarz şeylerin yaşanması aslında nekadar sağlam ve samimi bir dostluğumuzun olduğunu gösteriyor.
İyi ki varsın ortağım :bhr:
Okey konusunda kusur bakma, kazanmaya devam ama sen de bir an önce iyice öğren :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tabi tabiii sen her yere tam dakikasında geliyorsun, yersen... Olum filme geç kalmayı geçtim filme komple gelmedin, hahahahah... :A Bunun daha ötesi yok, olabilemez... :A

Ahahahahaha. :A Doğru lan ben onu unuttum bir an, ah ulan Star Wars... Ah ulan Mecidiyeköy... Ah ulan 41AT... O gün metrobüsün değerini anlamıştım bak, artı ondan sonra korona çıktı ve sinemalar yok oldu. İşte bunlar hep kelebek etkisi, sanata saygı göstermememin cezası... :A

Bkz: Steins Gate izlediğimi nasıl belli ederim... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Sherlock bana SNK karakterlerinden en sevdiğin 5 karakteri ve sebeplerini yaz. Sıralayacaksın ama
Ve en sevmediğin 2 tanesini sebebiyle yaz :A
Haydi yorul bakalım :Z

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahahaha. :A Doğru lan ben onu unuttum bir an, ah ulan Star Wars... Ah ulan Mecidiyeköy... Ah ulan 41AT... O gün metrobüsün değerini anlamıştım bak, artı ondan sonra korona çıktı ve sinemalar yok oldu. İşte bunlar hep kelebek etkisi, sanata saygı göstermememin cezası... :A

Bkz: Steins Gate izlediğimi nasıl belli ederim... :A
Unutman şaşırtmadı tabi ki... Ulan sakalım da var saçlarım beyaz sana dedim metrobüse bin 20 dakikaya burdasın ama yoook otobüse binecek illa... :A Neyse ki film o kadar kötüydü ki kaçırman çok da bir şey ifade etmemişti o günün özelinde. :A Kelebek etkisi önemli atlamamak lazım böyle detayları... Sanata ve sabara saygı göstermezsen böyle olursun işte... :A

Steins Gate deme 4 bölüm izledim, sonrasında 2 gündür izleyemiyorum... Canım çekti iyice... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu benim atmış olduğum bir zehirli Oktu ve hedefimde sen de vardın :A
Yazmak serbest :A
@Sherlock @xdragxx @Tolstoyevski (özelden yazdığım "Sana zehirli ok soruları soracağım. "mesajım bunu kapsamıştı :A
Biliyorum beni de düşünerek yazdığını ve benim buna atlayacağımı bildiğini. :A Ve doğal olarak atladım elbette... :A

Yazacağım destansı mesajda biraz spoiler olabilir diye korkuyorum ama nasıl spoilersız yazabilirim bilmiyorum... Çünkü karakterlerin animedeki halleriyle mangadaki halleri arasında gerçekten fark var... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Biliyorum beni de düşünerek yazdığını ve benim buna atlayacağımı bildiğini. :A Ve doğal olarak atladım elbette... :A

Yazacağım destansı mesajda biraz spoiler olabilir diye korkuyorum ama nasıl spoilersız yazabilirim bilmiyorum... Çünkü karakterlerin animedeki halleriyle mangadaki halleri arasında gerçekten fark var... :A
Benim spoi yeme takıntım yok, fırlat gitsin :A buzla olmadı, ben bakarım ama @Tolstoyevski okumasın :A