Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçtiğimiz hafta sorduğum soruları sormamam gerekiyordu... :A

Öncelikle çok fazla ortak noktamız olduğu için, gerek forum içi gerek forum dışı konuşmaktan en çok keyif aldığım dostlarımdan birisin. Bu bir övgü cümlesi değildir bu arada, tamamen gerçektir. Karakteristik olarak ise sevdiğin şeylerin birçoğunu seviyorsun, fanatiklik seviyesinde. Galatasaray bunun en büyük örneği zaten ama sadece futbolla sınırlı değil bu durum. Muhtemelen normal hayatında da bu tarz huyların vardır, yemek konusundan eşya konusuna kadar. Bu kötü bir şey değil bu arada yanlış anlaşılmasın. Basit olan şeylerden ziyade sana daha karmaşık gelen şeylere daha çok ilgi duyduğunu düşünüyorum. Onun dışında İstanbul'u çok seviyorsun, soğuk ve karanlık havaların hastasısın. Çok da iyi okey oynuyorsun, oynama... :A
Çok iyi analiz etmişsin ve ben de senin için tam olarak böyle düşünüyorum duygular karşılıklı, bazen ortak nokta konusunda haddimizi aşıyoruz hatta... :A

Şimdi sorulara geçecek olursak;

1-) 1 Sene sonra kendini özel hayatında nerede görüyorsun?
2-) Hayatının aşkı ile kan kardeşi seviyesindeki en yakın dostun arasında seçim yapmak zorunda kalsan aşkı mı seçerdin dostluğu mu?
3-) Zamanda 33 sene ileriye mi gitmek isterdin geriye mi?
4-) En çekici bulduğun 3 dizi kadın karakter? (erkek olacak hali yok tabi, yine de belirtme ihtiyacı duydum :A )
5-) Forum hariç en fazla girdiğin 3 site?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok iyi analiz etmişsin ve ben de senin için tam olarak böyle düşünüyorum duygular karşılıklı, bazen ortak nokta konusunda haddimizi aşıyoruz hatta... :A

Şimdi sorulara geçecek olursak;

1-) 1 Sene sonra kendini özel hayatında nerede görüyorsun?
2-) Hayatının aşkı ile kan kardeşi seviyesindeki en yakın dostun arasında seçim yapmak zorunda kalsan aşkı mı seçerdin dostluğu mu?
3-) Zamanda 33 sene ileriye mi gitmek isterdin geriye mi?
4-) En çekici bulduğun 3 dizi kadın karakter? (erkek olacak hali yok tabi, yine de belirtme ihtiyacı duydum :A )
5-) Forum hariç en fazla girdiğin 3 site?
  1. Okulum bitmiş, iş bakıyor olurum muhtemelen. :A
  2. Söylenenlere göre aşk öyle çok sık rastlanır bir durum değil. Bu yüzden aşk diyorum. Zor soruymuş bu baya, inşallah böyle seçimler yapmama gerek kalmaz. :A
  3. İleriye gitmek isterdim herhalde ya, sonuçta bilmediğim kısım orası. Gerçekten dizilerde, oyunlarda veya filmlerdeki gibi distopik bir dünya ile mi karşılaşırdım acaba...
  4. Hem güncel, hem de bitirdiğim diziler arasından top3 yapmamı istiyorsun? Doğru mu anladım? :A
  5. YouTube, Twitter, Ekşi veya Reddit diyeyim.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  1. Okulum bitmiş, iş bakıyor olurum muhtemelen. :A
  2. Söylenenlere göre aşk öyle çok sık rastlanır bir durum değil. Bu yüzden aşk diyorum. Zor soruymuş bu baya, inşallah böyle seçimler yapmama gerek kalmaz. :A
  3. İleriye gitmek isterdim herhalde ya, sonuçta bilmediğim kısım orası. Gerçekten dizilerde, oyunlarda veya filmlerdeki gibi distopik bir dünya ile mi karşılaşırdım acaba...
  4. Hem güncel, hem de bitirdiğim diziler arasından top3 yapmamı istiyorsun? Doğru mu anladım? :A
  5. YouTube, Twitter, Ekşi veya Reddit diyeyim.
Hiç aşık olmadın mı Enes hocam? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Sorusunu sormak benim için henüz erken ama ilk izlenimin nasıl oldu merak ediyorum? @Sherlock

Dediğin gibi daha yeni yeni kaynaşıyoruz ama elimden geldiğince cevap vereyim. Foruma hızlı adapte olan üyelerden biri olduğunu düşünüyorum, çabuk uyum sağladın bence. Aynı zamanda kalıcı üyelerimizden biri de olacaksın bence. Onun dışında gördüğüm kadarıyla futbolla ilgilisin, yerli dizi konusunda seçicisin. OSM sayesinde iyice adapte olursun inşallah foruma. Benden sonraki konuk da olursun belki. :A @xdragxx @Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Merhaba Enescim;

1- Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
2-Benim hakkımda ne DÜŞÜNMÜYORSUN?
3- @Sherlock olmasaydın ne olurdun ?
4--Duşta şarkı söyler misin ?
5-- Sanal Gazete mi yoksa gerçek gazete mi?
6--- Özel Değilse En büyük KEŞKEN ? ve En büyük İYİKİN?
7-- Enesi 3 kelime ile özetler misin?
8--- Nasıl bir tipin var?
9--- Ağlar mısın ?
10-- Forumda en çok yazmayı sevdiğin bölüm; en uzak kaldığın bölüm?

Haydi canım; şimdilik yeter :)

Kolay gelsin @Sherlock cum.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O zaman klasik tren sorularına geçelim :A
Trenin kontrolü sende trenle sağa gidersen 3 sağlıklı gencin ölümüne yol açacaksın sola gidersen de 20 hastanın ölümüne yol açacaksın bu durumda tercihin ne olur?
Tren dümdüz gitmesi gerektiği rotada giderse çok sevdiğin bir kişinin ölümüne yol açacaksın fakat treni yolundan çıkarıp sağa gidersen de 5 işçinin ölümüne yol açacaksın tercihin?
Issız bir adaya düşsen yanına istediğin 3 kişiyi mi alırsın yoksa istediğin 3 şeyi mi? Bu 3 şeyi de sebeplerine göre açıkla :A
Hayatında en çok sinirlendiğin anı hatırlıyor musun?
@Sherlock

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
O zaman klasik tren sorularına geçelim :A
Trenin kontrolü sende trenle sağa gidersen 3 sağlıklı gencin ölümüne yol açacaksın sola gidersen de 20 hastanın ölümüne yol açacaksın bu durumda tercihin ne olur?
Tren dümdüz gitmesi gerektiği rotada giderse çok sevdiğin bir kişinin ölümüne yol açacaksın fakat treni yolundan çıkarıp sağa gidersen de 5 işçinin ölümüne yol açacaksın tercihin?
Issız bir adaya düşsen yanına istediğin 3 kişiyi mi alırsın yoksa istediğin 3 şeyi mi? Bu 3 şeyi de sebeplerine göre açıkla :A
Hayatında en çok sinirlendiğin anı hatırlıyor musun?
@Sherlock

1. Sağa giderdim. 20 insandan bahsediyoruz, çok büyük sayı. Hasta olsalar bile sonuçta kurtulma ihtimalleri mevcut, 20 insanı birden öldüremezdim.
  2. Dümdüz giderdim. 5 insanının ölümüne yol açıp sevdiğim insanı kurtarsam bile vicdan azabından kendimi yer bitirirdim muhtemelen.
  3. Benim dışımda 3 kişiye birden işkence çektirmeye gerek yok, orada yer bitiririz birbirimizi. Tekne, tekne motoru ve yakıt götürürdüm. :A Sorunun bugını bulduk. :A @Tolstoyevski @Dosi
  4. İlk-orta okul olması lazım (8. sınıf sanırım), bir sınavda kağıttan kopya çekmiştim. Ders şimdi aklıma gelmedi. Ama nasıl çekmek... Sonra sınav bitmişti, yakın arkadaşlarımdan birisi bağırarak "Hocam Enes kopa çekiyor" diye bağırmıştı. Önümde sınav kağıdı, elimde veya masanın üzerinde o kopya kağıdı duruyor. Hoca yanımıza doğru gelirken, dayanamayıp kavga falan etmiştim o arkadaşımla. O an geldi aklıma şimdi, cidden çok sinirlenmiştim ama şu an aramız hala iyidir. İyi FIFA oynar. :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  1. Sağa giderdim. 20 insandan bahsediyoruz, çok büyük sayı. Hasta olsalar bile sonuçta kurtulma ihtimalleri mevcut, 20 insanı birden öldüremezdim.
  2. Dümdüz giderdim. 5 insanının ölümüne yol açıp sevdiğim insanı kurtarsam bile vicdan azabından kendimi yer bitirirdim muhtemelen.
  3. Benim dışımda 3 kişiye birden işkence çektirmeye gerek yok, orada yer bitiririz birbirimizi. Tekne, tekne motoru ve yakıt götürürdüm. :A Sorunun bugını bulduk. :A @Tolstoyevski @Dosi
  4. İlk-orta okul olması lazım (8. sınıf sanırım), bir sınavda kağıttan kopya çekmiştim. Ders şimdi aklıma gelmedi. Ama nasıl çekmek... Sonra sınav bitmişti, yakın arkadaşlarımdan birisi bağırarak "Hocam Enes kopa çekiyor" diye bağırmıştı. Önümde sınav kağıdı, elimde veya masanın üzerinde o kopya kağıdı duruyor. Hoca yanımıza doğru gelirken, dayanamayıp kavga falan etmiştim o arkadaşımla. O an geldi aklıma şimdi, cidden çok sinirlenmiştim ama şu an aramız hala iyidir. İyi FIFA oynar. :A
Söyle de o arkadaşından intikamını alam Enes hocam :A

• Güldürdün