Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Samimiyetimizin fazla olmadığı dönemlerde ciddi ve fazla eğlenceli bir üye olmadığını düşünürdüm ancak özellikle aramıza son geri dönüşünden sonra bu fikirlerim tam tersine döndü. Ortak noktamızın bir hayli fazla olduğunu fark ettim. Samimiyet ortamı oluştukça ve yakından tanıştıkça anladım ki oldukça sıcak ve eğlenceli bir yapın var. TORKU muhabbetleri bunun ilk ve en büyük göstergesi oldu zaten kendi adıma. :A Ortak noktamız olan konularda seninle konuşmak bir hayli eğlenceli ve keyifli oluyor. Futbol, film veya dizi gibi. Onun dışında yorumlama konusunda baya yeteneklisin ve seviyorsun da bence. Tarih konusunda da benzer şekilde düşünüyorum. Son olarak senin de Türkçe kullanımın muazzam. :A
1593436418561.png

Bir Ertem Şener değildin ama sen de iyi bir sıvacıydın sayın @Sherlock. :A

Düşüncelerin için teşekkürler @Sherlock. Bir tarafım ciddi, bir tarafım mizahşör. Tam olarak ben de çözemiyorum kendimi. Aynen, ortak noktalarımız dolu. Sen de iyi yorumluyor, sen de Türkçeyi iyi kullanıyorsun. Sen sıvadın, ben de eksik kalmayayım. :D

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet gelelim işkembenin faydalarına... Şimdiden kolay gelsin ve hayırlı olsun ben yandım sen de yan :A @Sherlock

Geleneği devam ettirerek ilk olarak malum BHND sorusunu biz de soralım. Akşama kafa açan sorular gelecektir... :A

Geçtiğimiz hafta sorduğum soruları sormamam gerekiyordu... :A

Öncelikle çok fazla ortak noktamız olduğu için, gerek forum içi gerek forum dışı konuşmaktan en çok keyif aldığım dostlarımdan birisin. Bu bir övgü cümlesi değildir bu arada, tamamen gerçektir. Karakteristik olarak ise sevdiğin şeylerin birçoğunu seviyorsun, fanatiklik seviyesinde. Galatasaray bunun en büyük örneği zaten ama sadece futbolla sınırlı değil bu durum. Muhtemelen normal hayatında da bu tarz huyların vardır, yemek konusundan eşya konusuna kadar. Bu kötü bir şey değil bu arada yanlış anlaşılmasın. Basit olan şeylerden ziyade sana daha karmaşık gelen şeylere daha çok ilgi duyduğunu düşünüyorum. Onun dışında İstanbul'u çok seviyorsun, soğuk ve karanlık havaların hastasısın. Çok da iyi okey oynuyorsun, oynama... :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Düşüncelerin için teşekkürler @Sherlock. Bir tarafım ciddi, bir tarafım mizahşör. Tam olarak ben de çözemiyorum kendimi. Aynen, ortak noktalarımız dolu. Sen de iyi yorumluyor, sen de Türkçeyi iyi kullanıyorsun. Sen sıvadın, ben de eksik kalmayayım. :D
Ah favorisözlük.
Haziran'da yarın bitiyor

• İlginç
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Tolstoyevski 'ye cevap verdin mi? Bak trip atar :A
Geçtiğimiz hafta sorduğum soruları sormamam gerekiyordu... :A

Öncelikle çok fazla ortak noktamız olduğu için, gerek forum içi gerek forum dışı konuşmaktan en çok keyif aldığım dostlarımdan birisin. Bu bir övgü cümlesi değildir bu arada, tamamen gerçektir. Karakteristik olarak ise sevdiğin şeylerin birçoğunu seviyorsun, fanatiklik seviyesinde. Galatasaray bunun en büyük örneği zaten ama sadece futbolla sınırlı değil bu durum. Muhtemelen normal hayatında da bu tarz huyların vardır, yemek konusundan eşya konusuna kadar. Bu kötü bir şey değil bu arada yanlış anlaşılmasın. Basit olan şeylerden ziyade sana daha karmaşık gelen şeylere daha çok ilgi duyduğunu düşünüyorum. Onun dışında İstanbul'u çok seviyorsun, soğuk ve karanlık havaların hastasısın. Çok da iyi okey oynuyorsun, oynama... :A
Ahanda gelmiş :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Erto başka bir seviye o konuda Araf hocam, biz de fena sayılmayız tabii. :A

Ben de çok teşekkür ediyorum o halde. :D

• Beğendim
Reactions: Araf