Cehalet Mutluluktur 😂

Evet kolay değil ama aslında bir yapabilsek simdikinden daha kolay olur. Düzende herşeyi nasıl yapacağımızı söyleyen kurallarla dolu. Bunları hiç bilmeden hatta haberim bile olmadan cahilce yaşamak isterdim :)

Tek derdim ne yerim nasıl hayatta kalırım olurdu. Cehalet mutlu ederdi :D
Hayallerde yaparız ancak…

bu başlıktaki smile yüzünden ilk etapta etiketlediğin değilde sanki güldürü atmışsın gibi algılanıyor :A

Karaciğer yağlanması alkol de yapar sosise bağlaman ilginç oldu :D

Behzat Ç karaciger ne alemde diye sahne vardı efsane. Yaz çıkar küfürluydu buraya koymadım o yüzden :D
------

Ne kirli çıkınsın hakkında konuşmaktan hiç haz almıyorsun cımbızla alıyoruz kelimeleri :D

Cehalet mutluluk mudur yani :D
------

Bu mantık da güzelmiş. Film vardı 50 ilk öpücük ama o farklıydı. Ama her seferinde mutlu olacaksan unutunca da cahil olmuş oluyorsun sonuç Cehalet Mutluluktur :D
sonucu yine konuya bağladın :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Hayallerde yaparız ancak…

bu başlıktaki smile yüzünden ilk etapta etiketlediğin değilde sanki güldürü atmışsın gibi algılanıyor :A
Yaparız umarım :D

Smileyi özellikle aradım. Mutluluk yazdım bu çıktı :)
------

sonucu yine konuya bağladın :D
Evet konumuz cehalet mutluluk yani. Bir nevi seçim. İnsanlara körü körüne seçim şansı sunuyorm Cehalet :D

• Beğendim
mesela @Dosi nin avro milyoneri olduğunu duyunca bende moralimi kaybettim haklısın vallahi :(
Kron milyoneri :A
Yani. Mesela @Dosi ye de birşeyler dedim keşke demeseydim cehalet Mutluluktur belki benden soğur diye düşünüyorum :D
Belki sen bile hatırlamıyorsundur. Zamanında bana karşı bir durumlar vardı ve taktir ettiğim bir duruş sergilemiştin. Benim vefa duygum çok derindir. Bazı kişilerin bundan dolayı kredisi çoktur bende. Sende de o durum var yani seni kolay silmem :A

• Harika
Bana uyar... Kendi başıma buyruk 👍
Kendi alkolünu de yaptın mı var ya üzüm felan ekilir hani. Sadece ihtiyacın kadar hayat seni sen hayatı yaşamış olursun. Saç sakal hiç kesmeden mükemmel olur da cesaret lazım. :)
@Yakamoz-Asi
Kron milyoneri :A

Belki sen bile hatırlamıyorsundur. Zamanında bana karşı bir durumlar vardı ve taktir ettiğim bir duruş sergilemiştin. Benim vefa duygum çok derindir. Bazı kişilerin bundan dolayı kredisi çoktur bende. Sende de o durum var yani seni kolay silmem :A
İnan hatırlamıyorum. İyi bari güzel anılarımız olmasına sevindim. Bende zaman algısı çok gitti misal şu an @sokaksanati hortlasa gelse beni çok üzdün dese hatirlamma o derece. Alkollüydum hakim bey :D

Yani iyiyi hatırlanmak kötü oluyor ama kötüyü unutmak bilmemek çok güzel. Cehalet Mutluluktur :D

Cehaletin son savunucusu gibi oldum. Giderek bu konu hakkında araştırma da yapmaya başladım konuyu açtığından Beri. Cahilligim gidecek az kaldı bu konu hakkında :D

Kendi alkolünu de yaptın mı var ya üzüm felan ekilir hani. Sadece ihtiyacın kadar hayat seni sen hayatı yaşamış olursun. Saç sakal hiç kesmeden mükemmel olur da cesaret lazım. :)
@Yakamoz-Asi

İnan hatırlamıyorum. İyi bari güzel anılarımız olmasına sevindim. Bende zaman algısı çok gitti misal şu an @sokaksanati hortlasa gelse beni çok üzdün dese hatirlamma o derece. Alkollüydum hakim bey :D

Yani iyiyi hatırlanmak kötü oluyor ama kötüyü unutmak bilmemek çok güzel. Cehalet Mutluluktur :D

Cehaletin son savunucusu gibi oldum. Giderek bu konu hakkında araştırma da yapmaya başladım konuyu açtığından Beri. Cahilligim gidecek az kaldı bu konu hakkında :D
Yani gidipte tam adamını yazdın. Bu hatırladığını gösterir :A
Neyse dediğin gibi bazı şeylerin bilinmemesi daha iyi :A

Sen şimdi ilk yazışma konumuzuda hatırlamıyorsundur :A (kötü bir durum değildi)

• Güldürdün
Yani gidipte tam adamını yazdın. Bu hatırladığını gösterir :A
Neyse dediğin gibi bazı şeylerin bilinmemesi daha iyi :A

Sen şimdi ilk yazışma konumuzuda hatırlamıyorsundur :A (kötü bir durum değildi)
Yok sokak sanatı benle alakalı durumdu birşeyler olmuştu onunla ilgili yazdım senle ney var hatırlamıyorum cidden :D

Seninle ne yazistik acaba? Şimdi de cahilligime uzulecem unuttuğum için. Demek ki cehalet erdem değilmiş :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yok sokak sanatı benle alakalı durumdu birşeyler olmuştu onunla ilgili yazdım senle ney var hatırlamıyorum cidden :D

Seninle ne yazistik acaba? Şimdi de cahilligime uzulecem unuttuğum için. Demek ki cehalet erdem değilmiş :D
Profilime yazmıştın. Ahmet Kaya hakkındaydı :A
Benim hafıza yine pırıl pırıl :A

• Güldürdün