Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Evet Oğlanlar :A:A Başladı mı ki? Başalamadı diye biliyorum(b)

Ben Oğlanlar dizisini izlicem :A
24 Temmuz’da başlayacaktı ben de izlemeyi düşünüyorum onu Amazon zaafım var zaten :A

Ne dizisi o öyle bilgi versene ayoll :eek::eek::eek:
Konusu burda. :A

‘’Süper kahramanların yaşadığı bir toplumda sosyal yapı, bugünün dünyasından farklı olacaktır. Süper kahramanlar şöhretler kadar ünlü, politikacılar kadar etkili olmalarının yanı sıra sıradan insanlardan çok daha üstün özellikleriyle aramızda gezecektir. Buradaki soru şu: Kahramanlar iyi olmazsa ne olur? Yozlaşmış kahramanlara hesap sorma işi, The Boys adıyla bilinen bir grup manyağa kalır. Üstelik özel güçleri bile olmadığı halde.’’

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
24 Temmuz’da başlayacaktı ben de izlemeyi düşünüyorum onu Amozon zaafım var zaten :A

‘’Süper kahramanların yaşadığı bir toplumda sosyal yapı, bugünün dünyasından farklı olacaktır. Süper kahramanlar şöhretler kadar ünlü, politikacılar kadar etkili olmalarının yanı sıra sıradan insanlardan çok daha üstün özellikleriyle aramızda gezecektir. Buradaki soru şu: Kahramanlar iyi olmazsa ne olur? Yozlaşmış kahramanlara hesap sorma işi, The Boys adıyla bilinen bir grup manyağa kalır. Üstelik özel güçleri bile olmadığı halde.’’
Aaa güzelmiş manyak falan diyor onların içinden bir favori seçerim :Z:Z:Z @Forumdash @xemrexxx @MasacRE @cookies @kerem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash gün sayıyordu o dizi için ve ben beğendiğini hatırlıyorum :eek: Forumdash’a her şeyi unutuyorsun demiştim ama benim de farkım kalmamış :(
Geçen dremla konustuk o diziyi ben izlemem diye kötülüyordu Castle rock ile karıstırmış :F O dediğin diziyi kast ediyormuş sanırım ben karıştırmıyorsam yine :A :A :A @Forumdash

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Geçen dremla konustuk o diziyi ben izlemem diye kötülüyordu Castle rock ile karıstırmış :F O dediğin diziyi kast ediyormuş sanırım ben karıştırmıyorsam yine :A :A :A @Forumdash
Hayır abla sen olayı çok yanlış anlamışsın. :F Bizim konuştuğumuz Mrs. Maisel’dı forumda sadece ben izliyordum senden konusunu rica etmiştim. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır abla sen olayı çok yanlış anlamışsın. :F Bizim konuştuğumuz Mrs. Maisel’dı forumda sadece ben izliyordum senden konusunu rica etmiştim. :A
Hulumu ne birşey var içinde diyordu @Forumdash :F Aaa onu tabi izlemez ayoll zaten izlese abicilikten kovarım :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Hulumu ne birşey var içinde diyordu @Forumdash :F Aaa onu tabi izlemez ayoll zaten izlese abicilikten kovarım :A :A :A
images

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
24 Temmuz’da başlayacaktı ben de izlemeyi düşünüyorum onu Amazon zaafım var zaten :A

Aaa güzelmiş manyak falan diyor onların içinden bir favori seçerim :Z:Z:Z @Forumdash @xemrexxx @MasacRE @cookies @kerem
@Forumdash gün sayıyordu o dizi için ve ben beğendiğini hatırlıyorum :eek: Forumdash’a her şeyi unutuyorsun demiştim ama benim de farkım kalmamış :(
Güzel dizi mi bacım:Z İnş topluca düşer Good Omens gibi de zevki olur:X

Bu arada Ben Academy Umbrella'yı sevmiştim bacım. Sen izledin mi?

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel dizi mi bacım:Z İnş topluca düşer Good Omens gibi de zevki olur:X

Bu arada Ben Academy Umbrella'yı sevmiştim bacım. Sen izledin mi?
İsimden öyle bir dizi hatırlamıyorum :F Ben içinde hulu var dediğin o sandım şu kadınlı diziyi diyormussun orda sana hak verdim zaten :A :A :A @dreamy

Konusu güzele benziyor bakalım :F