Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Black sailsteki adam evet bunu konustuk hatırladım ama izlemedim :A :A :A Şu güllü adam @serhatt değilmi :A :A :A @xemrexxx
bu yerde yatan gibi olacak sonun :A @xemrexxx

69286

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sarmadı Titans seni bence. :A

Bu dizi de @MasacRE nin sıkıcı dizisi değil miydi :A
Sakın bi daha biz ekiptik filan deme :eek: @Harunnn60 hatırlat bu mesajı:A
Bizim forumda hit ettiğimiz dizilerden biriydi :A @MasacRE

Aaa o zaman karışık şeyler olmuştu Titansa başlamış sevmiştim ama amcamın kalp kırızıyle bursaya apar topar gitmiş kısa bir süre forumdan ayrılmak zorunda kalmıştım eve döndüğümde de Harunlar izlemiş bende daha diziye dönüş edemedim o olay olmasa birlikte izleyip bitirmiş olucaktık :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sarmadı Titans seni bence. :A

Bu dizi de @MasacRE nin sıkıcı dizisi değil miydi :A
Bizim forumda hit ettiğimiz dizilerden biriydi :A @MasacRE

Aaa o zaman karışık şeyler olmuştu Titansa başlamış sevmiştim ama amcamın kalp kırızıyle bursaya apar topar gitmiş kısa bir süre forumdan ayrılmak zorunda kalmıştım eve döndüğümde de Harunlar izlemiş bende daha diziye dönüş edemedim o olay olmasa birlikte izleyip bitirmiş olucaktık :A
Benim defalarca kez beraber izleyelim diyerek yalvarıp kabul ettiremediğim ve ardından destere'nin söylemesiyle izlediğimiz dizi bu...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim defalarca kez beraber izleyelim diyerek yalvarıp kabul ettiremediğim ve ardından destere'nin söylemesiyle izlediğimiz dizi bu...
@Harunnn60 ı basımıza sarma tekrar ayoll :F Birlikte karar verdik izledik :A :A :A

@Forumdash dizi sordu bende bunu izle dedim naz ediyor bizimle oda izleyecekti burda olsaydı ne farkı var :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çarpıtıyon buna ve tarzım olmadı halde özellikle korkuya kütük kalbin kırılmasın diye başlamıştım :A :A :A @Harunnn60
Çarpıtma falan yok 50 defa söyledim kabul etmedin. Sonra destere geldi, bunu izliyoruz hogatha dedi ve direk başladın diziye. Benim kalbim kırılmasın diye falan değil yani :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Harunnn60 ı basımıza sarma tekrar ayoll :F Birlikte karar verdik izledik :A :A :A

@Forumdash dizi sordu bende bunu izle dedim naz ediyor bizimle oda izleyecekti burda olsaydı ne farkı var :F
Sen önce Titans'a devam et sonra Umreallayı izle bu diziyi sonra bakıp bakmıcama karar veririm:A
İstediğiniz diziyi izliyorum işte mutlu olman gerekiyor :F

@Forumdash aibicimmi demişti birisi demişti desterenin oyu 3 kişilik sayılıyor sanırım diye o geldi aklıma :A :A :A @Harunnn60

@MasacRE ya da @Harunnn60 demiştir. Ben ne dicem. :A Ya da kim dediyse haklı bi söylem:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İstediğiniz diziyi izliyorum işte mutlu olman gerekiyor :F

@Forumdash aibicimmi demişti birisi demişti desterenin oyu 3 kişilik sayılıyor sanırım diye o geldi aklıma :A :A :A @Harunnn60
Sen önce Titans'a devam et sonra Umreallayı izle bu diziyi sonra bakıp bakmıcama karar veririm:A

@MasacRE ya da @Harunnn60 demiştir. Ben ne dicem. :A Ya da kim dediyse haklı bi söylem:A
Ben demiştim onu :A Forumdash da bana katılıyor bak gördün mü herkes aynı fikirde :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060