Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,070
80,896
1,060
27
Giresun

Bilgiler :
[xtable]
{tbody}
{tr}
{td}Moonlight ve The Knick gibi kaliteli yapımlardan tanıyabileceğiniz André Holland, Hulu’dan 10 bölümlük ilk sezon siparişi alan psikolojik korku dizisi Castle Rock‘ın başrolünde yer almaktadır. Stephen King ve J.J. Abrams ortaklığıyla çekilen dizi, King’in birçok romanı ve hikayesinde bulunan Castle Rock adlı hayali kasabada geçmektedir. André Holland dizide benzersiz ve karmaşık bir hayata sahip olan Henry adlı bir adama hayat vermektedir. Henry, idam sırasını bekleyen suçlulular üzerine uzmanlaşmış bir avukat olarak dizide karşımıza çıkmaktadır. Castle Rock; King'in en sevilen eserlerindeki mitolojik ve sevilen karakterler birleştirilerek, Maine'de ki birkaç kilometrekarelik ormanlık alanda karanlık ve epik bir hikaye oluşturuldu.{/td}
{/tr}
{/tbody}
[/xtable]

Sezon boyunca bu başlık altından yorumlarınızı yapabilirsiniz.
 

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
14,857
3,731
559

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,011
1,059
1. Bölüm
ilk bölüm ilgi çekici ve güzeldi konu benlik gibi duruyor ilerleyen bölümlerde bozmazlarsa ilk sezonu bir çırpıda bitirebilirim :)
dizinin ilgi çekici kısmı fantastik olan yerleri? tür olarak korkuda denmiş ama fantastik unsurlar daha baskın, daha doğrusu benim daha çok ilgi alanıma giriyor :)
ilk bölümde hapishane müdürünün kelleye ipi taktıktan sonra arabayı son surat uçuruma sürüklediği sahne güzeldi :)
zenci avukat henry deaverın çocukken 11 günlük meçhul kaybı ve o arada babasının nasıl öldüğü kendisinin nasıl soğukta sağ kurtulduğu ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak gibi ..
asıl hikayenin en merak ettiğim yeri shawshank hapishanesinde ortaya çıkan kimliksiz oğlan :) zenci avukat onu nasıl kurtaracak? oğlanın hapishane mahzeninde onca yıl ne halt karıştırdığını ilerleyen bölümlerde anlayacağız artık :)
birde gardiyanın gördüğü katliam neyin nesiydi? oralarda bayağı ilginç sahnelerdi :)

@Çiğdem- diziyi sen çok seveceksindir mahzendeki oğlan senin yumoş parlaklarına benziyor birde dizi fantastik yani tamda aradığın şey :)
@MasacRE- ile @MEnes diziyi nasıl bulur o konuda tam bir yorum yapamıyorum:)
 

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,011
1,059
@destere gece tehdit edip gitmiş zaten kinli bir de bunuda eklemeyelim üstüne :A :A :A

Sen @MasacRE- @MEnes @destere @xemrexxx İzleyin beni bulaştırmayın :A :A :A
sabah foruma girdim dedim hogatha konuyu açmamışsa üç beş yere ben açayım:) ama açmıştın malesef? konuyu biraz daha geç açsaydın ben yerli diziler, yarışma etkinlikler, konu dışı bölümlerinin hepsinde açacaktım dizi konusunu :)
 

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
9,064
6,264
610
25
İstanbul
Oyüzden bu diziyi öneriyormuş baktı herifi var :A :A :A
Saçma, oyuncu için film veya dizi seçersin ama bunu burdaki basit bir oyuncu için yapmazsın. :A Gider Leonardo DiCaprio için yaparsın, çünkü o adamın basit bir işte oynamayacağını bilirsin. :A @MasacRE- yoldaşımın sanat algısını böyle basit bir mantığa yöneltemezsin kabul etmiyorum. :A