TVen Bu Şarkı Benim 7. Hafta (Sonuçlar)

Devem ediyoruz.... @Bully @Çiğdem- @denizz19 @sokak sanati @batuhankaralar @MayısKralı @vadikızı @FaJi @Ahmad @Harunnn60 @dosimosi @Yakamoz-Asi

@denizz19'un oyları;
Harunnn60 - Rude Boy 8
Bully - Don't Stop The Music 7
batuhankaralar - Where You Have Been 6
FaJi - Only Girl 5
Ahmad - This is What You Came For 4
Çiğdem - Love The Way You Lie 3
MayısKralı - Diamonds 2 (Benim şarkımı benden çaldığın için)
sokak sanati - We Found Love 1 (Artık yerin yok yarışmada)
Ooo Kırgın @denizz19 kardeşim benim sağolasın :A

MS'de kullandığım sıraya göre oy verdim 1-2 istisna hariç.:):) Ben bu konuda tarafsızım tabi ki.
Rihanna'ya mecbur olanlar çatlıyor bu gece sadece ona seviniyorum.:)))

Devem ediyoruz.... @Bully @Çiğdem- @denizz19 @sokak sanati @batuhankaralar @MayısKralı @vadikızı @FaJi @Ahmad @Harunnn60 @dosimosi @Yakamoz-Asi

@denizz19'un oyları;
Harunnn60 - Rude Boy 8
Bully - Don't Stop The Music 7
batuhankaralar - Where You Have Been 6
FaJi - Only Girl 5
Ahmad - This is What You Came For 4
Çiğdem - Love The Way You Lie 3
MayısKralı - Diamonds 2 (Benim şarkımı benden çaldığın için)
sokak sanati - We Found Love 1 (Artık yerin yok yarışmada)

Bende sana "elenmek istiyorum." dediğin için 1 verecektim, ama kişisel oy kullanmak istemediğim için vermedim sende bunu tercih ettin. Senin şarkın diye bir şey yok Rihanna'ya burda küfürler edip onun şarkısını sahiplemende ironide son nokta. @denizz19

@mrt-06 ciddi soruyorum böyle kişisel kullanıldığı açık olan bir oyu başkası kabul etse tepkin ne olurdu? Ya da ben kullansaydım da kabul eder miydin?

@sokak sanati'nın oyları;
batuhankaralar (Where You Have Been) (8)
Faji (Only Girl) (3)
Ahmad (This Is What You Came For) (1)
Bully (Don't Stop The Music) (2)
Çiğdem- (Love The Way You Lie) (6)
denizz19 (Man Down) (4)
MayısKralı (Diamonds) (7)
Harunnn60 (Rude Boy) (5)

Sen kimsin de yerin yok diyorsun. Arsızlığın son noktası. Bir de büyük o diye saygınlık dersi vermeye çalışman aklıma geliyorum sanırım gördüğüm 6473826583. Yüzün.
En acısıda son yüzünün olmaması.:))

Bende sana "elenmek istiyorum." dediğin için 1 verecektim, ama kişisel oy kullanmak istemediğim için vermedim sende bunu tercih ettin. Senin şarkın diye bir şey yok Rihanna'ya burda küfürler edip onun şarkısını sahiplemende ironide son nokta. @denizz19
Sana Ne özgürüm ben istediğim gibi oylarım :)