TVen Bu Şarkı Benim 7. Hafta (Sonuçlar)

Elenmekden zar zor kurtulmuşum. Nasıl bu kadar düşük gitdi anlamadım ama elenmemekde başarı. :D

Rihanna haftası çok sıkıcı idi oylama falan, tek sanatçılı haftalar hepsi böyle olacak bence. :D

@sokak sanati geçmiş olsun, zaten bu şarkıyla elenmen komedi olmuş. :D

@MayısKralı @batuhankaralar @Bully tebrikler. :D

Elenmekden zar zor kurtulmuşum. Nasıl bu kadar düşük gitdi anlamadım ama elenmemekde başarı. :D

Rihanna haftası çok sıkıcı idi oylama falan, tek sanatçılı haftalar hepsi böyle olacak bence. :D

@sokak sanati geçmiş olsun, zaten bu şarkıyla elenmen komedi olmuş. :D

@MayısKralı @batuhankaralar @Bully tebrikler. :D

Kudurttum herkesi.:A Neyse forumdan gitme konumu açmışken daha fazla giydirip bambalamak istemiyorum ama Yarifinalde 1. Olduğum şarkı WFL'ın aldığı düşük puanlar ve finalde farkla elendigim şarkıya verilen yüksek puanlar zaten bu tarz yarışmaların yalakalık üzerinden yürüdüğünü gösteriyor. Bu yapmacık dünya da başarılar.:)

Şu yaşananlara öncelikle inanamıyorum. Biz eğlenceye geliyoruz ama aksine geriliyorux. Bu yüzden dün girmedim buraya. Hatta bu kadar aktif olduğuma pişman oldum. Küsmeceler darılmacalar..

Burada öyle bir şey var ki burayı çoğu kişi gerçek hayat gibi görüyor buradan kastım değer vermek arkadaşlık değil . Kırılmalar mı dersin küsmeler mi dersin. Kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz arkadaşlar kimsenin de peşinden koşmak zorunda değilsibiz.
Karşınızdaki kişi sizi anlıyorsa seviyorsa tabii ki koşun ama yapmıyorsa bırakın nadasa..
Bende zamanında çok yaptım yalan değil ama bir şey kazanmıyor.

Son olarak oylama sonuçlarını doğru bulmadım.
Kendi sıralamama gelince evet objektif puanlar verilmiş.

Bana iyi puan verenlere teşekkürler.

@sokak sanati sağlık olsun.

Şu yaşananlara öncelikle inanamıyorum. Biz eğlenceye geliyoruz ama aksine geriliyorux. Bu yüzden dün girmedim buraya. Hatta bu kadar aktif olduğuma pişman oldum. Küsmeceler darılmacalar..

Burada öyle bir şey var ki burayı çoğu kişi gerçek hayat gibi görüyor buradan kastım değer vermek arkadaşlık değil . Kırılmalar mı dersin küsmeler mi dersin. Kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz arkadaşlar kimsenin de peşinden koşmak zorunda değilsibiz.
Karşınızdaki kişi sizi anlıyorsa seviyorsa tabii ki koşun ama yapmıyorsa bırakın nadasa..
Bende zamanında çok yaptım yalan değil ama bir şey kazanmıyor.

Son olarak oylama sonuçlarını doğru bulmadım.
Kendi sıralamama gelince evet objektif puanlar verilmiş.

Bana iyi puan verenlere teşekkürler.

@sokak sanati sağlık olsun.

Benim de en büyük tesellim bu sonuçlar. Ne kadar gaddar sonuçlar. Ne kadar taraflı sırf böyle yamacılık yapmak istemediğim için bile giderim bu forumdan. Zaten beni üzene ben düşük veririm yorumları var ve bunlara emoji atanlar var sonuç olarak bir çok kişi aynı fikirde. Üzülüyorum bu taraflı ortama ama kendimin kazandığımı düşünüyorum.:)