TVen "Bu Şarkı Benim 2020" Başlıyor!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
Çok zaman alıyor ya :X Ve ne yalan söylim forum ilişkilerine göre de oylama yapıldığını biliyorum:A Anlaşamadiğim yada fazla konusmadiğim insalarla sırf yarişma yuzunden onlara özel zaman ayıramam:A Bana senin gibi doğal sürkülasyonda gerçekleşen muhabbet eden insanların puanları gerekli ki onlar da çok az :A
Emin ol puanların %98'i adaletli. MS'de de özellikle pyanları takip ediyordum. Ben bir kişi dışında kimsenin başkasına kıyak yaptığına şahit olmadım. Herkes her hafta çok farklı oyluyordu. :X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Aklıma başka kimse gelmiyor. :A
@The_Erinch ? (Erinç; aynı dalda en iyi şarkı secimlerini puanlıyoruz bu yarışmada)

Daha baksam bir sürü eksik bulurum ama yarışmacı olabilecek kişler etikenlendi. Geri kalanlar yarışma zamanıda yapilabilir :A
Bu arada sen ve @MayısKralı benzer tarzi seviyorsunuz, (puanlarınız aynı yere kayabilir) sizden farklı biri olarak ve arabesk, türk halk müziği ve türk şarkıcılar sever olarak baş jüri olarak dengeyi kuracak kilit isimim :A fikir ayrılığı iyidir :A

edit: @denizz19 'da yarışmacı listesine ekleyin :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,652
Puanı
1,060
@The_Erinch ? (Erinç; aynı dalda en iyi şarkı secimlerini puanlıyoruz bu yarışmada)

Daha baksam bir sürü eksik bulurum ama yarışmacı olabilecek kişler etikenlendi. Geri kalanlar yarışma zamanıda yapilabilir :A
Bu arada sen ve @MayısKralı benzer tarzi seviyorsunuz, (puanlarınız aynı yere kayabilir) sizden farklı biri olarak ve arabesk, türk halk müziği ve türk şarkıcılar sever olarak baş jüri olarak dengeyi kuracak kilit isimim :A fikir ayrılığı iyidir :A

Aa dogru @The_Erinch'i jüriye kesin ekliyoruz zaten. :A

@denizz19 gelsin, özlemistik. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: denizz19 and Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Emin ol puanların %98'i adaletli. MS'de de özellikle pyanları takip ediyordum. Ben bir kişi dışında kimsenin başkasına kıyak yaptığına şahit olmadım. Herkes her hafta çok farklı oyluyordu. :X
Ama ilk dönemlerde malasef öyleydi :A Sonradan ilişiğimi kestim yarişmadan. Zaten ilk zamanlar birincilikten belli oluyordu :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,324
Puanı
1,060

Teşekkürler Zeynepcim... Gelirse zaten Zeynep hatırlardı dedim.
Jüri olmak uygundur; .

• Harika
Reactions: Dosi