TVen "Bu Şarkı Benim 2020" Başlıyor!

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
1584449858671.png

22 Ocak 2017 tarihinde forumumuzun emektarı mrt-06 tarafından başlatılan, 2018 ve 2019'da ara veren ve forumda etki yaratan şarkı yarışması Bu Şarkı Benim'i 2020 yılında foruma geri döndürme kararı aldık. Yarışmanın asıl sahibi Mrt-06, şu anda programla ilgilenemeyeceğinden programı ben başlatıyorum. Ama kendisi bu sezon yarışmacı olacak. :p

Öncelikle formatı hatırlatıp, geçtiğimiz sezona kısa bir göz atalım.

Klasik müzik ya da oyuncu yarışmalarından farklı olarak tek bir isime bağlı kalınmayacak, yarışan siz olacaksınız.

Program boyunca her hafta bir konsept olacak ve o haftaya göre şarkı seçimi yapılacak, bazı haftalarda ise belirlenen bir şarkıcının şarkılarıyla yarışılacak (bu sayının azaldığı haftalarda olacak) Örneğin;

1. HAFTA: Eurovision Şarkıları
2. HAFTA: 2005 sonrası POP Müzik
13. HAFTA: Sezen Aksu şarkıları

Önemli olan haftalık konu açıldıktan sonra sanatçıyı ve şarkıyı önce seçmek!
Hızlı olan şarkıyı kapacak ve "Bu Şarkı Benim" diyecek. Oylama ise klasik puanlama olacak, yine jüri üyeleri de içinde olacak. Oylamaya göre ilk 3'ün birincisi 3, ikinci 2, üçüncüsü 1 final puanı toplayacak. Bir konsept için seçilen şarkı, başka bir hafta yeni konsept için seçilemeyecek. Örneğin; 'Manga Şarkıları' konseptinde 'Dursun Zaman' şarkısı kullanıldı ve diğer hafta 'Efsane Düetler' konsepti var. 'Dursun Zaman' seçilemeyecek.

2017 Şampiyonu @Bully, Finalisti ise @Ahmed olmuştu onları burdan tebrik edip yeni sezonumuza davet ediyoruz. :D

Geçmiş sezona göz atmak için;

2017 için TIKLAYINIZ

Başvurularınız için konuya katılmak istiyorum yazmanız yeterli. Katılım zorunludur. :p

SON BAŞVURU; 20 Mart 2020 Cuma 23.59

YARIŞMACILAR

dreamy
mrt-06
Yiğitt
S.G.A.T.
Ahmed
Silinmiş Üye
Billy Kane
xBUGRAx
Ozgur
batuhankaralar
Aserat
xemrexxx
denizz19
bazinga
Phoebebuffay
turkuazz
-potterhead-

JÜRİLER
MayısKralı (Sunucu)
kerem (Sunucu)
Dosi (Jüri Başkanı)
vadikızı
alperuz
MasacRE
Bully
The_Erinch

Son düzenleme:

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
14-15 kişi olursa başvuruyu kapatır ve hemen ilk haftaya başlarız. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Arkadaşlar katılımlarınızı bekliyorum bu süreçte evde kalmamız gerek ve evdeyken güzel bir aktivite olur umarım hepimiz için. :)

Laptobum kızkardeşimde çarşıya gittiği için elime geçti eğer mümkünse ben jüride olmak istiyorum yarışmıcam :D

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Arkadaşlar katılımlarınızı bekliyorum bu süreçte evde kalmamız gerek ve evdeyken güzel bir aktivite olur umarım hepimiz için. :)

Hayırlı olsun. Yarışmalara katılma huyum yok ama eskisi gibi katkı sağlarım😊

• Beğendim
Reactions: MayısKralı