TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final (Canlı Performanslar)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Neden haksızlık olsun anlamadım. Konsept canlı performanslar değildi önceden belirtseydiniz ona göre seçerdim. Benim kapmamdan sonra böyle bir şey olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Konuya şarkımı belirttikten sonra da sonuçlara kadar bir şey yazmayacağım kolay gelsin.
Konsepti ben degil @sokak sanati secti bu 1, sarkiyi Ahmed kapti diye biliyorum bu 2, yarismacilar cok zorlandigi icin konsepti genisletmek zorunda kaldim bu 3, senin kapmandan sonra böyle bir şey olmasını tesadüf olarak görmüyorum ne demek oluyor? Ben haksızlık mı yapıyorum yani? Bunu mu ima ediyorsun yani?

Hasta halimle yarışmayı devam ettirmeye çalışıyorum, üstüne dün kaza geçirmişken yarışma aksamasın diye sonuçları yetiştirmeye çalıştım. Ona rağmen hatırlatma yapılmadığı için yine haksızlık yapıldığını iddia ettin. Ki hatırlatma zorunluluğu diye bir şey yok iken. Ben benim objektifliğimden şüphe eden arkadaşlarla mümkün mertebe uzak kalmaya devam edeceğim bundan sonra. Şu ana kadar kimseyi kimsefen kayırmadım, kimin hakkı neyse onu verdim, dün bile Emre'nin oylarını kabul edip seni eleyebilirdim ama o zaman haksızlık yapmış olurdum işte. Neyse ya, ben söyleyeceğimi söyledim gerisiyle artık sadece recap konusunda ilgilenebilirim o kadar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İyi duruyor ama araştırmaya devam et.:A

@kerem bu müzik bilgisi sıfıra paralel olan arkadaşları daha fazla yormayacağım. Başlığı canlı performans haftası yapar mısın. @xBUGRAx @Ahmed @dreamy Canlı performans olsun yeter. O Ses Türkiye"de olur, Harbiye'de olur, Grammy'de. Allah hepinize tepeden baksın. Mahvettiniz:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konsepti ben degil @sokak sanati secti bu 1, sarkiyi Ahmed kapti diye biliyorum bu 2, yarismacilar cok zorlandigi icin konsepti genisletmek zorunda kaldim bu 3, senin kapmandan sonra böyle bir şey olmasını tesadüf olarak görmüyorum ne demek oluyor? Ben haksızlık mı yapıyorum yani? Bunu mu ima ediyorsun yani?

Hasta halimle yarışmayı devam ettirmeye çalışıyorum, üstüne dün kaza geçirmişken yarışma aksamasın diye sonuçları yetiştirmeye çalıştım. Ona rağmen hatırlatma yapılmadığı için yine haksızlık yapıldığını iddia ettin. Ki hatırlatma zorunluluğu diye bir şey yok iken. Ben benim objektifliğimden şüphe eden arkadaşlarla mümkün mertebe uzak kalmaya devam edeceğim bundan sonra. Şu ana kadar kimseyi kimsefen kayırmadım, kimin hakkı neyse onu verdim, dün bile Emre'nin oylarını kabul edip seni eleyebilirdim ama o zaman haksızlık yapmış olurdum işte. Neyse ya, ben söyleyeceğimi söyledim gerisiyle artık sadece recap konusunda ilgilenebilirim o kadar.

Tamam sende yükselme çocuğa. Bende haksızlık olur dedim. Sen git dinlen. Ben hepsini dize getireceğim.:A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,742
Puanı
710

Kimse senin emeğine bir şey demiyor sana her eleştiri yaptığımızda aynı şeyleri söylüyorsun. Ne kadar yorulduğunu, özendiğini biliyoruz zaten. :) Evet bana şu an haksızlık yapıldığınu düşünüyorum. Benim yerimde başka biri olsaydı yine ona haksızlık olmuş olacaktı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@kerem bunlar şimdi kabul edilemez mi? Biri zaten doğal düet. 3 kişiler. Diğerinde Adamlar 50. Yıla özel büyük organizasyon yapıyor senin yüzünden kabul edilmiyor. Dön şu yanlış kararından.:A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Arkadaşlar, öncelikle konseptteki karışıklıklar için kusura bakmayın. Konsept tamamen @sokak sanati'nin fikri olduğu için bende bununla ilgili bütün yetkileri ona bıraktım. Konseptimiz "Canlı Performanslar" olarak değiştirilmiştir. Konserlerden, spor müsabakalarına, ödül törenlerine bütün playbacksiz ve maksimum üç düetli performansların hepsi kabul edilecektir. Bu anlamda süreye ihtiyaç duyarsanız oylamayı bir gün geç başlatabilir, düşünmeniz ve karar vermeniz için süre hakkı uzatılabilir. Bu tamamen size kalmış bir şey. Hepinize bol şans dileyerek konsept değişikliğinin altını bir kez daha çiziyor ve seçimlerinizi merakla bekliyorum. Recaplarınızı unutmayın lütfen. :D @mrt-06 @xBUGRAx @dreamy @Ahmed

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and Ahmed

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arkadaşlar, öncelikle konseptteki karışıklıklar için kusura bakmayın. Konsept tamamen @sokak sanati'nin fikri olduğu için bende bununla ilgili bütün yetkileri ona bıraktım. Konseptimiz "Canlı Performanslar" olarak değiştirilmiştir. Konserlerden, sppr müsabakalarına, ödül törenlerine bütün playbacksiz ve maksimum üç düetli performansların hepsi kabul edilecektir. Bu anlamfa süreye ihtiyaç duyarsanız oylamayı bir gün geç başlatabilir, düşünmeniz ve karar vermeniz için süre hakkı uzatılabilir. Bu tamamen size kalmış bir şey. Hepinize bol şans dileyerek konsept değişikliğinin altını bir kez daha çixiyor ve seçimlerinizi merakla bekliyorum. Recaplarınızı unutmayın lütfen. :D @mrt-06 @xBUGRAx @dreamy @Ahmed

Tüm yetkiyi bana bırakıp 2 kişi ile sınırlandırınman süper olmuş.:F

3 yapalım bari. 4 olmasın. 2 kişi ne yaa. Her yerde iki kişi var zaten.:X