TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final (Canlı Performanslar)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Ama zaten zor bir hafta. Yurt dışında da hep iki kişi yada 3 kişi bir araya gelip performans sergilemiş. Adamlar en özel gecede tek bir kişiyi değil devleri çıkartmak hedefinde. Şuan senin dediğin mantıksız. Beyoncé ile Bruno aynı anda JLO ile Shakira aynı anda. Ariana Nicki aynı anda. Şuan mantıksız olan şey bu tavrın.:X
O zaman konsepti degistirmeliyiz, ben o 4 kisinin performansini kabul edersem kalan 3'lüye kesinlikle haksizlik etmis olurum. @Ahmed'i cok seviyorum ama kabul etmem etik degil. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O zaman konsepti degistirmeliyiz, ben o 4 kisinin performansini kabul edersem kalan 3'lüye kesinlikle haksizlik etmis olurum. @Ahmed'i cok seviyorum ama kabul etmem etik degil. :X

Ahmet seçmedi zaten İsmail seçti. Bunu hatırlayacak kadar zekisin:A
Tüm ödül geceleri böyledir. Bilmiyor ve garipsiyor oluşun senin problemin. Konsept dışı bi şey yok çünkü. Tüm etkinlikler em devleri çıkartır sahneye.:X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ahmet seçmedi zaten İsmail seçti. Bunu hatırlayacak kadar zekisin:A
Tüm ödül geceleri böyledir. Bilmiyor ve garipsiyor oluşun senin problemin. Konsept dışı bi şey yok çünkü. Tüm etkinlikler em devleri çıkartır sahneye.:X
Sadece ödül gecesi sözünü çıkarıp, direkt canlı performans yapmak bana da mantıklı geldi. @xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @kerem

• Beğendim
Reactions: kerem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben Cardi B-nin en seksi performansı ile gelip erkek oylarını toplayacam...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @mrt-06 Konserler hariç tüm canlı performansları kullanabilirsiniz. Bu kadar zorlamacaģınızı ve bu kadar kolay pes edeceğinizi düşünmemiştim.:(

Dünya kupası, Super Bowl, Grammy, Oscar, Altın Kelebek, Kral Müzik gibi bütün etkinliklerden şarkı belirleyebilirsiniz:X

• Beğendim
Reactions: xBUGRAx and Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@xBUGRAx @mrt-06 @dreamy @mrt-06 Konserler hariç tüm canlı performansları kullanabilirsiniz. Bu kadar zorlamacaģınızı ve bu kadar kolay pes edeceğinizi düşünmemiştim.:(

Dünya kupası, Super Bowl, Grammy, Oscar, Altın Kelebek, Kral Müzik gibi bütün etkinliklerden şarkı belirleyebilirsiniz:X
Zorlanma nedeni yerli seçimlerin olmaması. Var ama hepsi basit ve ya playbackli.
Yabancılar da bu haftalarda riskli.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konsept kisitlama olmaksizin canli performanslar olarak degistirilmistir. Playbacksiz ve maksimum iki düetli bütün performanslar kabul edilecektir. :X @mrt-06 @Ahmed @dreamy @xBUGRAx

Yalnız süper Bowl'de vs hep en az 2 kişi var. Şu kısıtlama işi çok mantıksız. Herkese aynı davranmak gerekir. Zaten duetler bile iki kişi.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Neden haksızlık olsun anlamadım. Konsept canlı performanslar değildi önceden belirtseydiniz ona göre seçerdim. Benim kapmamdan sonra böyle bir şey olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Konuya şarkımı belirttikten sonra da sonuçlara kadar bir şey yazmayacağım kolay gelsin.

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Neden haksızlık olsun anlamadım. Konsept canlı performanslar değildi önceden belirtseydiniz ona göre seçerdim. Benim kapmamdan sonra böyle bir şey olmasını tesadüf olarak görmüyorum. Konuya şarkımı belirttikten sonra da sonuçlara kadar bir şey yazmayacağım kolay gelsin.

Zaten etkinlikler en az 2 kişiyi bir araya getiriyor. Amaç gösteriş. 2 kişi ile sınırlandırmak çok sığ bir durum. Bu tavrı kabul etme. Çünkü bariz haksızlık olur. :X

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,744
Puanı
710
Zaten etkinlikler en az 2 kişiyi bir araya getiriyor. Amaç gösteriş. 2 kişi ile sınırlandırmak çok sığ bir durum. Bu tavrı kabul etme. Çünkü bariz haksızlık olur. :X
Yarışmadan soğuttular iyice cidden. :D

4 kişinin birlikte sahne almasında ne gibi bir aykırılık var anlamadım.

• Beğendim

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Sorun canlı olması diğer törenlerde de canlı söyleyen yok gibi. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Konsept kisitlama olmaksizin canli performanslar olarak degistirilmistir. Playbacksiz ve maksimum iki düetli bütün performanslar kabul edilecektir. :X @mrt-06 @Ahmed @dreamy @xBUGRAx

• Beğendim