TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final (Canlı Performanslar)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kimse senin emeğine bir şey demiyor sana her eleştiri yaptığımızda aynı şeyleri söylüyorsun. Ne kadar yorulduğunu, özendiğini biliyoruz zaten. :) Evet bana şu an haksızlık yapıldığınu düşünüyorum. Benim yerimde başka biri olsaydı yine ona haksızlık olmuş olacaktı.
Peki sana haksızlık yapıyorum ben. Böyle düşünmeye devam et. :)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Her şey muhteşem oldu şuan.:F @mrt-06

@dreamy anladın mı:A
Konu canlı peformanssa düetleri kabul etmek etik değil. Bir kişinin sesi ile dört kişinin sesini aynı kefeye koyarsam diğerlerine haksızlık olmuş olur asıl. Kabul etmediğim için haksız oldum şimdi. Hatırlatma yapmadığım için de haksızlık yapmıştım. Neyse gülüp geçiyorum artık. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konu canlı peformanssa düetleri kabul etmek etik değil. Bir kişinin sesi ile dört kişinin sesini aynı kefeye koyarsam diğerlerine haksızlık olmuş olur asıl. Kabul etmediğim için haksız oldum şimdi. Hatırlatma yapmadığım için de haksızlık yapmıştım. Neyse gülüp geçiyorum artık. :A

1 şarkıcı seçende 4 şarkıcı seçende kendi tercihi ile seçiyor. Kısıtlarsak zorlamış oluruz.:F

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Anladım da üç kişi fazla olmamış mı keşke bir ile sınırlandırılsaydı. :Z
Bu son konusmamiz oldu, yarisma disinda kesinlikle benle muhattap olmani istemiyorum. Bunu yapmak istemezdim ama sinirlarini asiyorsun ve bana baska care birakmiyorsun recabin ve oylarin disinda kesinlikle senle iletisim kurmayacagim. Keske elenseydin de bu durumlara düsmeseydin. Neyse. :D

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
1 şarkıcı seçende 4 şarkıcı seçende kendi tercihi ile seçiyor. Kısıtlarsak zorlamış oluruz.:F
Dünkü mesajlarindan sonra bu tavrini anlayabiliyorum ama dedigim gibi objektif olmak zorundayim, asil kisitlama dün anketteki 3 secenegin ayri ayri olmasiydi. Simdi yarismacilari cok zorlayacak bir durum yok.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Tamam daha fazla üstüne gitme sende. Küçüksün küçüklüğüne bil. 3'e ikna ettik. Araştır bul şarkını ve güzel bir tanıtım yap. :Z
Hayır ben kimsenin üstüne gitmiyorum sadece yapılan haksızlığa karşı sesimi çıkardım. Ve hala da haklı olduğumu düşünüyorum o mesaj da dalga amaçlıydı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dünkü mesajlarindan sonra bu tavrini anlayabiliyorum ama dedigim gibi objektif olmak zorundayim, asil kisitlama dün anketteki 3 secenegin ayri ayri olmasiydi. Simdi yarismacilari cok zorlayacak bir durum yok.

Niye sen şimdi yükseldin ki? Ortalığı sakinleştiriyorum. Sadece 4 kişi olmasın demen mantıksız geldi ona itiraz ettim. Sana bi tavrım yok. Sen hasta olduğun için biraz alıngansın. İsmail'in şaka ile karışık mesajını bile yanlış anlamışsın. Bi sinirlerini boşalt gel
Hiç alışık değilim bu haline.:(

• Güldürdün
Reactions: kerem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayır ben kimsenin üstüne gitmiyorum sadece yapılan haksızlığa karşı sesimi çıkardım. Ve hala da haklı olduğumu düşünüyorum o mesaj da dalga amaçlıydı. :A

Üstte ki mesaja bak. Aynı şeyi yazdım bende. Az önce biraz yükseldiğin için olayı şaka noktasına getirmeye çalıştığının farkındayım. Bu seferde @kerem yükseldi. Sen tavrını koru sakin ol:A

• İlginç

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@dreamy’e yapılanı anlamadım ben dörtlü düet neden olmuyor. Ben o konuda yorum yapmamıştım :D

Size haksızlık olacağını düşünmüş Kerem. 4 kişinin aynı anda seçilmesi halinde haksızlık oluyormuş size. Ama sizde 4 kişi seçebilirsiniz. Bizim itirazımız bunaydı. @kerem fazla hakkaniyetli düşünmüş sadece ama gerek yoktu bence.:X

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
  • Sinir Bozucu

mrt-06

Süper Mod.