NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,877
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x3

Sezonun şu ana kadar en iyisiydi bence. :D

Jimmy Jab oyunları iyiydi.

Bölümde beni en çok Hitchcock ve Scully güldürdü. :D

Jack ve Amy'nin sahneleri de çok iyiydi. :):)

Gina ve Boyle işi iyice ilerletmişler bu arada. :):)

9/10

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
1x8
Yine çok iyi bir bölümdü. Çok güldüm. :D
Bölümün başındaki ayakkabı sahnesi cok komikti :X Ayakkabıyı patlattıktan sonra bu daha kötü kokuyor repligi iyiydi. :D
Jake'in bardaki halleri dans edişi çok iyiydi. :F Rosa'nın eski davalarındaki halleri çok iyiydi. :D Boyle ve Çavuş'un taktikleriyle başta etkili olamasa da sonradan davada etkili oldu. :D

Bu bölüm Gina hiç yoktu gözlerim çok aradı. :(

Jake'in hamamdaki sahnesi iyidi. Adama iyi yumruk attı. :X

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
1x9
En beğendiğim bölümlerden biri oldu. :D Bunda Gina'nın sahnelerinin olması çok etkili. :D
Jake dizideki en sevdigim karakter. :D Boyle ile olan sahneleri cok iyi. :D Şu Boone denen adama çok sinir oldum ama Jake ve Boyle son sahnede dersini verdi. :D

Amy'nin Rosa'yı kıskanıp sürekli baş komiserim demesi sıktı ama yine de birbirlerini korumaları gerektiğini söyledi. :D

Holt'un Çavuşa Gina sana yardimci olsun dediği sahnede Gina'nın hali superdi. İşe alınacak kişilerle olan görüşmelerde yaptıklarının hepsi çok komikti. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
1x10

Bugüne kadar yayınlanan en iyi bölümlerden biriydi. :D Çok eğlenceli bir bölümdü. Bu diziyi izlemek bana iyi geliyor. :D

Bu bölüm Şükran Günü özel bölümüydü.

Öncelikle giriş sahnesi çok iyiydi. :D Boyle üzerinden tombala oynadılar. :F Ekip, Charles'ı çok iyi tanıyor. :D

Amy'nin 8 sayfalık şükran günü konuşması yazması çok komikti. :D Holt'un gözüne girmeye çalışıyor sürekli. :D

Jake'in şükran günü yerine furbol maçı izlemek istemesi, suçluları yakaladığı kumarhanede sırf maç skorunu görmemek için kavga ettiği adamla yer değiştirmek istemesi çok komikti. :F

Çavuş'un sürekli aç olması, ekibin yemekleri Amy'nin klozetine atması, Scully'nin gizli zulasından farelerin çıkması çok güzeldi. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
2x3

Eğlenceli bir bölümdü ama pek güldüğüm yer olmadı.

Karakterlerin hepsi eğlenceli iyi karakterler ama sesli güldürecek bi olay olmuyor genelde.

Undateable dizisine başladım 4 bölüm izledim daha ama her bölüm 1 veya 2 sahnede sesli gülüyorum :D

Ayrıca @OzaN Jack ve Peralta yanlış olmuş :D

7.5/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Daha ne kadar güldürsün ya @cevaa :D Yanlışımı düzelttim bu arada. :D

Şimdi şunu gördüm de çok hoşuma gitti, harika olmuş. :D

Sorunluysa link:

Kod:
https://www.facebook.com/video.php?v=546246022172851&set=vb.310718132392309&type=2&theater
Ya tamam bazı sahnelerde ufakta olsa gülüyoruz ama öyle her bölüm sesli kahkaha attıracak sahne olmuyor bence :D

Bak Undateable dizisini izle, Justin var adamın tipi haraketleri filan gülme krizine sokuyor insanı :D 3.bölümü izlerken dedim ki bu bölümden sonra bırakırım çok dizi var filan diye, 3.bölümü izledim yine gülme krizine girince devam etme kararı aldım :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mariah Carey'in eşi Nick Cannon katılmış dizimize, Kaptan Holt (Andre Braughter)'un yeğeni rolünü oynayacakmış. Ayrıca bu sezon Kyra Sedgwick, Eva Longoria, Craig Robinson, Patton Oswalt, Terrell Owens, Stephen Root, ve Sandra Bernhard gibi isimler de konuk oyuncu olarak yer alacakmış. :) @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,877
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mariah Carey'in eşi Nick Cannon katılmış dizimize, Kaptan Holt (Andre Braughter)'un yeğeni rolünü oynayacakmış. Ayrıca bu sezon Kyra Sedgwick, Eva Longoria, Craig Robinson, Patton Oswalt, Terrell Owens, Stephen Root, ve Sandra Bernhard gibi isimler de konuk oyuncu olarak yer alacakmış. :) @OzaN
İsim olarak tanıdık gelmiyor hiçbiri ama hayırlı olsun. :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
2x2

Güzeldi bu bölümde özellikle Terry ve Peralta arasında olanlar üstüne de Boyle'ın Jamaika saçı ve kostümü iyiydi. :D

8/10

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
1x11

10.Bölüm gibi muhteşem bir bölümden sonra biraz düşük bir bölümdü ama yine de gayet iyiydi. :D

İlk sahnede Charles'ın noel babaya attığı tekme çok güzeldi. :D

Amy Holt'a hediye almıştı ama Holt hediye istemediğini söyledi. Amy'nin sürekli Holt'un gözüne girme çabaları güzel. :)

Peralta'nın Holt'a sürekli emirler vermesi, ayrıca sürekli lakaplar takıp kodlu konuşma sahneleri güzeldi. :D

Rosa ve Boyle flashback sahneleri güzeldi ama Rose erkek arkadaşım var dedi. :D

Jake ve Holt'un kelepçeli hali çok iyiydi buna bir de Boyle eklendi. :F

Boyle operasyon sonunda vuruldu. Son sahne de gayet güzeldi. :D

1x12

Güzel ve şaşırtıcı bir bölümdü. :D

Boyle teşkilata döndü ve güzel bir dönüş oldu. :D

Amy köpeklere alerjisi olmasına rağmen sırf Holt'a yaranmak için neredeyse kabul ediyordu köpekleri. :D

Tüm ekibin Charles'tan kaçıp aynı odada kalmaları güzeldi. :D

Ayrıca Terry ve Boyle'un tuvalet sahnesi güldürdü. :D

Peralta beni çok şaşırttı. :D Ama adam iyi tezgah kurmuştu. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,877
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x4

Bu sezonki bölümlerin en zayıfıydı bence pek güldüremedi ama yine de sonları iyiydi. :D

Holt'un planı harikaymış, beklemezdim.

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x3

Müthişti su gibi aktı, hiç bitmesini istemediğim bölümlerden biriydi. :)

Jake, Jimmy Jab oyunlarında Amy'e aşık olmadığını göstermek için yarışmayı kazanmak istiyordu ama duygularına hakim olamadı ve Amy'e yarışmayı bilerek verdi. :love1:

Rosa'nın yaptığı olmadı tabii, kız arkadaşının telefon numarasını verdi Jake'ye. Kıskanıyor olabilirmi acaba Jake&Amy ikilisini (b)

Yan karakterlerde çok eğlenceliydi bu bölümde. Gina ve Boyle ikilisinin az daha seks kaseti çıkacaktı. Scully, Çin yemeklerinden gıda zehirlenmesi geçirmesi ve "Hitchcock çok yakışıklı." :)

Kyra Sedgwick ve Kaptan Holt arasında da rekabet devam ediyor. :)

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
2x4

İyi bir bölümdü bence.

Holt'un planı çok iyiymiş, Peralta gibi birine bu planı uygulamak büyük başarı :D

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4

Önceki bölüme göre zayıftı ama iyiydi yine de güldürdüler bazı yerlerde. :)

Partide maskeli kostümlü kişinin Kaptan Holt olduğunu tahmin etmiştim. :)

8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
2x3

Çok iyi bir bölümdü soluksuz izlettirdi yarışma zaten baştan sonra eğlenceliydi, Jack'in Santiago'yu unutamaması da ayrı bi şey ama sonunda buluşacaklar bence. :)

9/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
2x4

Komedi olarak fazla komik yerler yoktu ama Jack ve Holt'un çekişmesi güzeldi sıkılmadan izlettirdi özellikle dizinin ortalarından sonrası. :)

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
2x5

İyi bir bölümdü.

Gina ve Boyle'un basıldıkları yer sesli güldürdü :D

Silah şeklindeki usb de süperdi :D

7/10