NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

2x5

Bölüm baya beğenilmiş imdb puanı, eleştirmen notları falan baya yüksek. Gerçekten iyi espriler, sahneler vardı ama doğruya doğru bazı yerlerde ufak sıkılma belirtileri oldu kısa süresine rağmen. :D

8/10

2x5

Andy Samberg tatlılığı diye bir şey var. Amy Fumero sahnelerinde güzelliğine bakmaktan diyaloglara odaklanamıyorum. Ne zaman birbirlerine açılacaklar acaba? Daha doğrusu Jake açılmıştı, şimdi sıra Amy'de. :)

Bölümde Gina ve Boyle'nin basılmaları, bunun üzerine Jake ve Böyle arasındaki yaşanan diyaloglar çok iyiydi. :)

Bir önceki bölümden de güzeldi. 8.5/10

2x6

Sophia (Eva Longoria) yaşına rağmen şarap gibi kadın, bir an kendimi Amy'e ihanet ediyor gibi hissettim ama çok güzel, bacakları ile bir insanı öldürebilecek potansiyele sahip. :)

Bu Jake ne adam ya barda tanışıp beraber olduğu savunma avukatını (Sophia) yargıca şikayet etti davadan çekilmesi için. Yargıca öpücük atması ise sesli güldürdü. :)

Tabii davayı Sophia kazandı, hırsız da serbest kaldı. Terry, Sophia'ya karşı birşey hissediyorsun sözüne Jake, at gibi kadın dedi. :)

Boyle ve Gina gece vardiyasına kaldılar, kaldıkları otelin anahtarını ise biri babasına diğeride annesine vermiş, onlarda sabahlamaya dünden razı çıktılar. :)

9/10

2x6

İyi bir bölümdü.

Sophie ve Jake'in olayı iyiydi ve güldürdülerde :D Ben özellikle sonda ki Jake'in yanlış masayı dağıtmasına güldüm :D

8/10

2x5

Bölüm iyiydi Amy, Jake yakışıyorlar ama birlikte olurlarsa aşk dizisine dönebilir o yüzden şimdilik iyi böyle. :D Charles ve Gina iyi bi ikili oldular ama Gina açıkladı her şey geçmiş olsun. :D

8.5/10

2x6

Bölüm çok iyiydi Sophia karakteri güzel başladı bence kalmalı kadın da güzel oraya zaten hiç değinmiyorum. :D Son sahne ise beni bitirdi. :D

8.5/10

10747997_1490196374589553_1101892244_n.jpg

2x6

Eva Longoria katkısı iyi oldu ama bölümdeki konuyu pek de sevemedim. Yine de pek çok yerde güldürdü. bkz: Scully'nin en iyi arkadaşı olarak Amy'yi ilan etmesi. :D

En çok ilk baştaki Holt'un banka sevincine güldüm. :D

8/10

---------------

2x7

Bu bölüm biraz daha iyiydi bence.

Son bölümlerde biraz performans düşüklüğüne geçen Terry iyiydi. :D

Captain Phillips göndermesi iyiydi. "I'm the captain now" unutulmayacak repliklere girecek herhalde. :):)

Beni en çok güldüren yine Holt oldu top üzerindeki hareketleriyle. :D

8/10

2x7

Jake karantina altında iken Holt ile görüşmesi:

Jake: Hitchcock balkonda kilitli kaldı.
Holt: Güzel başımızdan bir bela eksilmiş gibi duruyor. :)

Holt'un şimdi ciddileşip işimize bakalım dediği sahnede (top üzerinde oynuyordu) koptum. :)

Kyra Sedgwick diziden ayrıldı galiba ortalarda gözükmüyor.

8/10

2x7

İyi bir bölümdü.

Jake'in her olayı sürekli eğlenceli şeylere çevirmeye çalışması güzel oluyor :D

Boyle'un 2 numara olması ve sonrasındaki haraketleri güldürdü :D

8/10

2x8

Güzel bir bölümdü.

İlk başta ki sahte doğumgünü planı iyiydi :D

Terry ve Holt'un Amy'e sigarayı bıraktırma çabalarıda güldürdü :D

8/10

2x8

Scully'nin sahte doğum günü ayağına milletten para toplaması iyiydi. Doğum günü hediyesi olarak para toplanmasıda ilginçti tabii. :)

Holt, Gina ve Terry sigara bağımlılığından kurtulması için Amy'e yardımcı olsalarda başarılı olamadılar. O sanneler çok keyifli ve eğlenceliydi. :) Mübarek herkestede bir bağımlılık varmış. :)

8/10

2x9

1-2 sahne dışında pek iyi bir bölüm değildi bence.

Amy ve Jake aşkı tam başladı derken yine olmadı ama her an olabilir :D

7/10

2x8

Scully ile Hitchcock'un gizli planını ben de beğendim, bölümlerin o ilk sahneleri güzel oluyor zaten genelde. :D

Amy'nin sigara bırakma çabaları da güzeldi, doğrusu beklemezdim Amy'den. :D

Jake ile ilgili polisiye kısım sıkıcıydı ama Boyle'un ellerini kaldıran suçluya beşlik çakması sesli güldürdü. :D

8/10

-----------------

2x9

Bölümün ilk kısmı baya sıkıcı gidiyordu ama ikinci kısım süperdi.

Özellikle Boyle'un kendini Salieri'ye benzettiği yerde sesli güldüm. :D

Amy ile Jake'in görüşmesi ve bölümün sonu da güzeldi. :):)

9/10

------------------

2x10

Bu bölümü pek beğendiğim söylenemez birkaç yer dışında vasat gibiydi. :):)

7/10

Son düzenleme:
2x9

Çok güzel bölümdü. :)

Jake, Sophia'nın kapısını çalacağına yanlışlıkla yaşlı bir ihtiyarın kapısını çalıyor, Afedersiniz beyefendi yanlış kapıymışsınız diyince yaşlı amcanın cevabı, sensin yanlış kapı lafına koptum. :)

Yemek masasından Sophia ve Tedy kalkınca Amy ve Jake utancından birbirlerinin yüzüna bakamadılar. Amy'de zaten Tedy'den Jake yüzünden ayrıldığını itiraf etti. :love1:

9/10

2x10

Rosa uzak dursun Jake'den bu bölümde sanki bi yakınlaşma hissetttim özelliklede finalde. Amy'e bu bölüm az yer vermişler onsuz bölüm çok yavandı..

7/10

2x11

İyi bir bölümdü.

Holt en başta ve Diaz'ı merdivende gördüğünde birbirlerinin ismini söylerken köpeğinin ismini de söyleyip oda buralardaydı dediği sahnede sesli güldüm :D

8/10

2x11

Bu bölüm biraz daha iyiydi.

Terry'in Ginayı kevaşe, Amy'i de saftirik çizmesi. Kaptan Holt'un yeğeni Marcus'un Rosa'yı eve atması ve finalde Jake'in Boyle'ye kardeşiz demesi öne çıkan sahnelerdi. :)

8/10

2x11

Ben pek beğenmedim bölümü maalesef, dizinin ortalamasına göre düşüktü en azından. Tabii ekibi çok seviyoruz ne yapsalar kötü olmaz ama sezonun ilk yarısı bitti genel olarak bence senaryo olarak ilk sezonun birazcık gerisinde gibiler. İlk sezonda daha fazla güldürüyorlardı. :):)

7/10