NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x10 ve 1x11'i izledim.

Yine çok güzel bölümlerdi. Rosa'yı Binnur Kaya'nın Avrupa Yakası'nda oynadığı Şahika Koçarslanlı karakterine benzeten tek benmiyim. :)

Santiago, Holt'un kapısından içeri girer, 'sizi burda görmeyi beklemiyordum' der. Adamın ofisi yaa tey allam:)

Terry öğle yemeğiyle bizim tüm mahalle doyar vallahi. Psikolakla sahneleride çok iyiydi.

Santiago bütün ekibi şükran günü yemeğinde toplar kimse yemeği beğenmez ve klozete döker, Terry'in hindiyi attığını görünce sesli güldüm. :)

Ve Terry geri döndü. :)

8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x12

Önceki bölümlere göre daha düşük bir bölümdü ama yine de güldüren pek çok yeri vardı. :)

Jenerik süper yaa özellikle Santiago 'bang bang' yaparken çok tatlı. :)

Jake sürekli hınzırlık yapmasına rağmen ne yapıp edip Holt'un gözüne giriyor, bu durumda Santiago Jake ile yarışabilmek için Holt'un gözüne girmek için her yolu deniyor ama eline yüzüne bulaştırıyor. Holt'un köpeklerine bakabileceğini söylüyor ancak köpeklere karşı alerjisi var. :)

Terry ve Boyle'nin tuvaletteki halleri çok komikti, her karakteri senaryonun tamamı için aynı derecede önemli olduğu vurgulanarak hepsine gerektiği kadar değiniliyor, ne az ne de çok. :)

Terry'in mimikleri der susarım.:)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x13

Sezonun en bomba bölümüydü, bitmesini hiç istemedim. :)

Jake 30 fuhuş suçlusunu tutuklayıp Santiagodan öne geçip iddiayı kazandı. :)

Arabanın arkasına teneke bağlayıp 'Sadece bir iddia kaybetti' yazmasına koptum. :)

Gece daha romantikleşecek diye umuyordum o operasyon mahvetti. Ancak Jake Times meydanında Santiago'yu ezme girişiminden vazgeçti. :)

Boyle halkı bence de Jake Santiago'dan hoşlanıyor. :)

Çok beğendim, puan kesmeyeceğim. 10/10

Hacılar şu diziyi izleyin, gelmiş geçmiş en iyi 3 komedi dizim içerisinde çoktan yerini aldı. :) @Forumdash @destere @yatutarsa

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
1x13

Sezonun en bomba bölümüydü, bitmesini hiç istemedim. :)

Jake 30 fuhuş suçlusunu tutuklayıp Santiagodan öne geçip iddiayı kazandı. :)

Arabanın arkasına teneke bağlayıp 'Sadece bir iddia kaybetti' yazmasına koptum. :)

Gece daha romantikleşecek diye umuyordum o operasyon mahvetti. Ancak Jake Times meydanında Santiago'yu ezme girişiminden vazgeçti. :)

Boyle halkı bence de Jake Santiago'dan hoşlanıyor. :)

Çok beğendim, puan kesmeyeceğim. 10/10

Hacılar şu diziyi izleyin, gelmiş geçmiş en iyi 3 komedi dizim içerisinde çoktan yerini aldı. :) @Forumdash @destere @yatutarsa
ilk bölümün son dakikaları kaptan ray ın dop olduğunu açıkladığı kısımdan sonraki 5 dakika ilginçti ilk dakikaları sevemedim
ikinci ve üçüncü bölümleride izledim ilk bölümün aksine biraz daha iyiydi

amy santiago güzel kadın ama rolü pekde önemli değil gibi..
sadece rosa karakterini sevdim ,çünkü ray donovandaki @Forumdash ın da favorisi lena adlı lezoş kadına benziyor :)

jake parleta adlı ergenlikten yeni kurtulmuş kertenkele olmasa dizi çok daha iyi olacaktı bence, parletanın tüm soğuk esprilerine rağmen arada bir izlerim diziyi yinede.. çünkü 20 dakika bir başla 5 bölüm devir sabun köpüğü gibi, geri dönüpte acaba burda ne demişti burayı anlamadım kaygısı taşımadan izleyeceğim dizilerden biri :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ilk bölümün son dakikaları kaptan ray ın dop olduğunu açıkladığı kısımdan sonraki 5 dakika ilginçti ilk dakikaları sevemedim

sadece rosa karakterini sevdim ,çünkü ray donovandaki @Forumdash ın da favorisi lena adlı lezoş kadına benziyor :)

jake parleta adlı ergenlikten yeni kurtulmuş kertenkele olmasa dizi çok daha iyi olacaktı bence, parletanın tüm soğuk esprilerine rağmen arada bir izlerim diziyi yinede.. çünkü 20 dakika bir başla 5 bölüm devir sabun köpüğü gibi, geri dönüpte acaba burda ne demişti burayı anlamadım kaygısı taşımadan izleyeceğim dizilerden biri :)
Hayret, ilk kez bu kadar olumsuz başlayan gördüm diziye. :)

Sanırım Jake karakterini sevmemen asıl problem. Nasıl sevilmez ki Jake, çok sempatik bir karakter aslında. :D :(

Amy'nin rolü de diğer karakterlerle aynı. Hemen hemen tüm karakterlere eş süre veriyorlar yalnız Jake'in biraz daha fazla oluyor tabii. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Hayret, ilk kez bu kadar olumsuz başlayan gördüm diziye. :)

Sanırım Jake karakterini sevmemen asıl problem. Nasıl sevilmez ki Jake, çok sempatik bir karakter aslında. :D :(

Amy'nin rolü de diğer karakterlerle aynı. Hemen hemen tüm karakterlere eş süre veriyorlar yalnız Jake'in biraz daha fazla oluyor tabii. :)
evet jake karakterini sevemedim:) şimdi aynı jake başrolde ağırlıklı olarak ön plana çıkmasa, yan rolde olsa başrolde sempatik ve daha saygın bulduğum bir karakter olsa eminim dizinin benim açımdan değeri üç katına çıkar :) ama hem antipatik olsun hemde başrole yakın olsun hiç çekilmiyor, ilk üç bölümden edindiğim izlenim sanki tüm teşkilatta olaylar jake etrafında dönüyor gibi....:)
işte okulun yaramaz ama zeki çocuğunun hulusi kentmen kadar babacan ama aynı zamanda yeri geldiğinde sert yapabilen hocası tarafından azarlanıp yola getirilmesi gibi vesaire ...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
evet jake karakterini sevemedim:) şimdi aynı jake başrolde ağırlıklı olarak ön plana çıkmasa, yan rolde olsa başrolde sempatik ve daha saygın bulduğum bir karakter olsa eminim dizinin benim açımdan değeri üç katına çıkar :) ama hem antipatik olsun hemde başrole yakın olsun hiç çekilmiyor, ilk üç bölümden edindiğim izlenim sanki tüm teşkilatta olaylar jake etrafında dönüyor gibi....:)
işte okulun yaramaz ama zeki çocuğunun hulusi kentmen kadar babacan ama aynı zamanda yeri geldiğinde sert yapabilen hocası tarafından azarlanıp yola getirilmesi gibi vesaire ...
İlginç, niye antipatik gelmiş sana anlamadım. Genelde çoğu kişiye sempatik gelecek bir karakter. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
İlginç, niye antipatik gelmiş sana anlamadım. Genelde çoğu kişiye sempatik gelecek bir karakter. :)
dizinin hala izlenebilirliği benim açımdan kaptan ın eşcinselliği nedeniyle devamlı dışlanması ve sonunda zar zorda olsa bir birimin başına getirilmesi ? bu nedenle takımın başarılı olmasını istiyorum bu sebeple jake arada kaynayabilir görmezden gelebilirim vatandaşı ilerleyen bölümlerde:) çünkü ortada haksızlığa uğramış buna rağmen başarılı olmak için çırpınan bir zenci karakter var. her zaman toplum tarafından itilmişlerden yanayım, bazı açılardan disiplinsizliği ve kuraldışı davranışları jake pareltayıda bu itilmişler safına koyuyor aynı kaptan gibi.. bu yüzden üçüncü bölümde vatandaşa ilk bölümdeki kadar kıl olmadım bunuda belirtmekte fayda var :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
dizinin hala izlenebilirliği benim açımdan kaptan ın eşcinselliği nedeniyle devamlı dışlanması ve sonunda zar zorda olsa bir birimin başına getirilmesi ? bu nedenle takımın başarılı olmasını istiyorum bu sebeple jake arada kaynayabilir görmezden gelebilirim vatandaşı ilerleyen bölümlerde:) çünkü ortada haksızlığa uğramış buna rağmen başarılı olmak için çırpınan bir zenci karakter var. her zaman toplum tarafından itilmişlerden yanayım, bazı açılardan disiplinsizliği ve kuraldışı davranışları jake pareltayıda bu itilmişler safına koyuyor aynı kaptan gibi.. bu yüzden üçüncü bölümde vatandaşa ilk bölümdeki kadar kıl olmadım bunuda belirtmekte fayda var :)
İnşallah alışırsın zamanla o zaman. :):)

Karakter bol dizide ve ben hemen hemen hepsini seviyorum. İlerleyen bölümlerde sen de karakterlere alışırsan daha fazla zevk alırsın herhalde. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Andy Samberg, Jake Peralta rolünde tam bir şirinlik muskası. Melissa Fumero, Amy Santiago Adnan hocanın tabiriyle kocaman bir kedi.. ekibin geri kalanı da harika oynuyor. beğenmemen ilginç. :)

1x14

Bu bölümde gösterinin odak noktasına Çavuş Jeffords konuldu ve sonuç ekipler için komik bir vitrin oldu. :)

Jake ve Boyle onun çocuklarını babasız büyümesin diye davadan uzak tutamaya çalıştılar, başarılı değildi de komikti ama. :)

Baştaki 'köpeği mi karısı mı' muhabbetinin sonucunu öğrenemsekte çok iyiydi. Hitchcock ve Scully ikilisine daha fazla sahne yazılmalı.:)

Bi önceki bölümün çok gerisinde kaldı. 8/10

1x15

Müthiş bir bölüm izledik doyamadım desem yeridir. :)

Jake, Santiago'nun başka bir deparmanda çalışmasını istemedi. Akbaba işin bahanesi havada aşk kokusu var. :love1:
Santiago'da teklifi reddettiğini ve sevdikleriyle birlikte çalışmak istediğini söyledi o da boş değil.:)

Tery'in dans sahnesi, Jake'nin Tery'in kucağında sayı sayması ve basketbol macerası acayip komikti. :)

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x16

Üst düzey bölümler izlemeye devam ediyoruz, yine muhteşem bir bölüm izledik. :)

Raymond'un doğum günü kutlaması süperdi. :)

Scully'in özellikle 'şort yok' denmesine rağmen doğum gününe şortla katılması. :)

Jake'nin New Yorker kitabının kopyasını ararken başına komik olayların gelmesi ve tuvalette gizlenip atışmaları çok keyifliydi. :)

Amy'in köpeğe alerjisi bile çok tatlı, yakalanacaklarını anlamıştım. :)

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x17

Dizinin ortalamasının biraz altındaydı ama güldüren sahneler de vardı. :)

Nadiren de olsa bir entrikacı modunda Holt'u görmek güzeldi.:)

Süper Dave'yi dolgu gibi hissettim ama bir amaca hizmet ve ana hikaye ile birleştirdiler. :X

Gina'nın dansı çok iyiydi. :)

Sex and the city caddesinde Carrie Bradshaw'u görmüşlermidir bilemem ama Samantham aklıma geldi. :)

Başka iyi sahne aklıma gelmiyor ama karakterler o kadar iyi ki kötü bölümler bile sıkılmadan izlenebiliyor. :)

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
2x1

Güzel bir sezon açılışı oldu. Tüm karakterler kaldığı yerden devam ediyor :D Terry bu bölüm çok iyiydi :D Hayat kadını taklidi ve ben uzay gemisi istiyorum dediği sahnede sesli güldüm :D

Peralta ve Amy ikilisi bu sezon sonuna kadar sevgili olur demedi demeyin :D

Sonuda çok iyiydi :D

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x18

Ortalama bir bölümdü ama hızlı tempolu ve eğlenceliydi. :)

Hitchcock ve Scully ikilisinin dünya yansa umurlarında değil sadece 14 tutuklama yapmışlar. Çavuş, yüzbaşı Holt karrşısında sahaip çıktı adamlarına helal olsun. Sonda da Santiago'nun çokta fifi ayarı güldürdü. :)

Jake evsiz kalınca Amy'le birlikte yaşamasını çok isterdim. :)

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x19

Muhteşemdi su gibi aktı, hiç bitmesini istemediğim bölümlerden biriydi. :)

Jake'nin Teddy'den Amy'i kıskandığı sahneler çok iyiydi. Amy, Teddy'le tekrar çıkmaya başladı Jake kafasını duvarlara vursun güzelim kızı kaçırdı. :)

Bu arada Holt'un telefonda oyun bağımlısı olması ve Rosa düğününe onu davet etmediği için Cherles'e kızgınlığı bölümün en güzel sahneleriydi. :)

9/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x20

Charles ve Vivian ilişkisi sıkıcı o yüzden bölüm ortalamanın altındaydı. :)

Hitchcock ve Scully ikilisinin 80'li yıllardaki görüntüsü muhteşemdi. Keşke daha çok sahne yazsalar ikisine. Gerçi onalrın varlığı bile beni güldürmeye yetiyor. :)

Game of Thrones'un en unutulmaz ve şok edici bölümüne gönderme vardı. Terry'in arabayı kaldırdığı sahne eğlenceliydi. Son iki bölümü görmek için sabırsızlanıyorum. :)

7.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x21

Sondan bir önceki bölüm, bir başka müthiş yirmi dakika oldu. :)

Amy için Jake'in duyguları sezon boyunca ortaya çıktı, keyifli şekillerde çoğu zaman, ama yine de onların olası ilişki odaklanmak için çok erken hissediyor. Sezon finalinde bir sürpriz bekliyoruz artık. :)

Bölümün sonunda Jake ve Terry'in söyledikleri şarkı ve dansları eğlenceli ve keyifliydi. :)

8.5/10