NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

7. bölümü izledim. :D

Yine çok eğlenceli bölümdü. Çavuş süperdi bu bölüm, sesli güldürdü. :D

7.bölümü izledim.

Dizi iyice açılmaya başladı bölümler daha da güzel oldu :D

Çavuş bence de bölümün yıldızıydı, özellikle barfiks çekerken uyuduğu sahnede sesli güldüm :D Peralta yine haklı çıktı ve hapishaneye gönderdi adamı :D

Ayrıca Santiago'nun pembe elbisesi müthişti, acayip güzel olmuştu :D

8.bölümü izledim.

Bu bölümde süperdi :D

Özellikle Diaz'ın mahkeme sahneleri ve mutlu mekanı çok iyiydi :D

Peralta'da reyizliğini gösterdi ve Holt'a laf deyince adama yapıştırdı yumruğu :D

9.bölümü izledim.

Diğer bölümlerden biraz altta kalsada iyi sayılabilecek bir bölümdü.

Peralta'nın herşeyi ciddiye alıp diğerlerine sataşmaları çok iyi oluyor :D Özellikle sondaki şakası sesli güldürdü :D

8. bölümü izledim ben de.

Çok fazla beğenmedim bu bölümü. Yine de iyi sahneler vardı tabii. Giriş ve kapanış güzeldi mesela. :D

Puanım 7/10 bu sefer :(

10.bölümü izledim.

Güzel bir thanksgiving bölümüydü.

Karakterler artık iyice oturdu. Özellikle Holt-Peralta-Çavuş üçlüsüne çok gülüyorum :D Onların dışında Boyle'de iyi :D

Diaz ve Amy güzellikleriyle komedi açığını kapatıyorlar :D Bir tek Gina'ya gıcık oluyor konuşması filan baya sinir bozucu :D

11.bölümü izledim.

Çok iyi bir bölümdü.

Peraltayla Holt'un sahnelerinde baya güldüm, kelepçelendikleri sahne çok iyiydi :D

Boyle'un hastanedeki sahnesinde sesli güldüm, o nasıl bir duruştur öyle :D

Dizi ara vermiş heralde, 12.bölüm 7 Ocakta çıkacakmış doğrumu ? :D @OzaN

11. bölüm herhalde Christmas bölümüymüş öyle olduğuna göre Ocak'a kadar yeni bölüm yok.

Yakında ara vereceğini tahmin ettiğimden yavaşlattım ben izlemeyi. Haftada 1-2 bölüm yeter. :D @cevaa

9. bölümü izledim 9 günlük bir aradan sonra. :D

Diğer bölümlere göre daha düşük bir bölümdü ama yine de güldüren pek çok yeri vardı. :):)

Bu arada dizinin jeneriğini daha önce hiç övmedim sanırım. Dizinin jeneriği bence çok iyi, çok iyi enerji veriyor. Her ne kadar bir Friends jeneriği olmasa da. :D

Bölüme puanım 7/10

10. bölümü izledim.

Şu ana kadarki en iyi bölümdü belki de. Çok güzel bir Thanksgiving bölümü olmuş pek çok yerde güldürdü. Bir bölüme bu kadar çok espri sığdırabilmek başarı. :D

Holt'un annesiyle sayın yargıç gibisinden konuşması çok iyiydi. :D

Peralta ile Holt'un gittikleri aile ve Peralta'nın yine zekiliğini konuşturması iyiydi. :)

Çavuşun aç halleri, Amy'nin her zamanki Holt'a yaranmaya çalışan halleri, Boyle ile ilgili piyango falan iyilerdi. :D
9/10

İlk mesajımı yazıyorum bu konuya.:D

Peralta-Holt diyalogları çok iyi.:D

Amy zaten güzel.:D

11. bölümü izledim.

Geçen bölümün aksine sönük bir bölümdü bence. Peralta - Holt ikilisinin durumu komikti ama pek de iyi konu çıkmadı gibi oradan. En iyi sahne Boyle'un kahramanlığı ve devamındaki hastane sahnesiydi herhalde. :D

7.5/10

12. bölümü izledim.

Ortalama bir bölümdü. Peralta'nın o numarayı yemesi yakışmadı reyize :D

Çavusla Boyle'un tuvaletteki sahnesinde sesli güldüm :D

Sondaki şınavda iyiydi :D

8/10