NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

2x15

Bir önceki bölüme göre çok daha iyiydi ama yine sıkıldım biraz bazı yerlerde.

Tatbikat olayı eğlenceliydi gerçekten. Jake pek çok yerde güldürdü, özellikle en sonu çok komikti gerçekten.

7/10

2x16

Aslında bir önceki bölümden çok farkı yoktu ama daha çok yerde güldüm sanırım. Geçen bölümde 7 ile 8 arasında kalıp 7 vermiştim bu sefer de 8 verelim.

Santiago'nun yaşlı adamla olan sahneleri güzeldi.
Boyle da komikti bölüm genelinde. Yalnız son bölümlerin asıl yıldızı Jake. Diziyi baya Jake'e yüklediler gibi diğer karakterlerin etkinliği genel olarak çok düştü. Boyle bu bölüm komikti dedim ama son 3-4 bölüm neredeyse hiç iyi sahnesi yoktu. Çoğu karakter aynı şekilde. Sezonun kalan bölümlerinde dizi yeniden çıkışa geçer umarım.

8/10

1x17

Amy ve Jake'in sahneleri fazla olunca bölüm müthiş oluyor, bu bölümde hiç bitmesin istedim.

İkilinin düğüne katılmadan önce suçlu kovalarken aralarında geçen diyaloglar ve çöplük macerası çok güzeldi.

Jake, Jenny'den yıllar sonra bir darbe daha yedi. Oh olsun ona yanında gül gibi Amy dururken niye başkasına bakarsın.

Boyle'in babası ile selamı ve bölümün sonu da güzeldi.

9/10

2x17

Peralta ve Amy sahneleri bölümün en iyi ve en komik yerleriydi. Peralta'nın her olayda sürekli makara yapması çok iyi ya

Sonda Peralta'yı çok iyi anladım, o yüzden reyizi biraz daha fazla sevmeye başladım

9/10

2x17

Ben bölümü çok beğenmedim ama Jake - Amy sahnelerinin çok olması güzeldi. Amy harikaydı ya bu bölüm.

Bölümde beni en çok güldüren yer Holt ile Kevin'in birkaç saniyelik flashback sahnesiydi.

7+ /10

2x18

İşte görmek istediğim Brooklyn Nine-Nine bu. Son bölümlerin en komiğiydi.

Bölümün yıldızı kesinlikle Scully idi. Özellikle uçakta pilotu görünce dehşete düştüğü sahnede sesli güldüm, aklıma geldikçe de gülüyorum.
Yabancı dilini konuşturduğu sahne de iyiydi. Unutulan adam olması da sesli güldürdü.

Jake ve Boyle'un sahneleri de öyle çok güldürmese de eğlenceliydi.

Holt'un ekip arasında yaptığı yarış diğer kısımlara göre daha az eğlenceliydi ama o hikayenin de sonlanışı ve Holt'un ifadesinin tişörtte fark edilmesi çok iyiydi.

9- /10

2x18

Güzel bölümdü yine. Son sahne ise beni bitirdi.

Holt: Quebec'te iyi iş çıkardın. Polisleri açık ettiğin için mutlu olmamışlar.
Jake: Evet, başta değil belki ama. Sonda bana batard deyip durdular.. ki ben bunun anlamını '' kahraman'' olarak varsayıyorum.

Holt: ''Şerefsiz'' demek.

Scully'in uçak ve Kanada'da unutulduğu sahneler de çok güzeldi.

9/10

2x18

Ben bu bölümü pek beğenemedim.

Sadece Terry'nin kurabiyeleri yediği sahnede güldüm

6/10

2x19

Çok iyi bir bölüm değildi bence. Sadece Peralta'nın videoyu çektiği sahne güldürdü

6/10

2x19

İzleyeli birkaç gün oldu yorum yazmayı unutmuşum.

Detayları hatırlamıyorum ama ben de bu bölümü pek sevmemiştim. Özellikle ilk yarısı sıkıcıydı ama ikinci yarısı daha eğlenceliydi.

7/10

2x20

Uzun bir aradan sonra kavuştuk ama vasat bölümdü maalesef.

Dizinin bu sezonunun ilk sezonu mumla arattığı bir gerçek. Konuyu da sevmedim ama birkaç yerde güldürdü yine.

6+ /10

2x20

Peralta'nın arabanın içine düştüğü sahne dışında güldüren bir yer yoktu, vasat bir bölümdü.

6/10

2x20

Amy ve Parelta'yı özlediğim için bence fena bir bölüm değildi.

Parelta istirahate çekildiğinde Amy'in kendisine çorba kaynatmasını bekledim. Zalımsın senarist.

7/10

2x21

Güzel bir bölümdü. Jake'in Amy'e çıkma teklif etmeye çalışırken kş halleri güldürdü, normalde nası dalga geçiyor ama iş ciddi olunca utanıyor bütün erkekler gibi

Peralta'nın gözlük numarası güldürdü

Sonda da Amy o haraketi yaptı ama bakalım ne olcak

8.5/10

2x21

Sezonun en iyi bölümlerinden biriydi herhalde. İstediğimiz Brooklyn Nine-Nine bu.

Jake ve Amy olayına daha fazla yönelmeliler. İkisiyle ilgili sahneler çok iyi oluyor.

Sonu süperdi. 🙂

9- /10

Unutmadan ekleyim hemen. Bölümün başındaki Boyle ile dalga geçtikleri kısım da çok iyiydi.

2x21

Neden çok güzel bölümler hemen bitiveriyor. 20 dakika nasıl geçti anlamadım.

İki sezondur beklediğim bölümler gelmeye başladı, sonunda Amy ve Peralta'nın yakınlaşmasını görmüş olduk.

Peralta'nın Amy'e çıkma teklifinde bulunmaya çalışması ama bir türlü söyleyememesi çok güzel sahnelerdi.

Bölümün sonunda Amy'in de Peralta'ya karşı boş olmadığını gördük. Rosa taklitini yapmıştı, Peralta'ya bakarak saçlarını kulaklarının arkasına attı.

Amy'in en çok güldüğüm sahnesi tereciye tere sattığı sahne idi.

9/10

Son düzenleme:
2x22

Yine iyi bir bölümdü.

İlk baştan jeneriğe kadar olan kısım güldürdü yine
Terry reyizin dansı da iyiydi

Peralta'nın sürekli işi dalgaya alması filanda güldürdü

Sezon finali olacağı için en sonda heyecan yaratmak istemişler ama bişey olmaz bence

8.5/10

2x22

Bu bölüm İMDb'den 8.5 almış, bana göre bir önceki bölümden zayıftı.

Dün gece izlemiştim detayları hatırlamıyorum ama Kaptan Holt'un fırtına efendisi espirisi güldürmüştü.

Amy ve Jake arasındaki yakınlaşmanın devamını getirmediler.

8/10

2x22

Bence de bir önceki bölüme göre daha düşüktü ama yine de güzeldi. IMDb puanı abartı biraz. (Yani diğer bölümlere göre çok önde olması abartı yoksa çok aşırı bir yüksek puan da değil 8.5)

Ben de bölümün başındaki jeneriğe kadar olan kısmı çok beğendim.
Zaten çoğu zaman en çok güldüren kısım oradan çıkıyor.

8/10

Dediğin gibi İMDb puanının bir önceki bölüme göre 0.5 önde olaması şaşırtıcı. Bende o yüzden paylaştım zaten.
Yoksa dizi geneli itibariyle 8.5 puanı hak ediyor.