İngiliz Black Mirror - İlk 2 Sezon Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 2.bölüm..

Aslında bölümü dün gece izledim ama şimdi yazma fırsatı buldum. Şahane bölümdü ve bir o kadar da enteresan bir filmdi yine. Suçlu bir kadın ve tezgahlanmış bir intikam oyunu. Her şey en ince ayrıntısına kadar ayarlanmış ancak kadın bunların hiçbirini hatta yaptığı hiçbir şeyi hatırlamıyor. İnsanların durup onun sadece videosunu çekmesi falan başta ne alaka dememe sebep olsa da sonradan anladım ki sağlam nedeni varmış :D Şimdi de 3.bölümü izleyeceğim :A

@Aserat @MasacRE- @FaJi @Doğu @OzaN @Sherlock

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
2.sezon 2.bölüm..

Aslında bölümü dün gece izledim ama şimdi yazma fırsatı buldum. Şahane bölümdü ve bir o kadar da enteresan bir filmdi yine. Suçlu bir kadın ve tezgahlanmış bir intikam oyunu. Her şey en ince ayrıntısına kadar ayarlanmış ancak kadın bunların hiçbirini hatta yaptığı hiçbir şeyi hatırlamıyor. İnsanların durup onun sadece videosunu çekmesi falan başta ne alaka dememe sebep olsa da sonradan anladım ki sağlam nedeni varmış :D Şimdi de 3.bölümü izleyeceğim :A

@Aserat @MasacRE- @FaJi @Doğu @OzaN @Sherlock
Her tecavüzcü, hırsız, katil, hayvanlara zarar veren hanzolara böyle muamele ile adalet sağlamak lazım. Muhteşem bir yargılama. İzlerken kadına acımıştım ama sonradan gerçeği öğrenince içimin yağları eridi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk 2 sezonun yorum konusunu bulamadım. Forum yetişemedi galiba. Buradan yazayım

1x1

Çerezlik bir diziymiş. Zamanında devamlılığı olmaz diye izlememeye diretmiştim. Kısmet bugüneymiş.:X

Yaşanan olay çok kötü. Ve halk başkana güvenip oylarını yükseltmiş. Ben o durumda ne yapardım emin değilim. Karısının sonda ki tepkisiyle anladık ki aslında hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.:(

• Beğendim
Reactions: bazinga

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1x2

Güzel bir bölümdü yine. Güzel mesajlar veriyor dizi. 2. Bölümde yaratılan dünya gerçekten korkunç. Başrolde ki zenci adam iyi oynamış. Baya inandım ben yaşadıklarına.:D

Sistemi eleştirenlerin bir müddet sonra sistemin parçası olması. Güzel tesbit.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1x3

Korkunç bir gelecek bizi bekliyor. Baya ürperten bir bölümdü. Devamlı geçmişle yaşamak insanı takıntılı bir psikopata nasıl dönüştürür onu izledik.:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk 2 sezonun yorum konusunu bulamadım. Forum yetişemedi galiba. Buradan yazayım

1x1

Çerezlik bir diziymiş. Zamanında devamlılığı olmaz diye izlememeye diretmiştim. Kısmet bugüneymiş.:X

Yaşanan olay çok kötü. Ve halk başkana güvenip oylarını yükseltmiş. Ben o durumda ne yapardım emin değilim. Karısının sonda ki tepkisiyle anladık ki aslında hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.:(
Buldum konuyu, hatta yıllar önce ben önermişim sana. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x1

Korkunç gelecek ile yüzleşmeye devam.

Ölen birini tekrar diriltme fikri güzel aslında ama duygularının olmaması kötüymüş. Zamanla duyguları elde edecektir ama yaşlanmıyor hatta yaşamıyor gibi. Gerçekten ürkünç.

Bölümü izlerken ilk başta her gibi olacak sandım ama sonradan canlanması sürpriz oldu. Her'de bu konuya değişmiş ve çok etkileyici şekilde bitmişti.:D

Başrol kız güzel oynamış yalnız. Bölümün en güzel artışdydı. İlk 20 dakika aşırı sıkıldım.:(

7/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x2

Amacını anlamadığım bir bölüm oldu. Müthiş bir kurgu olmasına rağmen kadına neden bunu yapıyorlar anlamıyorum. Sadece eğlenmek için mi? Böyle insanlar var mı yaa. Berbat hissettim bölüm:(

Sonda her şeyi açıklamaları güzeldi.

7.5/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2x3

Politikanın be kadar saçma bir şey olduğunu ve insanların düşüncelere değil, şova oy verdiğini anlatan güzel bir bölüm olmuş. Biraz durgundu. Günümüze yakındı ama düşündüren bir bölümdü. Gerçekten politikacılar böyle olsa daha çok oy alır gibi.:F

7/10