NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix’te yok maalesef. Hatta sitelerde de bulmak çok zorlaştı, son sezonun 2. yarısını izlemek için neler çektim. En iyi çözüm torrent ama onda da altyazı baya gecikmeli çıkıyor. :(
Nasıl yok ya, ben geçtiğimiz günlerde gördüm gibi oldu sanki yanlış mı gördüm? Belki ilk sezonları vardır? :(

• Üzücü
Reactions: dreamy

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Son sahne epey şoktu, Cem ve Reyhan boşanmış mı? Reyhan da Nedim diye biriyle evlenmiş, çocuklar da ona dede diyor. Cem reis neredesin? :(

Berk ve Beste de konuşmuyor Nedim ile, babaları değil diye sanırım tavır alıyorlar. Zaten anneleriyle de pek iyi değil gibiydiler...

Dizide raylar oturmaya başladı, Erdem & Beste şimdilik favorim hala. :X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Harika bölümdü yine, her bölüm yeni şeyler öğreniyoruz ve dizi hızlı ilerliyor gerçekten.

Cem ölmüş, ah be. :( Beste ''Ben öldürdüm'' dedi, Berk de duydu bunu... İşin aslı nedir ortaya çıkacaktır birkaç bölüme sanırım.

Mahur'un babasının durumu da çok ağır, tedavi için adımlar attılar ama her yere yayılmış...

Mahur, Berk ve Beste'nin küçüklükleri de dikkatimi çekiyor. Berk, Mahur'un evlatlık olduğunu öğrendi bu bölümde.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

'Mahur' olayı ağırlıklı işlendi, güzel sahneler izledik. Berk'in okulun kermesinde Mahur'un evlatlık olduğunu herkese söylemesi, ardından Mahur'un evden kaçması güzel sahnelerdi.

Çocuklar harika iş çıkarıyor, üçünü de çok sevdim. Berk tam oturmuş, Mahur desen ayrı tatlı, Beste de çok şirin. Oyunculukları, benzerlikleriyle çok iyi iş çıkarıyorlar.

Reyhan'ın evlendiği Nedim adlı adam Cem'in yakın, iş arkadaşı. Vay be, neler oldu acaba?

Cem'in ölümü şimdilik kapatıldı, Erdem & Beste'nin arasını açtı bu olay. Beste anlatacaktır Erdem'e olan biteni.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
1. Bölüm

Nasıl desem, ilk bölüm 100 dakika olduğu için rahatlıkla başladım ve su gibi aktı dizi. Arada sıkıldığım 1-2 sahne oldu ama onu da izlediğim yabancı dizi/animelerin kısalığına verdim. Gerçekten duygu yüklü, gerçekçi bir diziydi. 4 farklı hikayeyi anlatırken duygusal sahne geçişleri arasındaki ahenk çok iyiydi. Bir hikayenin o anki sahnesinde hangi duyguyu yaşıyorsam ondan sonraki hikayenin sahne geçişinde de aynı duyguyu yaşadım. Tabii buna uyarıldıkları dizinin katkısı da büyüktür. Mahur şimdiden favori karakterim oldu diyebilirim. O kahkahaları, o ağlamaklı hali olsun gerçekten çok iyi ve sağlam bir oyuncu olduğunun farkına vardım. En çok da onun hikayesini beğendim. Bölümün finalinde tüm hikayelerin birleşme anında önce pek şaşırmadım çünkü hastane 80'ler havası verdiği için baştan anlamıştım o hikayenin günümüze ait olmadığını. Ama özellikle kaybettikleri üçüz bebeklerin yerine getirdikleri bebeğin Mahur olduğunu görünce gerçekten şok oldum. Sırf bu sahnesiyle bile farkettim ki dizinin ilk bölümü sinema niyetine izlenilebilirmiş. Artık bu sezon için kalan 12 bölümün de bu şekilde ilerlemesi dileğiyle. :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Erdem'in annesinin Beste'ye ettiği laflar sinir etti. Kızın kendine güveni yerine geldi derken tekrar mahvolacak şu şeref yoksunu kadın yüzünden. Öyle tatlış bir adam nasıl çıkmış bundan.ss

• Beğendim
Reactions: Klaus

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061
Sınav için ezberlediğim roman. :F Ama bu dizide hikayesi daha güzel çok duygusaldı o sahne. :A
Netflix’te yok maalesef. Hatta sitelerde de bulmak çok zorlaştı, son sezonun 2. yarısını izlemek için neler çektim. En iyi çözüm torrent ama onda da altyazı baya gecikmeli çıkıyor. :(
Nasıl yok ya, ben geçtiğimiz günlerde gördüm gibi oldu sanki yanlış mı gördüm? Belki ilk sezonları vardır? :(
1. Bölüm

Nasıl desem, ilk bölüm 100 dakika olduğu için rahatlıkla başladım ve su gibi aktı dizi. Arada sıkıldığım 1-2 sahne oldu ama onu da izlediğim yabancı dizi/animelerin kısalığına verdim. Gerçekten duygu yüklü, gerçekçi bir diziydi. 4 farklı hikayeyi anlatırken duygusal sahne geçişleri arasındaki ahenk çok iyiydi. Bir hikayenin o anki sahnesinde hangi duyguyu yaşıyorsam ondan sonraki hikayenin sahne geçişinde de aynı duyguyu yaşadım. Tabii buna uyarıldıkları dizinin katkısı da büyüktür. Mahur şimdiden favori karakterim oldu diyebilirim. O kahkahaları, o ağlamaklı hali olsun gerçekten çok iyi ve sağlam bir oyuncu olduğunun farkına vardım. En çok da onun hikayesini beğendim. Bölümün finalinde tüm hikayelerin birleşme anında önce pek şaşırmadım çünkü hastane 80'ler havası verdiği için baştan anlamıştım o hikayenin günümüze ait olmadığını. Ama özellikle kaybettikleri üçüz bebeklerin yerine getirdikleri bebeğin Mahur olduğunu görünce gerçekten şok oldum. Sırf bu sahnesiyle bile farkettim ki dizinin ilk bölümü sinema niyetine izlenilebilirmiş. Artık bu sezon için kalan 12 bölümün de bu şekilde ilerlemesi dileğiyle. :D
orjinali 4-5-6. sezon onaylarını almış ilk defa duydum 3 sezon onayı birden :F :F 18*6=108 eder türkiyede 4 sezon @xBUGRAx göbek atıyordur şu an :A @Dosi @vadikızı @Harunnn60 @Forumdash @DarkLegenD @MasacRE @Sherlock @dreamy @turkuazz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907