NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senaryonun, en azından ilk bölümde orijinaliyle fazla benzemesinden dolayı yer yer sıksa da izlemesi tahmin ettiğimden daha zevkliydi. Ama asıl bana 2’yi izlettirebilecek mi o önemli ki büyük ihtimal 2.5 saate yakın bir süresi olacak bölümün.

Oyunculardan Ali Seçkiner Alıcı çok beğenilmiş ama ben beğenemedim. Adamda mimik yok robot gibi oynuyor resmen, özellikle torunlarıyla olan sahneleri fazla zorlamaydı bence. Beste’yi oynayan Elçin Afacan ve Alper Saldıran en fazla tuttuğum isimler oldu. :D Elçin Afacan karakterin iç dünyasını çok iyi yansıtmış önceden başka bir projede yer aldı mı bilmiyorum ama dizideki çoğu oyuncudan daha iyi oyunculuk sergilemiş. Olgun Toker de o gülme sahnesi dışında gayet iyiydi. :A
Deli Gönül ve İçerde dizilerinde rol aldı :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Senaryonun, en azından ilk bölümde orijinaliyle fazla benzemesinden dolayı yer yer sıksa da izlemesi tahmin ettiğimden daha zevkliydi. Ama asıl bana 2’yi izlettirebilecek mi o önemli ki büyük ihtimal 2.5 saate yakın bir süresi olacak bölümün.

Oyunculardan Ali Seçkiner Alıcı çok beğenilmiş ama ben beğenemedim. Adamda mimik yok robot gibi oynuyor resmen, özellikle torunlarıyla olan sahneleri fazla zorlamaydı bence. Beste’yi oynayan Elçin Afacan ve Alper Saldıran en fazla tuttuğum isimler oldu. :D Elçin Afacan karakterin iç dünyasını çok iyi yansıtmış önceden başka bir projede yer aldı mı bilmiyorum ama dizideki çoğu oyuncudan daha iyi oyunculuk sergilemiş. Olgun Toker de o gülme sahnesi dışında gayet iyiydi. :A
Karakter geçmişinden dolayı pişman ve oğluna karşı mahçup olduğu için öyle robot gibi görünüyor yoksa oyuncuyla ilgili bir durum değil. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Karakter geçmişinden dolayı pişman ve oğluna karşı mahçup olduğu için öyle robot gibi görünüyor yoksa oyuncuyla ilgili bir durum değil. :A
Tabii ki koskoca oyuncuya ilk bölümden laf etmek bana düşmez biraz daha izleyelim bakalım. Adamda göremediğim şeyi belki ileriki bölümlerde görürüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İyi bölümdü ama biraz yavaş gitti. O yüzden Total'in bu diziye fazla ilgi göstereceğini sanmıyorum. Ama AB'yi bir şekilde kendine bağlayacaktır. Yine de gelecek bölümler için çok açık kapı bıraktılar o açıdan beğendim. Tahmin ettiğim gibi dede Nedim çıktı. Orijinal dizinin sonrasını izlemedim ama Cem'e ne olduğundan haberdarım o yüzden orayı nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum.

Bölüm Mahur odaklı geçti o yüzden Beste-Erdem sahnesi yoktu doğru düzgün. Mahçup Adam da Beste'yle tekrar buluşacak. Acaba orijinalindeki gibi şişmanları aşık edip Erdem'i arkadaş diye mi tutacaklar yoksa üçgen mi olacak. Berk-Derya cephesi de gelecek bölümde hareketlenir artık.

Bu arada Reyhan bebeği emzirirken belki de Türk televizyonlarında ilk kez bir göğsü sansürlemeden gösterdiler umarım başlarına bir iş gelmez. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Reyhan ile Cem sahnelerimi çok beğeniyorum. Hayal gibi. Cem inşallah ölmüştür. Yoksa bu güzel ikiliyi aldatma vs gibi bi şey ile ayırmışlarsa çok üzülürüm.:(
Daha çok 80 istiyorum ben:bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bayıldım 2. bölüme çok daha açıklayıcı ve duygusal bir bölüm olmuş.

Songül Öden geçmiş sahnelerde harika oynuyor. Şakir'in gençliği de çok başarılı seçilmiş. İkisinin sahnesinde çok duygulandım. Mahur Beste...

Mahçup nereden çıktı Erdem'le iyiydi. :A

Berk ve Derya da fena değil şimdilik.

İrem bu bölüm daha iyiydi daha sıcak oynamış ilk bölüm sinsi gibiydi. :A

Çakma dedeye sinir oldum gençliğini de sevmedim. Reyhan ne buldun bunda merak ediyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Aserat