NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Yine çok güzel bir bölümdü. :Z Medyapım'ın Kadın ve Yasak Elma'dan bu kadar öteye gidebilmiş olmasına hayret ediyorum her hafta. :A @xBUGRAx

Beste-Erdem zaten ayıkken çok tatlılar sarhoş olduğu sahnelerde iyice pamuk şeker gibilerdi. :bhr: Mahur-Şakir sahneleri yine harikaydı. Reyhan ve Cem'in yaşadıkları da üzdü ama neyse ki barıştılar. Evlatlık meselesini öğrenenin Berk olması ve Cem'in öldüğünün açıkça söylenmesi sürpriz oldu. Gelecek haftayı bekliyoruz. :Z
Güzel bölümdü yine. Geçmiş sahneler çok iyiydi 90'lar kostümler, dekorlar. Çocukların bu yaşları devam etsin uzun süre cast olarak da çok başarılıydı.

Mahur ve Şakir'in her sahnesi çok duygusaldı. Sokaktaki kavga sahnesi, kemer takma sahnesi hem güldürdü hem hüzünlendirdi. Olgun her hafta daha da tatlı geliyor bana. :A @Aserat

Yaşlı Reyhan'ı özledim görmek isterdim. :A
Şu mesajları spoiler’a alın veya buzlayın olmuyor böyle. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
66254

Yine çok güzel bir bölümdü. Hatta bölümü çocuklar (bu diziden sonra önleri bayağı açık) taşıdı desem yeridir. Özellikle bu sahneye öyle methiyeler düzesim var ki.. Tabii çok sevgili halkımız için Hercai kadar değerli değil, onun gibi 13 reyting almayacak ama olsun böyle mutluyuz. O samimiyeti, o içtenliği izleyiciye her bölüm o kadar ince geçiriyor ki hayran kalmamak mümkün değil. Umarım sonradan senaryoyu bozmak gibi bir enayilik yapmazlar da uzun süre keyifle izleriz. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 66254

Yine çok güzel bir bölümdü. Hatta bölümü çocuklar (bu diziden sonra önleri bayağı açık) taşıdı desem yeridir. Özellikle bu sahneye öyle methiyeler düzesim var ki.. Tabii çok sevgili halkımız için Hercai kadar değerli değil, onun gibi 13 reyting almayacak ama olsun böyle mutluyuz. O samimiyeti, o içtenliği izleyiciye her bölüm o kadar ince geçiriyor ki hayran kalmamak mümkün değil. Umarım sonradan senaryoyu bozmak gibi bir enayilik yapmazlar da uzun süre keyifle izleriz. :bhr:
Demek sen de benim gibi çocukların hikayesi için izlemeye başladın:A Büyükler kesnlikle sap:A Tekrarına bakıcam inş hafta içi

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçmiş sahneler harika yaa.:D
Songül öden çok güzel bir oyuncusun. Kendi çocukları gibi hissediyorum izlerken. Çok başarılı.:D

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ananem bile izlemiş bu hafta. :A Beste'nin büyük halini küçük halinin annesi sanıyor ama olsun. :F Geçmiş sahneleri anlattı hep günümüz sahnelerini karıştırıyor ama olsun. :A @Aserat @sokak sanati @Forumdash
Benim anam da kariştiryor hep:A Bu ne bee diyor bi ora bi bura diyor:F Hayır günümüz ile geçmiş sahneleri çok belirgin değil:F Birazcık belirgin olsa dizi daha sıcak olcak. Çok düz geçişleri var. Oraya bi ayrac/belirtecek bişey yapılmalı. Filtre mi değişse ne:F

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim anam da kariştiryor hep:A Bu ne bee diyor bi ora bi bura diyor:F Hayır günümüz ile geçmiş sahneleri çok belirgin değil:F Birazcık belirgin olsa dizi daha sıcak olcak. Çok düz geçişleri var. Oraya bi ayrac/belirtecek bişey yapılmalı. Filtre mi değişse ne:F

90'lar ve 2019 Türkiye manzarası koyabilirler araya. :A Ya da bozabilir aslında böyle ani geçişler de fena değil çünkü aynı duygu anları oluyor genelde. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
90'lar ve 2019 Türkiye manzarası koyabilirler araya. :A Ya da bozabilir aslında böyle ani geçişler de fena değil çünkü aynı duygu anları oluyor genelde. :A
Yani 90ların manzarı olabilir:A Eski dizilerden bişeyler cıkarsınlar. Medyapım sonucta arşivi geniştir:X

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx