NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
4. Bölüm

Yine çok güzeldi, bu dizi diğer dizilerden farklı ya duyguyu o kadar güzel insana geçirebiliyor ki. Zaten This Is Us da öyleydi konusu çok klasik olsa da sınırı yok ve izleyiciyi vurabileceği çok nokta var. Özellikle geçmiş sahnelerinde duygulanmamak elde değil.

Seren Şirince’yi izlemekten çok zevk alıyorum, bu kadar güzel miydi bu kız. :bhr: Umarım diziden çıkmaz, senaryoda bir değişiklik yapmış olmalarını diliyorum. :(

Çocuk oyuncularda son iki bölümdür diziye büyük renk kattılar. Özellikle Berk’i oynayan çocuk döktürüyor bence. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Songül Öden bu dizide yaşlı bir kadını mı oynuyor yoksa dizi ileriye dönük sahneler mi yapıyor ben anlamadım? Afişlerde genç duruyor? @xBUGRAx

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
İzlemediğin için öyle görünebilir ama çok iyi oynuyor. Kilosunun çok fazla olmaması veya 35 göstermemesi gibi sorunları da yeteneği sayesinde kapatıyor. :A

Fragmanda abarttığın kadar önemli bir şey olmamış ben direkt Cem’in ölümüne falan gireceklerini düşünmüştüm. Zaten belli değil miydi böyle bir şeyin olacağı. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Fragmanda abarttığın kadar önemli bir şey olmamış ben direkt Cem’in ölümüne falan gireceklerini düşünmüştüm. Zaten belli değil miydi böyle bir şeyin olacağı. :A
Kavgaların bir süre daha devam edeceğini düşünmüştüm. Yakınlaşma olsa bile böylesini beklemiyordum belki en fazla sarılma. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Orada net Erdem haklı. Beste, son bölümde ‘’Hayatta bir insan en fazla ne kadar yıkık olabilir?” sorusunun cevabını canlı canlı vermiş resmen. :A Bu kadar da olunmaz.
Beste de hatalı ama çok tatlı olduğu için yüklenmek istemiyorum. :bhr: Kilo konusunda fazla abartıyor ama bize göre öyle. Ama o Ceylan gibi görünürse birinin kendisini sevebileceğine inandığı için fazla yükleniyor. Çabuk barışsınlar yoksa bırakırım diziyi. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bu dizi niye bu kadar hızlı zaman atlıyor ya bu sefer de 7 sene geçecekmiş aradan. Tabii çocuklar da ergen oluyor. Çocuk oyuncular çok iyiydi keşke biraz daha kalsalardı. :(

D4g71rgXsAAbfNq.jpg

67214

@xBUGRAx @dreamy @denizz19 @Forumdash @offensive