NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu dizi niye bu kadar hızlı zaman atlıyor ya bu sefer de 7 sene geçecekmiş aradan. Tabii çocuklar da ergen oluyor. Çocuk oyuncular çok iyiydi keşke biraz daha kalsalardı. :(

D4g71rgXsAAbfNq.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 67214

@xBUGRAx @dreamy @denizz19 @Forumdash @offensive

Üzüldüm çok sevmiştim çocukları. :( Ama yeni seçimler de çok iyi duruyor. :A Belki ergenlik ve çocukluk dönemleri bir arada işlenir öyledir inş. :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Üzüldüm çok sevmiştim çocukları. :( Ama yeni seçimler de çok iyi duruyor. :ABelki ergenlik ve çocukluk dönemleri bir arada işlenir öyledir inş. :A @dreamy
Reytingler düşük olsa neyse de değil. Büyük ihtimalle planlı bir durum. Ama yine de birkaç bölüm daha uzatılabilirdi çünkü ben de sevmiştim. Bir an önce Cem'in ölümünü göstermek istiyorlar anlaşılan. Öyle olacağını da sanmıyorum çünkü insanlar daha ikili geçişi bile anlamakta sorun yaşarken üçüncüyle iyice çorba etmezler. :(

• Beğendim
Reactions: xBUGRAx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çevremdeki arkadaşlar bu diziye takmış, söyleyip söyleyip duruyorlar. Başlamamak için zor duruyorum, her an cayabilirim. :A @xBUGRAx (Mahur ve Beste'yi tanıdım izlemeden :F)

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bu dizi niye bu kadar hızlı zaman atlıyor ya bu sefer de 7 sene geçecekmiş aradan. Tabii çocuklar da ergen oluyor. Çocuk oyuncular çok iyiydi keşke biraz daha kalsalardı. :(

D4g71rgXsAAbfNq.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 67214

@xBUGRAx @dreamy @denizz19 @Forumdash @offensive
Üzüldüm çok sevmiştim çocukları. :( Ama yeni seçimler de çok iyi duruyor. :A Belki ergenlik ve çocukluk dönemleri bir arada işlenir öyledir inş. :A @dreamy
Oha harika haber ben de neden hep çocukluk hallerini gösteriyorlar diye yakınıyordum. :Z Dizide her iki zaman dilimini aynı anda işliyorlardı, bölüm bölüm de farklılık gösteriyordu bence öyle olur. Daha gelecek var siz ne diyorsunuz. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Oha harika haber ben de neden hep çocukluk hallerini gösteriyorlar diye yakınıyordum. :Z Dizide her iki zaman dilimini aynı anda işliyorlardı, bölüm bölüm de farklılık gösteriyordu bence öyle olur. Daha gelecek var siz ne diyorsunuz. :A
İlk gördüğümde kısa sürede bu kadar köklü değişikliğe alışık olmadığım için burun kıvırdım ama dediğin gibiyse iyi. :Z Yine de burada birebir aynısı olur mu emin değilim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İlk gördüğümde kısa sürede bu kadar köklü değişikliğe alışık olmadığım için burun kıvırdım ama dediğin gibiyse iyi. :Z Yine de burada birebir aynısı olur mu emin değilim. :A
İlk 6 bölümün neredeyse birebir olduğunu varsayarsak gayet de ikisi birlikte işlenir. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Küçük çocukları çıkarmasınlar üçü de çok tatlı, hem çocukluk hem ergenlik hem günümüz işlensin bari ya:T:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Beste ve Erdem'in fazla uzatmadan barışmasına sevindim. :bhr: Erdem'in kıskanç halleri komikti. Mahur ve Berk'in sokaktaki kavgası da güldürdü. :A Yalnız Birkan Sokullu her Hülya dediğinde aklıma Hayat Şarkısı'nın gelmesi ne olacak. :(