HBO Big Little Lies 1. Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk sezon bitti. Her şeyiyle bir sanat eseri izledik. Senaryo yönetmen oyuncular bir olmuş bir resital sunmuş bize. Hele o son sahne olağan üstüydü.

Jane'in psikopatı Perry çıktı. Oğlunun zorBa diye suclanmasina sebep olanda Perry'nin oğlu oldu. Aslında her şey normal bence. Şiddeti gören şiddeti uyguluyor. Max acilen psikolojik tedavi alsın. Celeste bunu düşünür zaten.

Ediyorum ne güzel şarkı söyledi. Madeline bu güzel adamı haketmiyor. Ediyorum biraz pislik davransa her şey çözülebilir fazla hassas davranıyor.
Bu Madeline'de ne istediğini bilmiyor. Eski eşiyle öküz olduğu için ayrılmış şimdi ki ile hassas davrandığı için aldatıyor. Pis yoluk.s.s

Son sahnede Bonnie'nin aşağıya itmesi şaşırttı. Jane diye bekliyordum ben. Aksini bekleyen olmaz her halde. Galiba Yoga'nın gücü bu olsa gerek.:F

9/10

Tüm sezona 8.5/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

UTC il arada baya fark var yalnız. Karakterler ve sosyal ilişkiler çok farklı.
UTC'nin Pelo'su ile Merve'si çok iyiydi. Sadece Merve Pelo olsa UTC alır çünkü Onun dışında iyi yönü yok. Bu dizi kusursuz. Hiç bir sahnesinde olmasın izlemek istemiyorum demedim.:X

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
UTC il arada baya fark var yalnız. Karakterler ve sosyal ilişkiler çok farklı.
UTC'nin Pelo'su ile Merve'si çok iyiydi. Sadece Merve Pelo olsa UTC alır çünkü Onun dışında iyi yönü yok. Bu dizi kusursuz. Hiç bir sahnesinde olmasın izlemek istemiyorum demedim.:X
Herkese soruyorlar sorayım dedim sana da :A

Hangi karakterleri UTC de ki kadınlara benzettin?

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkese soruyorlar sorayım dedim sana da :A

Hangi karakterleri UTC de ki kadınlara benzettin?

Hiç birini.:D
Jane ile Oya olabilir. Geçmişte yaşadıkları vs. Merve İle Madeline zaten. Karakter olarak ayrı olsalarda Burcu ile Bonnie aynı. Hatta senarist baş harflerini aynı tutmuş.:F
Caleste'de Arzu'ya kalıyor. Hatta Caleste baya benziyor Arzu'ya.:X

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
İlk sezon bitti. Her şeyiyle bir sanat eseri izledik. Senaryo yönetmen oyuncular bir olmuş bir resital sunmuş bize. Hele o son sahne olağan üstüydü.

Jane'in psikopatı Perry çıktı. Oğlunun zorBa diye suclanmasina sebep olanda Perry'nin oğlu oldu. Aslında her şey normal bence. Şiddeti gören şiddeti uyguluyor. Max acilen psikolojik tedavi alsın. Celeste bunu düşünür zaten.

Ediyorum ne güzel şarkı söyledi. Madeline bu güzel adamı haketmiyor. Ediyorum biraz pislik davransa her şey çözülebilir fazla hassas davranıyor.
Bu Madeline'de ne istediğini bilmiyor. Eski eşiyle öküz olduğu için ayrılmış şimdi ki ile hassas davrandığı için aldatıyor. Pis yoluk.s.s

Son sahnede Bonnie'nin aşağıya itmesi şaşırttı. Jane diye bekliyordum ben. Aksini bekleyen olmaz her halde. Galiba Yoga'nın gücü bu olsa gerek.:F

9/10

Tüm sezona 8.5/10
Avatarını da Madeline yapmışsın. :bhr:

İkinci sezonu inşallah izleyebilirsin ve bu sanat eserinden mahrum kalmazsın, malum Digitürk her yeri telife boğdu. Tek yol torrent şu anda :A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Avatarını da Madeline yapmışsın. :bhr:

İkinci sezonu inşallah izleyebilirsin ve bu sanat eserinden mahrum kalmazsın, malum Digitürk her yeri telife boğdu. Tek yol torrent şu anda :A

İlk bolumuindirdim izliyorum. Sıkıntı yok her şeyi torrentten izliyorum. Netten izlemek sıkıcı geliyor bana. İndirip izlemezsem güzel olmuyor:A

Madeline ile Chloe dünyanın en harika anne kızı. Kızın o tatlı halleri. Annesi ile atışması vs. Çok şekerler.:bhr:

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
İlk bolumuindirdim izliyorum. Sıkıntı yok her şeyi torrentten izliyorum. Netten izlemek sıkıcı geliyor bana. İndirip izlemezsem güzel olmuyor:A

Madeline ile Chloe dünyanın en harika anne kızı. Kızın o tatlı halleri. Annesi ile atışması vs. Çok şekerler.:bhr:
İzle ve yorum yapmayı unutma ikinci sezon konusuna. :Z Final bölümünü izleyen tek benim galiba yorumlaşırız :A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende beğenmiyorum, bir filmi var güzel orada ama burada şişmiş iyice :A
Kim buluyor...

Ya çirkin demiyim de güzel de değil normal bir kadın. Ama ikinci sezondaki hali için sana hak veriyorum izleyince anlayacaksın ne demek istediğimi. :A

Janet ne yaa. Jane.s.s

Neyse @bazinga @destere çok beğeniyor. Bir içim su falan dediklerini okudum şaşırdım. Harbiden sokakta çevirdiğim her 3 kızdan ikisi bu kızdan güzeldir.:A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Janet ne yaa. Jane.s.s

Neyse @bazinga @destere çok beğeniyor. Bir içim su falan dediklerini okudum şaşırdım. Harbiden sokakta çevirdiğim her 3 kızdan ikisi bu kızdan güzeldir.:A
eski hali iyi sende :A İçine çiğdem kaçtı :rolleyes:

Nicole Kidman'ın peruğu da kadını gençleştirmiş, şu sarı inadından vazgeçse aslında ..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
eski hali iyi sende :A İçine çiğdem kaçtı :rolleyes:

Nicole Kidman'ın peruğu da kadını gençleştirmiş, şu sarı inadından vazgeçse aslında ..

@Çiğdem ecünnüden anlıyor. Resmini göstereyim hemen anlar zaten. Bence baya kötü:A
Nicole tüm geçen yıllara rağmen hala taş. Efsane hatta.:love1:

images.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Janet ne yaa. Jane.s.s

Bonnie de ilk sezon çirkinken Jane’in tersine saç stilini değiştirerek daha da güzelleşti bence. Gideri var onun da. :A