Bertan Asllani 'Akrep' Kadrosunda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
(Kısa bir aradan sonra foruma dönmek güzel oldu.Sizinle Akrep'i konuşmayı özlemişim...)

Bence Ferda'nın hapisten çıkması için tek bir yol var o da Berna'nın yaşıyor olması , sence nasıl çıkar Ferda?
Evet yokluğun belli oluyor. :( Perşembe günü yorum konusunda sadece 3 kişiydik.

Berna yaşasa bile hapisten çıkamaz ki adam öldürmeye teşebbüsten. Perihan saf gibi yardım eder yine bir şekilde. :(

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Evet yokluğun belli oluyor. :( Perşembe günü yorum konusunda sadece 3 kişiydik.

Berna yaşasa bile hapisten çıkamaz ki adam öldürmeye teşebbüsten. Perihan saf gibi yardım eder yine bir şekilde. :(
Orası da doğru Berna yaşasada çıkamaz , acaba nasıl çıkacak hapisten... Umarım Ayşem annesini kurtarır...Ferdayı içerilerde görmek üzüyor...Dışarı çıksında herkes anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu... (Can Ferda)...

Perşembe günü konuya gelirim...Bu hafta konuşulacak çok şey var...:Z
------

Oha, cidden mantıklı.

Ah Ferda'm benim kaynana oluyor. :Z
Ferdadan kaynana olmaz ki... Çok iyi biri... Damadı çok şanslı , hayatta bu kadar iyi niyetli , mükemmel bir kaynana bulamaz...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orası da doğru Berna yaşasada çıkamaz , acaba nasıl çıkacak hapisten... Umarım Ayşem annesini kurtarır...Ferdayı içerilerde görmek üzüyor...Dışarı çıksında herkes anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu... (Can Ferda)...

Ferda oradan bir şekilde çıkar, tekrar aynı olmaya devam eder. O yüzden hiç çıkmasın. :A Emgen konağında Perihan Emgen ve torunları mutlu mesut yaşasın. :bhr:

Aynen, bu hafta bomba bir bölüm geliyor. :Z

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ferda oradan bir şekilde çıkar, tekrar aynı olmaya devam eder. O yüzden hiç çıkmasın. :A Emgen konağında Perihan Emgen ve torunları mutlu mesut yaşasın. :bhr:

Aynen, bu hafta bomba bir bölüm geliyor. :Z
Ferdanın ortalığı karıştırması için dışarıya çıkmasına gerek yok aslında.. Cezaevindekilere Allah yardım etsin..Orayı da birbirine katar...

(Ki zaten öyle olmuş ki ilk bölümde ferdayı hücreden getirmişlerdi)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ferdanın ortalığı karıştırması için dışarıya çıkmasına gerek yok aslında.. Cezaevindekilere Allah yardım etsin..Orayı da birbirine katar...

(Ki zaten öyle olmuş ki ilk bölümde ferdayı hücreden getirmişlerdi)
Aynen. :A Cezaevi sahnelerini umarım detaylı bir şekilde işlerler (eğer bu bölüm kesin olarak çıkmamak üzere girecekse).

Dışarıdakiler çok çekti, biraz da içeridekiler çeksin Ferda'yı. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

------

Ferdadan kaynana olmaz ki... Çok iyi biri... Damadı çok şanslı , hayatta bu kadar iyi niyetli , mükemmel bir kaynana bulamaz...
Aynen aynen Ferda'dan tam olarak anne olur. :Z Saydığın her şey doğru da nankörlük yaparsa hapse attırır ayağını denk alsın. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Staran ironi yapıyor zannediyordum. :A Ferda özünde mükemmel biri ( belki de değil. :A) yani ondan çok seviyorum, canım o benim. :A
Geçen hafta da dedim, ilk başlarda çok sevdim ama sonradan başkalarının yaptığı planları önceden bilmesi/tahmin etmesi, hep bir adım önde olması sıktı. Cezaevi halleri ile tekrar sevebilirim belki. :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
@Staran ile nedir sizde ki bu Ferda sevgisi anlamıyorum cidden. :eek: :A
Ferda ne yapmış ki... Bernayı isteyerek öldürmedi... O yaşlı adam da zaten ölüyormuş... Ferda hak ettiğini almak istiyor sadece... Ben Ferdayı çok haklı buluyorum..Yani Ayşem gibi düşünüyorum... Asıl akrep o peri denen kadın... PERİHAN EMGEN...

• İlginç

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Geçen hafta da dedim, ilk başlarda çok sevdim ama sonradan başkalarının yaptığı planları önceden bilmesi/tahmin etmesi, hep bir adım önde olması sıktı. Cezaevi halleri ile tekrar sevebilirim belki. :A
Eh ama diğerlerine göre öyle yani. Ondan önde olsa olsa Perihan olur o da olamıyor. :A Seversin severdin cezaevindeyken bol bol Ferda'ya övgüler savururuz, destek veririz. :Z :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ferda ne yapmış ki... Bernayı isteyerek öldürmedi... O yaşlı adam da zaten ölüyormuş... Ferda hak ettiğini almak istiyor sadece... Ben Ferdayı çok haklı buluyorum..Yani Ayşem gibi düşünüyorum... Asıl akrep o peri denen kadın... PERİHAN EMGEN...
O adam zaten ölüyor muymuş? :eek: Ferda'yı görmese en az 20 yıl daha sağlıklı mutlu bir şekilde yaşardı o adamcağız. :A

Hak ettiğini başka bir şekilde alabilirdi kardeşini öldürmeden yada kardeşinin kocası ile birlikte olmadan. :A

QUEEN PERİHAN EMGEN :love1:

• İlginç

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
O adam zaten ölüyor muymuş? :eek: Ferda'yı görmese en az 20 yıl daha sağlıklı mutlu bir şekilde yaşardı o adamcağız. :A

Hak ettiğini başka bir şekilde alabilirdi kardeşini öldürmeden yada kardeşinin kocası ile birlikte olmadan. :A

QUEEN PERİHAN EMGEN :love1:
Emre adamın ahı gitmiş vahı kalmış...Ölmüş zaten arkasından konuşmayalım...

Perihan Ferda gibi yapmamış...Kızı bırakıp gitmis.. Ferda sevgisiz büyümüş... Hareketleri çok normal...

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Emre adamın ahı gitmiş vahı kalmış...Ölmüş zaten arkasından konuşmayalım...

Perihan Ferda gibi yapmamış...Kızı bırakıp gitmis.. Ferda sevgisiz büyümüş... Hareketleri çok normal...
Ferda, Perihan gibi yapmamış mı? :eek: O da annesi gibi bırakıp gitmiş, kızı gerçek anne sevgisinden uzak büyümüş. Dediğim gibi başka bir şekilde alabilirdi. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim